ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bobi3
28. sep 2011

@katus27 jasné, že sa dočkáš, ja som naposledy čakala síce dva mesiace, volali mi začiatkom januára, no keď som začala so stimulkou, tak mi povedali, že mám u nich schválenú žiadosť už od novembra 😠 treba im to pripomínať...

holly74
28. sep 2011

@bobi3 Ja som po ET dostala vždy ešte počas vkladania utrošu, kt. treba brať až do výsledkov krvi...no keď som ju už dostala tak som ho vysadila a na krv som ani nešla..., ale pri Ketku to bolo iné, vtedy som ju dostala až tak 2 dni po vysadení...Kedy máš ísť na krv?

bobi3
28. sep 2011

@holly74 v piatok, to budem 14 deň od ET a stále dúfam 😔

monesz226
28. sep 2011

@katus27 ahoj,zavolaj do poistovni a opytaj sa ze co im tolko trva
@bobi3 ahoj,lebo lattakova je na dovolenke az do 12.oktobra aspon mne tak hovorila a ze mam ist k dr.marsikovi na pripravu,drzim ti moc palceky aby tá mrcha uz neprisla a aby si v piatok dostala dobre spravy 🙂 🙂

bobi3
28. sep 2011

@monesz226 ďakujem moja, uvidíme 😖 Maršík ťa bude pripravovať na KET? Moc moc ti držím palčeky!!!!!!!!!! Musí to vyjsť!!! 😉

tesy
28. sep 2011

@kaciatko81
@zambilka
@monesz226 vdaka 😉 Doteraz som nemala ziadne problemy az na to, ze sa uz dlhsi cas nedari 😖. Ale to asi vacsina 😀 Robili vam 1.vyšetrenia v kratkom case, alebo ste museli dlhsie cakat? U mna budu musiet asi hladat od piky.. Pri standardnych vysetreniach bolo vzdy vsetko OK...

bibi24
28. sep 2011

@bobi3 ja som dostala vzdy az po vysadeni utrogestanu, cca 2-3 dni.

bobi3
29. sep 2011

ahojte holky
tak asi som tehotná, spravila som si teraz testík a // sú tam !!! Tá druhá je síce slabšia, ale je 🙂 Ešte nechcem predbiehať, zajtra idem na krv, no strašne sa teším. Dúfam, že všetko bude v poriadku.

nikol18
30. sep 2011

@bobi3 jeeej, tak to sa moc tesiiiim 🙂 dufam, ze dnes to uz budes mat potvrdene 🙂

monesz226
30. sep 2011

@bobi3 ahoj,strasneeee sa tesim ze sa vam to podarilo 🙂 🙂 🙂

holly74
30. sep 2011

@bobi3 tak teraz som napätá, čo ukázala tá krv. Moc držím palce, Bobi!

ladybaby
30. sep 2011

@bobi3 Bobi, tak ako?

mamartinka
1. okt 2011

Ahojte baby.Mam taky problem a neviem ci to tak ma byt.Vcera mi vkladali 2 vajka a neznesitelne ma odvcera boli brucho.To tak ma byt?Mali ste to niektora?Co to moze byt?A kazali my 2 az 3 litre vody vypit.To mam vazne tolko pit denne?Budem rada za rychlu odpoved.Vdaka.

mirili
1. okt 2011

ahoj mamartinka, veľké bolesti by nemali byť,skôr len taký mierny tlak ako pred menzes. Piť musiš vela hrozi hyperstimulačny syndrom. Všimaj si či sa ti nezväčšuje brucho.pripadne zavolaj do centra.

insolka
2. okt 2011

@monesz226 tak či onak držím ti veľmi palce hlavne mysli pozitívne

insolka
2. okt 2011

@mamartinka no určite volaj do centra

monesz226
2. okt 2011

@insolka ahoj,dakujem ti velmi pekne,v utorok idem uz konecne na konzultaciu o priprave na Ket,uz sa neviem dockat aby moje dve babuliatka boli u mna v brusku a iba verit a dufat ze sa to podari 🙂 🙂 🙂

bobi3
3. okt 2011

@monesz226 @holly74 @ladybaby
tak nakoniec vraj negatívne ☹ nerozumieme tomu, lebo testík ukazoval niečo iné...

bobi3
3. okt 2011

aspoň dúfam, že už mi nešibe a nebola to nejaká fatamorgána... no čiaročka je voľným okom viditeľná, takže nás to trochu prekvapilo, keď zavolali, že negatívne 😢

bahara
3. okt 2011

@mayka Ahoj Ja ISCAR môžem len odporučiť 🙂 bola som pod vedením docenta Válkyho a bola som veľmi spokojná.Je to už starší pánko no veľmi skúsený odborník.taký rozprávkový deduško 😀 dal ma do poriadku aj psychicky príjemným prístupom aj fyzicky. Po úspešnom IVF sa už 4 mesiac tešíme z našej nádhernej dcérenky 🙂 😉

bahara
3. okt 2011

@mamartinka Ahoj no išla by som do centra pre istotu až tak veľmi by ťa bruško bolieť nemalo..trocha je normálne..a áno piť,piť koľko vládzeš...Ja som si aj na noc k posteli brala dvoj litrovú fľašu a cedila vždy keď som vstala 😀

kaciatko81
3. okt 2011

@mamartinka asi uz pisem neskoro, ale ako pisali baby, neznesitelne by to nemalo byt. mal by ta vidiet dr. a s tou vodou, no treba pit, co najviac. mne ked sa rozbehol ohss, tak som tahala aj vyse 6l denne.
@bobi3 nechapem ☹
@monesz226 drzkaj sa 😵

bobi3
3. okt 2011

@kaciatko81 vidíš ju aj ty?

bibi24
3. okt 2011

@bobi3 bohuzial, stava sa vselico ☹ 😖 Ja som mala 2 rozporuplne vysledky dokonca z jednej a tej istej krvi.

bobi3
3. okt 2011

@bibi24 ako rozporuplné? 😕

kaciatko81
3. okt 2011

@bobi3 ali mne sa zda, ze nieco tam je, ale to ti nepomoze 😔 neviem, co by sa dalo urobit

bobi3
3. okt 2011

@kaciatko81 no už nič, krv je rozhodujúcejšia, ja som sa len chcela utvrdiť v tom, že mi z toho celého nešibe a čiarku vidia aj ostatní 😉 že som po tom všetkom ešte normálna ☹ 😀

bibi24
3. okt 2011

@bobi3 To znamena, ze sa moze stat aj pripad, ako sa stal mne. Nahodou som bola na utz na 15. den po KET (krv na 13. den negativna) a podla utz islo o skore tehotenstvo - vysoka sliznica, mala dutinka. Zobrali mi krv opat, spravili z krvneho sera klasicky tehu test a bol jasne pozitivny. Na druhy den, po rozbore z tej istej krvi, mi volali, ze je to negativne. O tyzden som dostala ms.

bobi3
3. okt 2011

@bibi24 jaj, tak ty si to mala ešte viac stresujúcejšie ako ja, je mi to ľúto, no príroda je asi fakt nevyspytateľná... v tomto asi nič nie je isté. Ja som ms už tiež dostala 😖

petuska123
3. okt 2011

@bobi3 ty brdo vsak tam je //. tak co sa stalo z krvou?? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre