ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mirinda10
5. máj 2008

karkulka, uzivvam estrofem na sliznicu prvych 5 dni jednu tabl, dalsich 5 dni 2 tabl a dalsich 3 tabl na rast sliznice a potom pred transferom nastupi utros to je vsetko

tak drzim palceky a uz mas ziadost schvalenu ?

ja som nemala problem y injekciami pichala som gonal a to je easy a potom cetrodite iba 3 dni to sa dalo tiez vydrzat

saxo
6. máj 2008

mirinda, ja zacinam dufam uz cez tento vikend. cakam ms, tak od nicoho ineho to uz nezavisi. akosi ten tyzden pomaly ubieha 😀 idem na ivf, nie ket, takze budem dopichana az az.... 😉

rybca
6. máj 2008

Ahojte, my ideme v piatok do Iscare na spermiogram. Neviete ako to tam prebieha?

saxo
6. máj 2008

rybca, je to uplne v pohodicke. sestricka zavedie tvojho muza do miestnosti a da mu kelimok do ruky 🙂 je tam vela casopisov, ale ze najlepsie je video 😀 😀 o 15 min. vam povedia vysledok spermijok a v pokladni nechate 250 sk. ale je to v pohodicke, ved niekedy v cakarni je viac chlapov ako zien 🙂

janis24
6. máj 2008

baby odkedy sa tam za SPG plati? My sme tam boli minuly rok v oktobri a ta holka z recepcie povedala, ze neplatime nic...
ale inak fakt je to v poho, moj drahy sa tiez najskor obaval, a ked vysiel, tak sa ma s usmevom na perach spytal, ze kedy pojde na kontrolny... 😀 😀 😀 😀

misik1
6. máj 2008

caute my sme boli tiez v oktobri a platili sme, tak neviem, nebol to uz v tvojom priprade odber na IUI alebo IVF? A cele je to v pohode, kiez by aj nase vysetrenia boli podobne.len moj mi vravel, ze tie casopisy su z roku 100, este ze ma fantaziu 🙂

rybca
6. máj 2008

🙂))) ok..🙂 dik saxo..🙂
ti chlapi to maju z kazdej strany lepsie..🙂))

veracruz
6. máj 2008

my sme boli v Iscare na SPG v septembri a tiez sme platili ...

saxo
6. máj 2008

a moj manzel sa chcel opytat doktora, ze kedy si moze ten film dopozerat 😀 😀 😀

saxo
6. máj 2008

inak mne zas by ste mohli , tie skusenejsie, popisat ako prebieha odber vajicok. coskoro ma to caka. diky

veracruz
6. máj 2008

rano prides nalacno, prezlecies sa do nocnej kosele, na sale Ta uspia, odoberu vajicka, prebudis sa otapena uz v izbe... tam lezis este ale pol hodku, das si cierny caj a pernicek a partner si Ta odvezie domov... takto to prebiehalo u nas v centre (vo Ferticente), takze neviem, ci aj Ty dostanes caj a pernik... ja som si pre istotu so sebou priniesla cokoladku a colu... inak v ten den po odbere som mala bolesti, prelezala som cely den... na druhy den uz bola pohodka, bola som v praci a dalo sa to zvladnut...

saxo
6. máj 2008

no ja som kdesi citala, ze sa tam lezi po odbere este 2 hodiny, sak mojho netrpezliveho aj porazi. 🤐

veracruz
6. máj 2008

ja som mala odber o 8:00 a o 9:30 uz si ma manzel vyzdvihol...

saxo
6. máj 2008

no bodaj by to tak bolo aj v iscare. bolest mi po odbere ani nevadi, bolo aj horsie....no a zas je to dokola to iste, ze co mi vydrzime...

veracruz
6. máj 2008

uvidis, ja uz som po tej hodine a pol bola v pohode... drzim palce...

mivava
6. máj 2008

Ahojte baby.Chcem vam len napisat,ze vam vsetkym drzim palce.tiez som si to uzila tri krat,dokonca sme mali aj adopciu vybavenu a nasa Miska prisla prirodzenou cestou po desiatich rokoch.taky maly zazrak,z celeho srdiecka vam zelam,aby vam to dobre dopadlo.

jenny
6. máj 2008

Ahoj

ake lieky ste uzivali po ET. Uzivali ste iba utrogestan alebo aj nieco ine?

julietka
6. máj 2008

ahoj saxo. Ja som bola na odber v iscare. mala som prist nalacno na 8:00, zobrali ma az o 10:15. to som myslela ze uz to tam nevydrzim...zobudila som sa uz na izbe. Ale nam nedavali nic, ani len vodu. Nie ze este pernicek a pod 😨

karkulka522
6. máj 2008

ahojte,,,,,,mirinda-ja som pichala pri prvom IVF merional a cetrotide a v posledny den pregnyl.dalo sa to vydrzat ale zas si na to musim zvyknut.co sa tyka ziadosti tak to sa pri kazdom IVF asi vypisuje nova a my tu druhu ziadost este nemame ani vypisanu.tak dufam ze cez leto sa ziadost schvali a po lete dufam dufam....

tanyja
9. máj 2008

ahojte, aj ja som postúpila celú tu procedúru, po roku ako sme podali žiadosť -stále nám to posúvali, bola som z toho zúfalá a tá sekretárka je ozaj hrozná, tiež som povedala, že má bordel v papieroch. No nevadí, dočkali sme sa, pobrala všetky hormóny, bola na transfer a výsledok: nulový, zase nič. A to ma doktorka presviedčala, že tehotná som. ale opak bol pravdou a dodnes nie som mamičkou. Znášala som to veľmi zle a môj drahý si so mnou poplakal. a to nie je všetko, my sme totiž prišli už o tri choré detičky, ale že vraj vsjo je OK, tak neviem kde je problém.ps: v lete ideme na dovolenku 🙂

karkulka522
9. máj 2008

ahoj tanyja,ako vidis nie si sama ale neboj sa vsetko sa raz na dobre obrati.aj my sme si poplakali,,,,,,stale ta drzi pri zivote ze na buduce to uz vyjde.tak si na tej dovolenke poriadne oddychnite a potom to zu vyjde 😉

ulrika
9. máj 2008

ahoj tanyja, to je smutné ten osud ta ale riadne skúša len sa mu nepoddaj a statočne bojuj raz sa to podarí a nerobili vám genetiku? alebo nejaké špeciálnejšie testy?

alicag
9. máj 2008

Ahoj Tanyja to čim si prešla je velmi tažke a bolestive ale ver tomu,že karta sa otoči abude dobre prajem ti vela štastia a abi si bola čoskoro mamou
a vela sil aj ostatnym držtesa kočky ja sa k vam pridam zasa v lete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adinam
10. máj 2008

Ahoj Tanya,napísala som Ti IP.

tanyja
11. máj 2008

Ahojte, babenky, vďaka za povzbudenie. Môj milovaný manžel v piatok domov prišiel domov s tým, že už aj Ružomberku je nové Iscare. Tak tam asi zavolám a popýtam sa, mali by sme to bližšie. Aj keď Mudr.Černáková je veľmi zlatá osôbka, aj Ďurechová bola v pohode. Adinam, chcem sa spýtať, čo to je IP a kde si to mám nájsť ? som totiž nová na tomto fórume a ešte sa nevyznám veľmi. Ináč robili nám genetické testy, nič zvláštne nenašli, krv je tiež ok, proste nevedia, prečo sme už 3x mali náhodnú trizómiu, že vraj taký prípad ako som ja ešte nemali.
tiež prajem všetkým veľa síl v čakaní na výsledok , ja som sa po roku čakania na schválenie dozvedela, že vlastne už po 6 týždňoch od podania žiadosti bola daná žiadosť schválená, sila..(sekretárka totiž v marci, ked sme jej volali, ako sme na tom - žiadosť bola podaná v novembri predtým, zistila, že naše papiere zapotrošila a poslala ich pozde)- pozde ani nie, lebo poisťovňa to schválila okamžite, len nás zakaždým posúvali, až z toho bol rok a to bolo už poriadne na nervy, hoci ja som osoba kľudná.

tanyja
11. máj 2008

🙂

tanyja
11. máj 2008

Ahoj Adinam, poslala som Ti IP, už som na to prišla čo to je a kde to je.
pekný večer

saxo
12. máj 2008

caute babeny, od zajtra picham, takze buduci tyzden sa s kym stretnem na odbere? 🙂

beke
12. máj 2008

Ahojte,
ja beriem estrofem a asi o dva týždne idem na transfer.
Všetkým držím palce nech nám to vyjde!!!! 🙂

saxo
13. máj 2008

ja uz si nic ine nemozem ani mysliet, len ze ste presli vsetky do nejakych inych tem, ale uz TEHU tem a nechcete sa s nami snazilkami bavit. inak aj toto by bol dobry dovod 🙂 🙂 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre