ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mary10
2. apr 2011

@karkana nevies nahodou, ako dlho trvaju vysetrenia na protilatky? ale to vysetrenie MR nemas koli neplodnosti, ci ano? ak to nie je nevyhnutne, ja by som ho presunula, ale ak to potrebujes surne, tak radsej presun tie vsetky zalezitosti v iscare o mesiac a budes mat istotu.moze sa robit MR ak otehotnies? ja som raz mala vysetrenie ruky rezonanciou a 1 mes.som brala (na odporucenie lekara) HAK, lebo co ak by sa stal "zazrak" a oni mi vstrekovali do zily kontrastnu (radioaktivnu) latku...?, neviem ci si spravne pamätam, ale ta sa nepouziva pri vsetkych vysetreniach a trva par dni kym sa z tela vyluci, radsej sa na to opytaj dr., aby si bola kludna

ladybaby
3. apr 2011

@mary10 ahoj, imuno a amh mne robili v iscare, na vysledky som cakala cca 1mesiac.

nemko
3. apr 2011

dlzka vysledkov na protilatky zavisi od toho ako v danom labaku naplnia sety, je to vysetrenie, ktore trva jeden den, ale musia naplnit set, pripadne sa stane, ze sety nemaju 😉 preto sa caka tak dlho 😉

lowee
3. apr 2011

@karkana ake protilatky?aKOZE PROSTI SPERMIAM? VED MNE UZ ROBILI POTREBNE SOM MLADA 21ROCNA.. A BOLA SOM 1X TERASZ NA OPLODNENI..

lowee
3. apr 2011

@karkana a preco rezoranciu c
o tam mas nieco ?

lowee
3. apr 2011

prosim vas ked uz utorok idem na krv ci om alebo niesom v tom mam byt nalacno ci nie asi ze ?????
a este otazka ,ked sa to nepodari sa ZIADOST ZNOVA VYPISUJE NA DALSIE?

nemko
3. apr 2011

@lowee ja som mala prist nalacno a ano pri dalsom ivf sa vypisuje znova ziadost a dava sa znova schvalovat do poistovne

silvinnka
3. apr 2011

kocky neviete mi niektora poradit,v stredu by mal byt u mna KET,ale po vklade 5 dni na to ,by mi mala dojst mrcha,myslite,ze to nemoze uskodit uhniezdovaniu embryjka ?

lowee
3. apr 2011

@nemko diky ,,, ale mylsim si ze na krv ci som v tom aleb o nie nepotrebuju take nalacno ale diymk zaolam taM A OYPTAM SA....... aa dikyyy 😀

karkana
3. apr 2011

keby som mala len jeden problém,ale mám ich toľko,na magnetickú idem s bedrovým klbom, tak sa radšej preobjednám,aby som si nevyčítala,zajtra chcem volať na imuno,či môžem prísť na krv na tie protilátky,vôbec netuším ako dlho to trva ja by výsledok som to potrebovala do týždňa,ja mám 37 a ešte mi nerobili protilátky,tak ma mrzí ked som bola pred pár dňami v iscar,že som si nedala vyšetriť,,SILVINKA-neboj nedostaneš na sto percent,menzes mi prišiel až ked som prestala užívať lieky,po vysledku z krvi,tebe nepríde,určite sa ti to podarí,

tina1303
3. apr 2011

Ahojte Babky. dneska mame pekne pocasicko, tak cerpajme pozitivnu energiu aby sme mali dost sil na tieto nase boje. 😎

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lowee
4. apr 2011

ahojte tak teda zajtra po14dnoch na krvicku ozaj na lacno????????????????

holly74
4. apr 2011

@lowee Ahoj, mne sestrička povedala, že nemusím byť nalačno...myslím že hcg sa neovplyvní jedlom...

lowee
4. apr 2011

@holly74 no evd to si myslim aj ja len nemko pisala ze na lacno tak neviem a este sa chcem opytat ,,keby sa to nepodarilo a vypisujem novu ziadost ,teda dalsiu tak to treba zas histerokospiu a vys alebo uz nie?

kaciatko81
4. apr 2011

@lowee myslim, ze nemusis byt nalacno, aj ked ja radsej vzdy tak chodim 🙂 hysteroskopiu urcite nepotrebujes nanovo, mozno nejaku krv. drzim velmi palce 🙂
@holly74 ahoj 🙂
len som vas chcela pozdravit 🙂 pekny jarny dnik vsetkym 🙂

lowee
4. apr 2011

@kaciatko81 a teraz som volala do iscare a pytala som sa nemusim byt powedala sestricka . tak ze tak a diky ..
uvidime co zajtra povedia som zvedava moze sastat zazrak aj nemusi ,ked nie nevzdamsa a pojdem do dalsieho lebo babatko chceme velmi a stale len zle spravy uz by ma mohli raz potesit 🙂a ty ako kaciatko ako ty pokracujes?

tina1303
4. apr 2011

drzim pacleky nech je tam vele vela hcg a nech kazdym dnom rastie. 😉

marrad
4. apr 2011

@kaciatko81 Ahoj Ako?
pozdravujem Ta

holly74
4. apr 2011

@kaciatko81 Ahooooj 😉 Ako sa darí? Všetko ok, ako má byť? Dúfam že hej... 😉

karkana
4. apr 2011

@lowee bože ,asi si nervózna ako to dopadne ,držím palce

jajus18
4. apr 2011

ahojte baby,chcela by som sa vas spytat,teda tie ktore maju urobene geneticke testy..tie vysledky co vam poslali domov,tak take iste dostanu aj v car centre,alebo im to tam treba priniest?

tina1303
4. apr 2011

@jajus18 ahoj. my sme si po ne museli ist do BB a potom sme ich priniesli do CAR.Neviem, kde vam robili gen, testy, ale v BB je to tak.

jajus18
4. apr 2011

@tina1303 nam ich robili v BA,priamo v car ale vobec netusim ci ich tam maju aj oni..inak dakujem za odpoved

kaaaty
5. apr 2011

Ahojte baby sme po prvej IUI a rozhodujeme sa co dalej...obavam sa nepriechodných vajcovodov ☹ ...a v tom pripade by bolo dalšie IUI zbytočné....
Chcem sa vás popýtať ako prebieha IVF, aka dlha býva stimulka, kolko trva schválenie ziadosti, aké sú riziká, a kolko to celé cca stojí financne...
Držím všetkým palčeky a dakujem za odpovede

petuska123
5. apr 2011

@kaaaty ahoj ako vies ze mas nepriechodne vaj. mala si laparku??

nemko
5. apr 2011

caute baby, takze dovolte mi pochvalit sa, ze v mojom brusku rastu dva nove zivoty a som buduca hrda mamina dvojiciek 🙂

holly74
5. apr 2011

@nemko Krásna správa..a musím povedať že ja som si aj myslela že budú dve, tak som to nejak cítila...(škoda že nemám takéto pravdivé pocity u seba 😀 ) Tak sa s tebou teším a prajem znovu a zas bezproblémové tehu a krásne zdravé detičky 🙂

nemko
5. apr 2011

@holly74 dakujem

ladybaby
5. apr 2011

@nemko gratulujem 🙂 ! super dvojickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre