• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. mája 2017 
@petuska123 mam, z kazdeho sona mam foto a pekne ramikujem :slight_smile:
20. apr 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko a vkladali ti 2 embria??po PK??
20. apr 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 3 po PK
20. apr 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok diky za odpoveď, ja som v iscare a stimulujem merionalom a orgalutranom. A čo sa týka našho zdravia, sme obaja v poriadku v norme? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , no už 5 rokov sa nam nedarí, tak sme sa rozhodli pre ivf.
20. apr 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko Zlatko jeeej, to je krasna sprava. Sice sokujuca, ale krasna. :dizzy_face: :dizzy_face: Gratulujem! :wink:
Ja som vedela, ze ten pozitivny test tak skoro musi byt z dvojiciek :grinning:
Ozaj a predtym videl na utz len jedno?
20. apr 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janet13 ja som tiez zacinala merionalom :wink:
20. apr 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,nevadí ked mi utrogestan aj trochu vytečie,vždy som sa predtým zľakla ,či potom zaberie ako má , viem že je najlepšie ked sa leží,ale stále to nejde, :confused:
20. apr 2011 o 13:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko Tak predsa? No super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..a ako je možné, že je až 1 týždeň pozadu keď pri vklade boli rovnako veľké?
@karkana určite nie, s tým sa ráta že niečo vytečie, neboj...
Inak všetky pozdravujem !
20. apr 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok ahoj, a tebe tie dvojičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vyšli na prvý šup?
20. apr 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janet13 nie nie oficialne na tretí, asle inak na druhy, prvy neratam lebo mi nezareagovali na hormony folikuli-vajicka
20. apr 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 no je to pravda, vzdy je pri dvojickach jedno mensie no bohuzial, ale Valky povedal, ze to dobehne
20. apr 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko UZ babule aj meral?
20. apr 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok meral
20. apr 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko no a koľko mm?
20. apr 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok jedno 8 a druhe 3 mm
20. apr 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, vedeli by ste mi poradit?AOm tu nova a uz som sa trochu snazila poprachadzat si jednotlive temy a nejak sa v tomto vsetkom zorientovat, ale neviem, ci sa mi to celkom podarilo.
Som po 1.IVF, bohuzial neuspesnom (co som sa dozvedela asi pred dvomi hodinami) a urcite chcem pokracovat dalej.Momentalne som bola u Dr.Petrovej v Iscare a tajne som dufala, ze sa tam uz nebudem musiet vratit...no ale nevyslo a nejak to musim riesit. Viete niekto poradit naozaj dobreho lekara a aj centum, pretoze to, co som si presla s Petrovou (zle predpisane lieky, ziadne info, len to, na co sa opytas...a bohuzial som presne nevedela, co sa pytat...moja chyba)
Vaham, ci zopakovat Petrovu, kde viem, co mam cakat. (aj ked ne velmi pozitivne) ...alebo hladat dalej. Prosim poradte.
21. apr 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikacka ahoj ja som v Iscari od apríla 2009 spadala som pod dr ktorá náhle odišla musím podotknut že pri nej sme mali dva neúspešne IVF mali sme tam tretiu schválení žiadosť a tak sommusela hľadať alternatívu vybrala som si petrovu ktorej sa IVF podarilo medzi časom som bola aj na serklazzi v ruzinove kde som s ňou bola v tel kontakte a tri krát ma prišla pozrieť chodím k nej aj teraz do poradnelen u nás je ten rozdiel že sme sa stále a veľa pýtali proste na všetko myslím že Petrova je profik ak sa môžem opýtať aké lieky si brala
21. apr 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok brala som Bravelle, Menopur a Cetrotide - ja nehovorim, ze Petrova je zla odbornicka, len mi vyrobila tolko stresu, ze az. Dala mi recept so zlym poctom ampuliek a potom, ze lekaren urobila chybu...ked som isla na ET, ze nic nepotrebujem a potom zrazu bolo treba Pregnyl...no proste zabava (aj ked nie velmi pozitivna).
K Petrovej som sa dostala na doporucenie, cez kamoskynu kamosku...vraj je dobra. No asi skusim verit este raz, teraz uz aspon viem, na co si dat pozor a na co sa pytat.
21. apr 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikacka Ahoj, ak Ti mozem poradit, Petrovu nemen. Ja som si presla uz kadecim, ale je to ta naj proficka v tomto odbore, na aku som narazila. Ked som jej raz zabudla volat kvoli vysledkom z krvi, ona ma nahanala, aby mi povedala, ze si mam zvysit davku Gonalu. ET mi prisla urobit v dni, ked v Iscare nemala byt. Je priama, razna, k veci a zalezi jej na vysledku. Neboj, pri dalsom IVF sa uz na Teba viac sustredi. A aj ked mas pocit, ze Ti vela informacii neda, ona si ich spracovava v hlave a kazdej nasije to, co potrebuje. Toto o vsetkych lekaroch v Iscare nemozem povedat...
21. apr 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikacka hej ona je taká prchka bordlarka mnetiez dala dotkla zlý recept ale hnedsom si tovsimla prostehrrr hrrr )
21. apr 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok
@sneznicka
vdaka kocky, som sa trochu upokojila...dnes to je velmi o emociach, trochu ma to vzalo viac, ako som cakala...ale ked citam, ze niektore kocky maju za sevou aj 3 a viac pokusov a stale nic, tak na to nie som az tak zle

asi som sa len potrebovala vyventilovat a teraz sa zacnem psychicky pripravovat na dalsi pokus :slight_smile: Este raz vdaka.
21. apr 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikacka úplne chápem ;D drz sa
21. apr 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko jeeeeeej gratulujem :slight_smile:)))) drzim palceky nech ste zdravi, nech vydrzia az do konca. Straaaasne sa teskam jupiiiiiii. To je taka pekna radost, ked to vyjde. Ja som akurat po transfere a vlozili sme 2 blastocysty, tak uvidiiime.
21. apr 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky mna tak boli bruuuso, tak dufam, ze sa tam tie zubrienocky krasne uhniezduju :slight_smile:
21. apr 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonini dakujeme, tak moooc moooocc drzim palce aby sa poriadne zavrtali drobci
21. apr 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko teraz pozeram , ze uz viem co dostanes pod stromcek :wink:
21. apr 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko dakujem no dufam aj ja, len nech pekne vrtaju. Dufam, ze to dobre dopadne.
21. apr 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonini to bude skorej, termin mam v novembri udajne, ale este som to nemenila lebo neviem presny datum
21. apr 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ako si sa citila po transfery?
21. apr 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonini ja som dostala ohss takze strasne :slight_smile:
21. apr 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok