• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

12. októbra 2017 
@tina1303 ...ahoj....no teda,užasné,tolko oplodnených vajíčok,určite budeš čoskoro tehotná,krása....možeš sa len tešiť
31. mar 2011 o 17:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som niekde čítala,ked sa žene robia v tele protilátky,tak preto to nevychádza,možno že aj ja som ten prípad ked žiadna iná chyba sa nenašla,bože musím sa nato opýtať
31. mar 2011 o 18:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana a nerobili ti doteraz žiadne imunologické vyšetrenia?
31. mar 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na imunologiu chodím,lebo mam oslabenu imunitu,ale nič iné pravdupovediac som sa tam ani nepýtala na toto,užívam Imunor,teraz som ho prestala ,kedže je výhodnejšie mať oslabenú pred vložením
31. mar 2011 o 18:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana Tak sa na to doc. pýtaj, baby tu chodia na imun. vyšetrenia špeciálne kvôli tomu, že nevedia oteh. Ja sa tiež chystám že sa na to popýtam :wink:
31. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. chcem sa spýtať... nie ste tu náhodou niektorá čo stimulovala s gonalom a cetrotidom... ide mi o to... že dnes som pichala druhý deň gonal + cetrotide a cítim sa ako pri hyperstimuláku... :frowning2: .. nafúknuté brucho.. všetko ma tlačí... fučím jak lokomotíva...

... o desiatej idem pichať finálnu inekciu a v sobotu ideme nato :wink: .. tak držte palce.. :wink:
31. mar 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huginka13 ok no jasne ,ze dam :slight_smile:
31. mar 2011 o 20:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@derylka no to je asi jedno ked ho mas dostat tak ho dostanes no mozes mat ale ked si si enska pichala prvy den no neviem pochybujem .... sice ja som mala merional ale myslim si ,ze prvy den este nemozes..nafuknute brucho moze byt aj s ineho? mocis normalne?dychanie?
31. mar 2011 o 20:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky....mate niektora skusenosti s metforminom? mne je od neho tak blbo, ale tak, ze az je to blbé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@derylka ja som mala gonal a cetrotide a aj ohss... ked sa necitis dobre, povedz to dr, pozru ti brusko utz. drzim palce :slight_smile:
1. apr 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pobolieva ma zub,chcela som ho vytrhnuť,ale dr,mi nechcel že sa pokúsi ho zachrániť,a už sa mi to raz stalo,ked som bola oplodnena,musela som ísť trhať,a teraz mi to zas tak nejak vychádza,potom som musela aj lieky od bolesti,alebo môže sa ,nevie niekto
1. apr 2011 o 10:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, ako sa vam dari ? ja idem buduci tyzden do iscare na sono tak sa stale modlim aby bolo vsetko ok lebo akosi stale nemozem uverit, ze som tehotna, preto aj denne testujem :grinning:
drzim vam palceky :wink:
1. apr 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko :grinning: :grinning: :grinning: Krasne testy :wink: :dizzy_face: A na kontrolnu krv si vcera nebola uz?
1. apr 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 dakujem :slight_smile: nie, povedali mi, ze pokial nekrvacam ani nic tak netreba a staci uz len buduci tyzden sono tak dufam, ze bude vsetko ok
1. apr 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko Urcite bude vsetko OK :wink: :slight_smile:
1. apr 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 dufame, ze ano :slight_smile:
1. apr 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mi rozmrazia moju zmrzlinku a zavolaju ci sa zobudila , v pondelok budu volat,kolko buniek mimi ma,podla toho sa spravi PGD alebo PK,kurnik ja sa tak strasne bojim....este viac,nez ked som si robila tehu testy....je to strasny zaberak na psychiku...ak bude vsetko o.k ,v stredu bude vklad :slight_smile:
1. apr 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka drzim palce :slight_smile:
1. apr 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko dakujem,ja zacinam byt zrela do blazinca :frowning2: idem nieco navarit,vydrhnut byt,nech mi to rychlo ubehne....jaaaaaaaaaaaj
1. apr 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vsetkym za mile spravickz. aj ja dufam, ze z tolkych embrijok bude aspon jedno priebojne.
Silvinnka. drzim palce nech ti to vyjde. :dizzy_face: aj mna to caka, tak tie nervy mam ja uz teraz a to si este musim mesiac pockat.
1. apr 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa zistí vyšetrenie či mám protilátky na imuno alebo hemato.,lebo z hemato mám robené vyšetrenie krv.skupiny tak mam tam písané aj protilátky Nepriamy Coombsov test -negatívne,takže nemám,neviem či je to ono,no ak je to to vyš. ,tak ja už neviem ,tým pádom ani Prednison asi nepomôže
1. apr 2011 o 14:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neska som si robila test 10den a je tam / :( ja uz ani asi neverim ,ze by mohli byt dve ....
prosim vas po kolko by som mohla ist na dalsie? lebo sa nevzdam aj ked sa mi nechce odznova :( mala som kratku stmlku 4ni ?....keby mam aspon mrazacikov ale nicc
1. apr 2011 o 17:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana ....mne to robia na genetike, ale robia to aj v Iscare...neviem odkial si, ale aj v KE robia tieto vysetrenia

@lowee.... nezufaj, ak si mala len dvojbunkove embryjko, nebola velka sanca, aj ked sanca je vzdy a boli pripady, kedy to vyslo...a dolezita je krv, takze este nadej je....ak to aj nevyjde, tak si daj par mesiacov pauzu, aby si oddychlo telo a psychika :wink:
1. apr 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana v Iscare to robia, v KE nerobia placentu a v Iscare ju robia
1. apr 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lowee Lowee, to je mi ľúto..i ked ako píše Mili, definitívnu odpoved dá až krv... Aspoň jeden normálny cyklus bez stimulácie myslím musí byť, ale najlepšie ti na to odpovie Dr.
@silvinnka Držím palce, nech je z neho krásna blastula v stredu!
@tina1303 To je dobrý počet :wink: Držím palce.
1. apr 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 dakujeeeeeeeeeem
1. apr 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 no sak uvidime ---
1. apr 2011 o 18:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@mili78 ja so, si az teraz vsimla ,ze pises :slight_smile:
nop chcem do oho cim skor...vies...uvidime co mi powedia utorok
1. apr 2011 o 19:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lowee ...hned by som nesla...nechaj oddychnut vajecniky aspon jeden, dva cykly...ale ved to ti najlepsie vysvetli lekar v care :slight_smile:
1. apr 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lowe..,ja som fakt bola kedysi nedočkavá ako ty,,ked sa mi nepodarilo, dva krát menzes a hned znova nato,ale odstupom času si uvedomujem,že som robila hlúposť,dr.je jedno mne povedal dva krát men.a môže mi znova vložiť,ja byť tebou dala by som si možné aj nemožné povyšetrovať aj tie protilátky si daj,lebo mne sa možno ak ich mám nedarí ,práve preto,a má isť na vyš.magnetickej rezonancie,vychádza mi to asi 5dní pred vložením,ale bojím sa či mi neožiari maternicu či sa radšej preobjednať
2. apr 2011 o 13:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok