ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bibi24
5. apr 2011

@nemko Ale nieeeee 😀 😀 😀 Ja odpadnem!!! Krasna sprava, jeeee 😵 😵 😵 😵 Drzte sa!!! 😉
A mas aj fotecku?

petuska123
5. apr 2011

@nemko jrj gratulujem 😉

mary10
5. apr 2011

@nemko srdecne gratulujem 🙂 hlavne davaj na seba (vas) pozor a uzivaj si kazdy dnik, moja sestra ma dvojicky-parik-teraz su uz velke, ale viem, ake to bolo uzasne od prveho dna, ako prisli na svet...tak sa drzte a prajem hlavne hodne zdravicka a pohodicky!!!

nemko
5. apr 2011

@mary10 dakujem mooooc
@petuska123 dakujem moooooc
@bibi24 dakujem 🙂 aj ja som skoro odpadla, v piatok bude asi fotecka 🙂

kaciatko81
5. apr 2011

@nemko gratulujem! 😵

mili78
5. apr 2011

@nemko ...aj ja sa pridavam ku gratulacii 😅 drzte sa 😅

mary10
5. apr 2011

@lowee mas uz pre nas nejaku pozitivnu spravicku? drzim palce!

mary10
5. apr 2011

@lowee mas uz pre nas nejaku pozitivnu spravicku? drzim palce!

mary10
5. apr 2011

nejako blbne PC sorry

lowee
5. apr 2011

@jajus18 ahoj ked robili nam ejdny papiere nam dali a kopiu si tam nechali

lowee
5. apr 2011

@karkana strasne som uz mi budu volat kazdu chvilku 😉

lowee
5. apr 2011

@mary10 ahoj nie este nemam bola som skoro rano a krvi acakammm teraz je to najhorsie skace mi zaludok od nervou jajjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😝 😔

lowee
5. apr 2011

@nemko nemko vidis ze som sa nemilila,ze som pisala ze dvojicky?🙂 gratulujem mamina 🙂

mamartinka
5. apr 2011

@nemko Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem a davaj teraz pozor na seba.

sakura
5. apr 2011

@nemko
jeeeeej supeeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Gratulujeeeeeem 😵 😵 😵 😵

karkana
5. apr 2011

@kaaaty neváhaj objednaj sa,riziká žiadne jedine že otehotnieš a oto predsa ide, 🙂 vypíše sa žiadosť trochu počkáš a ideš nato,tak nestracaj čas

karkana
5. apr 2011

@nemko super,gratulujem,už môžeš vymýšlať mená ake dáš malým,dostala som menzes a 11deň idem na konrtolu pred vložením,keď ma štve že pred menzes približne vždy 5dní už špiním,ja neviem či je to normálne,

nemko
5. apr 2011

@karkana dakujem, mena mame uz vymyslene len musime vediet co to bude a doladit to 🙂)))

nemko
5. apr 2011

@sakura dakujem moc 🙂 konecne som sa dockala 🙂

nemko
5. apr 2011

@mamartinka dakujem

karkana
5. apr 2011

Silvinnka tak čo zajtra ideš?ja som radšej volala docentovi,tak zajtra mám prísť,predpíše mi lieky,chceli sme to skúsiť bez hormonov,ale asi bez nich to nopôjde,a opýtam sa aj na tie protilátky,celá som nejaká vnútorne rozhádzaná,ako to všetko dopadne

kaaaty
5. apr 2011

@petuska123 No ja neviem ci su priechodne alebo nie su....uvidim co v piatok povie dr.

jajus18
5. apr 2011

jajus18 ahojte baby,chcela by som sa vas spytat,teda tie ktore maju urobene geneticke testy..tie vysledky co vam poslali domov,tak take iste dostanu aj v car centre,alebo im to tam treba priniest?

kaaaty
5. apr 2011

@karkana tak to riziko otehotnenia podstupim s radostou 😀 ... aj vy idete na IVF?

kaaaty
5. apr 2011

@jajus18 Ahoj no mne ohladne genetickych testov iba volali a mala som ich zalozene v centre vo svojej karte...

mamartinka
5. apr 2011

@jajus18 ved na predchadzajucej strane ti jedna dotycna uz odpovedala vcera na tuto istu otazku.Som citala ze si aj odpovedala.Tak nic v zlom ale preco dnes pises to iste 😕

kaaaty
5. apr 2011

@nemko gratulujem ku dvom fazulkám, krasne....nech sa pekne drzia maminky 😉

silvinnka
5. apr 2011

@nemko gratulujem a drzim silno paste,nech si krasne uzivas tehulkovanie 🙂 ,ja som sa konecne dockala,zajtra mam KET,babatko sa pekne deli a bojuje ....

silvinnka
5. apr 2011

@karkana ahooooj,pred chvilkou mi volala embryologicka,zajtra o 8:45 ma caka KET,strasne sa tesim ,mimenocko nase jedine pekne bojuje a deli sa,nech uz je v brusku 🙂) neboj,tie hormony sa daju zvladnut,budes pekne papkat a sliznica sa pripravi ,tak ako to ma byt 😎 aby sa babtko vedelo zahniezdit 🙂

karkana
5. apr 2011

@kaaaty mne by mali vložiť dve zamrazené darované embriá,

karkana
5. apr 2011

@silvinnka to už tak zavčasu ráno vkladajú mrazené? ja som už dávno nebola ,tak neviem predtým vkladali okolo obeda

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre