ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

holly74
3. máj 2011

@bibi24 Ahoj Bibi, ideš teraz do softu?

karkana
3. máj 2011

a to som sa dohodla v iscar,že nechcem vedieť v ten deň výsledok,aby mi volali až na druhý deň, nech si ešte užijem pocit že možno som v tom,ved uvidím ,musím sa na všetko psych.pripraviť,

bibi24
3. máj 2011

@holly74 Ahoj Holly, ano idem. Teda, noo...zatial beriem Clostyl a uvidim ako budem reagovat. Necakam ziadne zazraky ani pozitivne spravy, lebo mne sa vzdy nieco pokazilo pri ivf. Takze to nechavam "plavat" 🙂 Zajtra idem na prvu kontrolu po 5 dnoch uzivania, tak som zvedava na to, co sa tam deje.

A ty ako?

holly74
3. máj 2011

@bibi24 Ja čakám na výsledky z hematol. ak budú ok, chcem ísť do toho pri najbližšom cykle, teda koncom mája. Ale zatiaľ na to nemyslím, ved vieš aké sú to nervy, aj ked si to človek nechce pripúšťať, vždy to moc prežíva, tak teraz sa čo najviac venujem iným veciam.

karkana
3. máj 2011

@holly74 na hematologii ti robili aké vyšetrenia,mne robili len či nemám trombofilný stav,ale že nie

holly74
3. máj 2011

@karkana Mne teda čo som kukala čo všetko zaškrtala na tom lajstri, ked ma poslala na odber, tak ma asi preklepnú na všetko čo sa dá, ešte aj na nejaké vitamíny...no ale dr. ma tam posielal kvôli tej možnej trombofílii ako dôvodu prečo sa u mňa nič neujalo. 😒

bibi24
3. máj 2011

@holly74 Akurat som sa chcela spytat, ze ako si sa dostala na hemato. Mna nechcel poslat, ale chcela som tam tiez ist. Tak neviem ako si to mam vydupat 😒
Holly, nepamatam sa, ty ides len na KET, alebo znovu na ivf? Mari sa mi, ze na druhe.

holly74
3. máj 2011

@bibi24 IP 😉

buba13
3. máj 2011

tak ja uz som po prvom vysetreni a som velmi rada, ze som sa tam objednala. Nasadila mi Clostil... a uvidime 😒

andysok
3. máj 2011

@buba13 a kto ta ma pod krídlami?

buba13
3. máj 2011

@andysok MUDr. Lattákova 🙂 zatial spokojnosť

andysok
3. máj 2011

@buba13 drziiiim palceeeee Lattakovu nepoznám resp.nemám žiadnu skúsenosť

buba13
3. máj 2011

@andysok dakujem 🙂
prajem ti nech si coskoro doma a o par tyzdnov cela rodinka kompletna. vela zdravicka prajem

simonini
3. máj 2011

@holly74 no ja som uz tehulka 🙂 a vyzera to na dvojicky 🙂. Trochu som spinila a aj spinim , ale iba sem tam . Nie cely den.Zatial sa citim skvelo, az na tu unavu (skor komu) co ma vkuse prenasleduje.

Ano ano ceni sa kvalita , nie kvantita 🙂). Drzim palceky .

holly74
4. máj 2011

@simonini Simiiii, tak to je paráda! Gratulujem a nech všetko ide ako má, nech ste hlavne zdraví!!!

karkana
4. máj 2011

@simonini aj ja sa pripájem 🙂 ,gratulujem 🙂 ,a hcg si mala koľko?mne budú volať zajtra o 9hod.,asi sa nič nevyspím do rána,to čakanie asi nemá konca,ráno musím rýchlo vstať a navariť,lebo ak mi nepovedia dobrú správu variť sa nebude,bude depka,ale mám taký pocit ,že...bojím sa to aj napísať

nemko
4. máj 2011

@simonini gratulujeeem 🙂

anakonda
4. máj 2011

prosim pordte dnes mi napisali iscare siofor to je liek na cukrovku ja ju enmam ale mi powedali ze mi znizi hladinu ahm hladina ahm su j´hormony? nemate neikto s timito liekmi skusensoti prpsom odpiste tu budem cakat

anakonda
4. máj 2011

ahm znamena hladina hormonu?

bibi24
5. máj 2011

@anakonda AMH je hormon - anti mullerian hormon, skus si viac vygooglit. A ako velmi ho mas zvyseny? Vies aj hodnotu?

nemko
5. máj 2011

@anakonda ja som mala amh zvysene na 8, neviem aku hodnotu mas ty, ale neuzivala som nic teda aspon mi v centre nic nedali 😉 predtym som z vlastnej iniciativy absolvovala glukozovy test a inzulinovu rezistenciu a mala som to vsetko v poriadku.

mili78
5. máj 2011

@anakonda ....no ja teda neviem, ja ho mam dost nizke a predpisali mi siofor....tak neviem ci si dobre rozumela, ale este som nepocula, zeby bol siofor na znizenie hladiny amh

karkana
5. máj 2011

baby je to negatívne 0,1nikdy zo mna nebude mama ,čo to mám za meternicu, ☹ ja už nevládzem,tak som verila aj príznaky som mala,ano som sa nebála o vysledok ,hlavne nech majú romovia a nech deti trpia,ked sa môže pan boh na to pozerať-prosím

mary10
5. máj 2011

@simonini srdecne gratulujem,nech vsetko prebieha tak, ako ma a aby ste boli vsetci zdravucki!!! 🙂 🙂 🙂

mary10
5. máj 2011

@karkana to mi je luto, len prosim ta nezufaj...,mne to tiez nejako prerasta cez hlavu a neviem co dalej ☹

mili78
5. máj 2011

@karkana .... urcite mnohe z nas vedia ako sa citis, aj ja to viem....a viem aj to, ze ziadne utechy nepomozu, chce to len cas... preboli a das sa do dalsieho boja...tak ako vsetky, co sme tu....neboj 😒

@simonini .... aj ja sa pridavam ku gratulacii a nech vsetko dobre dopadne 😉

karkana
5. máj 2011

@mili78 no ,už mi je trochu lepšie,už nemám ani slzy,docent mi povedal,že nemá význam to už skúšať,mám skúsiť adopciu,aj hned zajtra by som,ale musím počkať,kým bude aj manžel súhlasiť,neviem,ako nanho s tým ,nechcem tlačiť,aj jeho to dosť zobralo,tak sme dúfali

mili78
5. máj 2011

@karkana ...a to bol tvoj prvy pokus? to je to az take zle, ze ti povedal, ze to nema vyznam skusat???? to sa mi nechce ani verit....teraz je najdolezitejsie, aby ste si boli s manzelom navzajom oporou

tina1303
5. máj 2011

Ahojte babky. tak som tu znovu po dlhsom case. dnes som bola v BA a mala som uz ist na pripravu sliznice, ale....samozrejme mam cystu, takze vsetko sa rusi ak nepraskne sama, tak ma caka punkcia a az potom ta priprava. asi ma svihne. tak som sa potesila, kedd mi prisla mrcha, ze uz mozme do toho ist a teraz toto. 😠

karkana
5. máj 2011

@mili78 nie,nie,je to už môj 12pokus,desať rokov trápenia stačilo,tak preto mi tak povedal a má pravdu,a už som spokojná,manžel súhlasí s adopciou,tak ma prekvapil, 😅 a buduci týždeň už chceme ísť po papiere ale neviem či na Urad soc.vecí a rodiny kde začať,neviete niekto?
@tina1303 cysta pukne neboj aj mne pukli a boli dosť veľké,a mávala som často

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre