ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
28. mar 2011

@lowee uz nam je too jedno len aby to vyslo 🙂

lowee
28. mar 2011

@nemko sak to asik kazdy komu sa nedari povie je mi to jedno ci ejdno ci dve ci chlapcek ci dievcatko len nech to je , a nech to je zdrave

nemko
28. mar 2011

@lowee no asi tak 🙂

lowee
28. mar 2011

@nemko
@nemko ok utekam pozret este meili a tak neskor potom paaa adrz sa 😉

holly74
28. mar 2011

@nemko čauko Nemko, ako sa cítiš, myslím fyzicky, už je to lepšie?

ladybaby
28. mar 2011

@lowee Ahoj, 6ty den je velmi velmi skoro...skus 11-12ty den, lahko sa mi vravi, ja som tiez skusala uz na 8my den..
Nemko mala PK kultivaciu - t.j. embrijka uz mali vela buniek, tak ona je iny pripad ako ty / ja. Este cakaj s testovanim....

karkana
28. mar 2011

no ja som ten horší prípad,mňa už 10krát oplodnili a nič z toho,a a terz po 4rokoch pauzy idem to skúsiť znovu,lebo sa zbláznim z toho,chcela som sa s tym zmieriť ale je to také ťažké,už mam aj dosť rokov tak neviem chodím k doc. Valkymu,neviem čo budem robiť ak to nevyjde,už som vyskušala všetko ,celkovo mi vložili 21embrií,a všetko marne nevedia kde je problém tak mi držte palce

karkana
28. mar 2011

andysok môžem sa opytať aké lieky si užívala lbo som zufala ,už som mala aj utrogestan,agolutin,....a terz ma chcu bez hormonov,lebo sa bojím hormony užívať za desať rokov behania do iscar hrozne veľa som toho pojedla tak skusim takto aj ty si sa bála že ako to dopadne,už som nemala v pláne,ale svokrovci stále snívaju o vnučatku tak mi ine neostava len skusiť aj ked už nevladzem

mamartinka
28. mar 2011

@karkana O adopcii ste nerozmislali ked uz to nijako nejde?A kolko mas rokov?

holly74
28. mar 2011

@karkana prepánajána, Karkana, to mi ani nehovor, že to aj takto môže vypáliť....uff.... 😒 Moc ti držím palce, aby sa to predsalen podarilo...to je hrozné nepoznať dôvod, prečo sa nedarí ani IVF...

nemko
28. mar 2011

@holly74 cauko, ale kde, som jak slon, nic sa nezmenilo, dnes som prvy den nezvracala a konecne normalne jedla tak sa tesim 😉

andysok
28. mar 2011

@karkana máš ip

lowee
28. mar 2011

@ladybaby ok diky no mas pravdulen nervy su nervy vies ved ako to je

karkana
29. mar 2011

o adopcii -ani nie,manžel na tuto tému nechce hovoriť a ja som z toho všetko tak vyčerpaná že ani ja to nejak neriešim,ked si predstavím čo všetko treba vybavovať,chodiť za tým a čakať to nie,raz mi vložili 3embria hcg bolo 50 a potom nula,už som skúšala aj dva týždne vkuse ležať no ani nahodou nepomohlo ,ak mi teraz vložia či pôjdem do prace, či budem radšej doma neviem, mám 37 ,ked najhorší pocit na tom je že keby som nič preto nerobila,a ked si premietnem v hlave kolko rokov len cestujem beham po lekaroch čo všetko som urobila možne aj nemožné,a všetko márne ide ma šlak trafiť,nevedela som prestať a vysledok?chodím aj k psychyatrovi ,teraz by som nemala užívať estrofem,že sliznica je pekna ,že skusime,

nemko
29. mar 2011

@karkana ahoj, a darcu ste neskusali?

ladybaby
29. mar 2011

ahojte babule, ako sa mate?

nemko
29. mar 2011

@ladybaby no akooooo?testila siiiii??? 😉 😉 😉

ladybaby
29. mar 2011

@nemko jo, rano mamatest 2ciarky.... no uvidime....sedim tu s malou dusickou...ze kedy zavolaju...

nemko
29. mar 2011

@ladybaby este si pockas 🙂 volavaju po 12 hod , joj ja toto budem prezivat tento tyzden tiez a vobec sa na ten moment netesiiiiiim, dost sa bojim, ze sa to poserka 😒

ladybaby
29. mar 2011

@nemko neboj, bude dobre!!!!!! brucho velke mas.... mrchu nemas..... vsetko je fajn! 😉

nemko
29. mar 2011

@ladybaby uvidime, ty si na tom ako s bruskom?

ladybaby
29. mar 2011

@nemko ja neviem, to moje brucho si robi co chce 😀 , v nedelu vecer nafucane, hladala som co si obleciem do roboty v pondelok, v pondelok rano OK, vcera vecer nafucane, dnes tiez....ale tyzden dozadu ked som 5 minut chodila, tak som tak funela🙂, teraz uz nie.... 🙂 A ty mas stale rovnako velke?

nemko
29. mar 2011

@ladybaby no niekedy este vacsie, funim ako lokomotiva, teraz som sa bola prejst a musela som si lahnut lebo funim ako by som prekonala zapal pluc,strasne som zrava len jem, koooooonecne nezvraciam len mam kyselinu

ladybaby
29. mar 2011

@nemko no tak potom vsetko je ok 😀 - prsia ta budu boliet neskor.... pre mna ten znak funenia mal velky vyznam - aspon ja som to tak vnimala 😀.

nemko
29. mar 2011

@ladybaby joj by som Ti cast z mojho funenia rada dala 😀 😀 😀 😀 ja sa citim ako by som mala sto kil, 80 rokov a chystala sa do domova dochodcov 😀 toto nie som ja a som z toho taka na nic, ze som nemotorna.najhorsie je, ze je teplo ja by som rada chodila po ulici je mi trapne s tym bruchom lebo ja stale zijem v domienke, ze nie je pravda, ze som konecne tehotna a je mi trapne to niekomu vysvetlovat 😉 asi som divna, ale sama nechapem preco to takto vsetko citim 😒

ladybaby
29. mar 2011

@nemko no asi preto, lebo si prvykrat taka nemotorna.... a mala si zle stavy, to preto sa tak citis... nie si uplne fit..... a co sa tyka toho vysvetlovania, to ta chapem, ja by som to do 12teho tyzdna nikomu ani nevysvetlovala, prip. dovtedy kym ti nevidno riadne brucho. Ale ty uz to asi teraz nicim nezakryjes....ja mam take 2velke mikiny, ktore nosim teraz stale dokola - ale ak by to malo takto pokracovat, tak su to tie najprijemnejsie starosti.... 🙂

nemko
29. mar 2011

@ladybaby no ked sa este troska otepli neviem co na seba, ale asi to budem musiet prekonat a bohuzial ked sa nieco stane nic s tym nespravim 😒 uz sa tesim az Ti zavolaju 😉 budeme riesit ine prijemnejsie veci 😉

nemko
29. mar 2011

@ladybaby noooo uz im zavolaj, uz maju urcite vysledky 😉

ladybaby
29. mar 2011

Som tehotna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ten pocit sa neda opisat......

lifinka
29. mar 2011

@nemko tak se zadařilo, jednou jsme si psaly...tak mocinky gratuluji a přeji příjemné těhulkování!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre