• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

12. októbra 2017 
baby, vcera som mala neuspesny et, nepodarilo sa embryjka zaviest tak ich vsetky zmrazili. Mam zamrazene 2 vcasne a 2 zrele blastocysty. Mali ste niektora zamrazene blastocysty? Rozmrazili sa v poriadku?
18. máj 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ahoj to ma mrzi,ze si na tom tak ako ja....treba si dat zobrat krv na AMH-hormon a LH,podla hodnot Ti dr. bude vediet povedat....a aj pri stimulke som sice mala peknych 7 vajok,ale neoplodnili sa a to jedno sa na 4ty den prestalo vyvijat....takze tak,teraz mi zvolili ine lieky-inj. ,tak hadam moje druhe ivf. bude uspesnejsie a budem mat co mrazit :slight_smile:
18. máj 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 to mi je luto, ze et nebol, ale super uroda, blahozelam !!!
18. máj 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko hodinu som bola na sale a potom docent povedal ze dost, ze uz by mi skor ublizil ako pomohol. Takze vsetko sa zamrazilo. Nevies ako je to s blastocystami a ich rozmrazovanim?Citala som, ze je to rizikovejsie ako pri mensich bunkacoch
18. máj 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 neviem, ja som nedavala mrazit nic
18. máj 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 Ahoj Kikus, a vies aj preco sa vklad nepodaril? Kde bol problem?
Ja ale verim, ze preziju...ak su schopne a tie prave, tak urcite preziju :dizzy_face: Budem drzat palce.
Dalsi pokus v dalsom cykle?
18. máj 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 nemohol sa dostat cez krcok, nieco ho nechcelo pustit dalej :frowning2: tak to radsej odlozil, lebo ze aj kvapka krvy by bola pre embryjka toxicka. Mozno dalsi cyklus bude Ket,uvidi po menzese a ked nie tak spravi hysteroskopiu a to potom najskor az o dva cykly by bol transfer :frowning2:
18. máj 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 Ahoj Kikus ja som mala zamrazene asi dva mesiace pretoze som chytila hyperstimulacny syndrom!!ale ked sa odmrazili tak boli v poriadku!!ale teraz pred dvoma tyzdani sme sa dozvedeli ze nám to nevyslo :cry:
20. máj 2011 o 23:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbbasa to ma mrzi :frowning2: mala si blastocysty?
22. máj 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...som po IUI...a doc.mi predpisal duphaston, len neviem aké dávkovanie mi napísal...nemáte skúsenosti?
22. máj 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedna otázočka, brali ste duphaston len 10dní alebo až do výsledkov krvi, na ktoré mám ísť za 14dní???
22. máj 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saska1 určite ho užívaj až kým nebudeš vedieť výsledok ,a radšej si zavolaj dávkovanie doc., ja som stále utrogestan užívala, v podstate je to to isté,
22. máj 2011 o 14:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkana, ďakujem, aj som si myslela, len som bola zmätená, lebo väčšina báb užíva utrogestan, a až do krvi, tak som prekvapená, prečo mne dal duphaston. Ale tak snáď vie, prečo sa tak rozhodol.
22. máj 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, v stredu ideme prvý krát na konzultácie do ISCARE k Dr. Lattákovej a chcem sa Vás spýtať, či návštevy riešite priepustkami, alebo si beriete dovolenku. Na priepustkách je pečiatka CAR alebo konkrétneho lekára? Lebo ak odovzdám kolegyni takúto priepustku, už to budú riešiť :(
23. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kebulina mne sestricka dava peciatku lekara, minule mi dala a sama povedal, ze dala som Vam peciatku lekara, nemusia v praci vediet kam chodite
kludne mozes poprosit nech ti daju lekara, v pohode ti vyhoveju su super...
a drzim palce na konzultacii,,, ja tiez chodim terar k lattakovej, je to uz treti lekar v tomto centre a tak nejak podvedome citim ze pri nej sa to podari :slight_smile:
23. máj 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad ďakujem za odpoveď :slight_smile:. Musíme im len veriť. :slight_smile: Môj gyn. mi v pietok povedal, keď som sa ho spýtala, že kedy je najlepšie ísť na "to" na základe našich výsledkov a on povedal, že to už ma nemusí trápiť, že teraz s nami budú se.ovať vedecky .
23. máj 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa spýtať, či potrebujete do iscare doporučenie od svojho gynekologa, alebo nie? A ešte by ma zaujímalo, či sa tam niečo platí?
24. máj 2011 o 09:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gesipa nie nepotrebujes odporucanie . a plati sa podla to ho co si chces dat kuk. muzi platia za spermio.
24. máj 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gesipa AHoj, nepotrebujes ziadne odporucenie. Za vstupnu prehliadku sa neplati ni,c ani za bezne gyn. vysetrenia, plati sa za SPG , ktory je dolezity hned na zaciatku. A potom podla toho ci budete mat ICSI metodu, lebo to poistovna nepreplaca a za injekcie (cca 300 - 350 €) podla seba viem, no moze sa to pohybovat okolo. Drzim palceky :slight_smile:
24. máj 2011 o 14:38  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajuska51 Ahoj, a aký je postup? Aké vyšetrenia robia? Okrem SPG.
26. máj 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, stalo sa vám niekomu, že pre malý počet folikulov vám cyklus ukončili ešte pred opu? Dík .
26. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 AHoj, Hormonalny profil u obch. Vylucenie pohlavn.chorob, tie patria medzi prvotne krvne vysetrenia. , geneticke vysetrenia (konzultacia s genetikom, tiez odber genetickych vysetreni, vhodnost krvnych skupin,) mangel bol aj na urologickom vystreni (priamo v CAR) .
26. máj 2011 o 15:02  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 áno mne ;( stimulovala som merionalom..... Nezareagovali mi vajecniky. Teba kto vyšetruje?
26. máj 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok ahoj no ale ako sa ta drzia babatka krasne....drzte sa..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. máj 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty dámu smere veru držia držia a ´ja funiiiiiiiiim
26. máj 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky..dnes som bola v Iscare...docent ma prezrel, je tam jedno 15mm vajco :slight_smile: dal mi na sobotu rano Ovitrelle a v nedelu sa mame snazit...metformin asi zacina zaberat :grinning:
26. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 Tak to je super, Mili, hor sa teda v nedeľu na vec :grinning: :grinning:
27. máj 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako vydim niektorym iscare pomohli a inym nie....zazujeme nad adopciou....je to dost na nervy vam poviem aj iscare a vsetko okolo oplodnenia
30. máj 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcataa nemko je v tom? ci nieee
30. máj 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saska1 ahoj ja som uzivala az do vysledkov
30. máj 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok