• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

8. decembra 2016 
@timona ja tiež 5000, a kde si to čítala? lebo ja som sa dočítala, že až 10 dní :confused:
22. sep 2011 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na internete, nejaka česká stránka podobná ako modrýkoník, takze nic extra odborné. Inak tiez na MK som citala ze do 10dni , ale to sa mi zda strasne dlho, mozno je to individualne, ale vzhľadom k tej mojej slabučkej čiarke neverim, že by to bolo až 10 dní, skor sa priklanam k tým piatim aj to maximalne...
22. sep 2011 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pregnyl sa drzi cca 10 dni v tele
22. sep 2011 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak drzat sa môže,ale či je aj do 10 dní reálne zachytiteľný na tehotenskom teste...
22. sep 2011 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fakt netuším :unamused:
22. sep 2011 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobi3 ahoj,nic sa neboj budu tam dve silne ciarocky,len ver ze to tak bude,no dufam ze my to vyjde tak aby tam uz bola moja doktorka :slight_smile:
22. sep 2011 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@timona Ahoj mne pichli pregnyl 5000 a na štvrtý deň som nemala na teste ani náznak druhej čiarky...
22. sep 2011 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a mozem sa spytat ako si dopadla?
22. sep 2011 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak mne ja na ISCARE v Ba divne , že čo sa týka komunikacie lekarov je veľmi obmedzena, akoby im bolo zaťažko mi podať akúkoľvek aj úplne základnú informáciu. Nejake podrobnosti o IVF som sa dozvedela az od tiaľto, pritom som sa snažila sa aj popytať môjho Dr. ale vždy ma posunul iba sestričkam, že oni mi odpovedia. Celkovo mam pocit že doc. nema na mna vobec cas.
22. sep 2011 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobi3 Bobi, vieš že to pobolievanie vôbec nieč zlé nemusí znamenať :slight_smile:... a okrem toho, už sa tu dávno neozval nikto s pozitívnym testíkom, takže si na rade :wink:
22. sep 2011 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@timona presne, ja sa od docenta nikdy nič nedozviem, ak sa sama neopýtam, a to tiež z neho ide ako z chlpatej deky :angry:
@holly74 posnažím sa :grinning:
22. sep 2011 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobi3 ja uz k nemu nebudem chodit , vobec na mna nema cas a mam pocit, že ma kopec dalsich aktivit na ktore sa ustavicne ponahla. Nabuduce pojdem Lattakovej, doteraz mala asi najlepsi prejav zo vsetkych,aspon bola schopna mi povedat 2-3 suvisle vety...
22. sep 2011 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timona a ku komu vlastne patríš?
22. sep 2011 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
doteraz som sa snazila vzdy sa objednat k docentovi, ale ked nemal na mna cas tak ma obcas vzala aj Lattakova...a aj teraz pri stimulke mi docent hovoril, že nesmie zabudnut po OPU mi predpisat estrogen,no a po OPU mi doniesol recept na utrogestan, ja som myslela ze to obsahuje estrogen a až doma som zistila ze je to progesteron-čiže na ten estrogen zabudol...a ked som prisla na ET, tak v CAR-e nebol a nikto z personalu nevedel, ktro mi ET má teda robit, bolo to trochu trapné...
22. sep 2011 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timona ahoj,aj ja chodim k dr.lattakovej a ja si myslim ze je velmi dobra,ja sa jej na vsetko comu nerozumiem pytam a vysvetli vsetko a aj ked sa nepytam tak povie ze co a ako to tam u mna vyzera,len teraz ide na dovolenku tak budem musiet ist k dr marsikovi :frowning2:
22. sep 2011 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako dlho bude na dovolenke?snad v oktobri uz bude spat...inak na mna spravila tiez dobry dojem
22. sep 2011 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timona tusim ze prve dva oktobrove tyzdne
22. sep 2011 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monesz226 @timona @holly74 @mominko
holky, takže planý poplach, dnes bol testík biely, takže to bol určite ešte pregnyl. Aspoň viem, že u mňa sa drží cca 6 dní :wink:
23. sep 2011 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobi3 Bobi, si len 7 deň po ET, ešte to nevzdávaj, na tehu test je príliš skoro. :wink:
23. sep 2011 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@holly74 veď ja viem, len keď ja by som už tak chcela byť tehu :angry: :slight_smile: A čo tvoja žiadosť?
23. sep 2011 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobi3 nezufaj, drzim mooooc palce, nech to dobre dopadne :slight_smile:
23. sep 2011 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak mohli by v CARoch robit nejake skorsie kontroly na potvrdene, ci je vsetko aspon na dobrej ceste, zda sa mi krute byt dva tyzdne v neistote, ked clovek ani netusi, ci je vsetko v poriadku, alebo je vsetko uz dávno pasé...
23. sep 2011 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som napr. 3 deň po ET a možno by sa uz teraz dalo zistit, ze sa to (ne)podarilo aspon by som vedela co mam cakat a ako sa zariadit...
23. sep 2011 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja som mala až 9 deň aj s dňom ET slabú čiarku, 12 deň už bola silnejšia, závisí to aj koľko bunkove bolo embr. A či bola PK
23. sep 2011 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirili a ty si mala koľko bunkove?
23. sep 2011 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirili a mala si aj nejake priznaky?ak ano, od koľkého dňa?
23. sep 2011 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala jedno 8bunk.
23. sep 2011 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mala som len zvýšenú BT, strašnú únavu a mierne napätie v prsníkoch
23. sep 2011 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timona ono sa to tak skoro asi naozaj neda... ja som mala biely test este na 10d po et a v krvi bolo hcg 56-robili mi to kvoli tomu, ze sa mi rozbehol ohss... priznaky ziadne, az okolo 7-8tt
23. sep 2011 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bobi3 Bobi, dnes som sa do Isc. snažila dovolať, ked som mala v práci chvíľku,ale bez úspechu...inak myslíš že v poisťovni sa to dá nejako aj urýchliť ked zavolám priamo tam?
23. sep 2011 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok