ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bobi3
3. okt 2011

@petuska123 netuším ☹ vôbec tomu nerozumiem...

bibi24
3. okt 2011

@bobi3

monesz226
3. okt 2011

@bobi3 ahoj,je my to naozaj luto a je to naozaj zaujimave a nechapem ze je tam ciarocka a predsa ☹

holly74
3. okt 2011

@bobi3 Bobi, je mi to ľúto ☹ ...musíme bojovať teda ďalej...

bobi3
3. okt 2011

@monesz226 veru, je to záhada ☹

@holly74 to áno, ešte sme to nevzdali, do tretieho určite pôjdeme, ale až po Novom roku... budúci týždeň idem za Valkym, uvidíme, čo navrhne... no teraz si od toho potrebujeme obaja oddýchnuť. Ty kedy začínaš?

nikol18
3. okt 2011

@bobi3 joooj, to mi je velmi luto ☹ uz som dufala, ze sa to konecne niekomu dalsiemu podari...drzim moc palce a posielam pozitivnu energiu 🙂

holly74
3. okt 2011

@bobi3 Nemám schválené ešte lieky, dodávateľ má vraj dlhé termíny...Mrcha má prísť o týždeň, takže to nestihnem...ale vydržím, počkám si do novembra...(no zase až do dec. by som nechcela, cez sviatky určo nerobia, to mi Dr. vravel už min. rok...bože jak to rýchlo ubehlo, min. november som mala svoje prvé ketko...)

nikol18
3. okt 2011

ahojte kocky, tak mne uz volali konecne z iscaru, ze ziadost mame schvalenu...trvalo im to "iba" dva mesiace 😀

karkana
3. okt 2011

ja som tiež to mala nejaké záhadné,už dávnejšie test doma bol negat.,z krvi mi volali pozit.hcg50 dosť málo ale že som ,tak som šťastná ale o dva dni že znovu na krv ked hod.bola nízka ,no a to som už mala hcg len 20 a o dalšie dva dni už bola nula,to bolo moje jediný pozit. test z dvanastich pokusov,ináč bol to siedmy pokus a mala som vložene tri embria,ťažko sa mi nato spomína 😒

mamartinka
3. okt 2011

@bahara
@kaciatko81 Dakujem baby ale uz to odvcera preslo.Mozno my neako natiahla aj krcok maternice alebo co.Uz je fajn a zatial ziadne priznaky tak uvidime.
@bahara Blahozelam k Romanke.Vam to na prvy krat vyslo IVF?Inak v sobotu som mala aj troska krv ale len malo a taky ako keby sliz aj trocha krvavy.Odvtedy od soboty uz nic.

kaciatko81
3. okt 2011

@mamartinka tak super, hlavne, ze je lepsie. ale tie tekutiny este pekne pi, kludne aj 3-4l. a na priznaky je straaaasne skoro

mamartinka
3. okt 2011

@kaciatko81 Dakujem.

saska1
3. okt 2011

ahojte žienky 🙂 chodím do iscaru, a máme za sebou 1.IVF...výsledok je, že som tehotná 😵 😵 😵 takže po 5 rokoch snaženia sa, a 1.neúspešnom IUI, mám za sebou pozitívnu krv a prvýkrát v živote som v piatok uvidela // na tehu teste...sme síce len na začiatku, ale veľmi dúfam, že všetko bude v poriadku 🤐
takže Vás chcem povzbudiť, že to ide a popriať veľa veľa síl do ďalšieho boja

bahara
3. okt 2011

@mamartinka Áno na prvý krát z jedným vloženým embryjkom 🙂 ten výtok alebo aj slabšie krvácanie sa niekedy ukáže to býva keď je sliznica moc prekrvená aj tím že sa embryo zavŕta tak sa stane že trocha krvácaš..Ja som teda nie ale počula som,že sa to stáva 😉 tak pokoj veľa sa snaž spať ak sa ti dá a odpočívať..a veľa pi najlepšie čistú vodu 😉 veľa šťastia prajeme. 😀

insolka
3. okt 2011

@monesz226 budem drťžať palce a velmi na vas troch myslieť

ladybaby
3. okt 2011

@bobi3 je mi to velmi luto, drz sa! vsetky slova utechy su zbytocne, musi to preboliet.... S tym testom sa stalo nieco podobne aj mne po IUI. V piatok mi zobrali krv, nevedeli povedat, ci som teho alebo nie, ze tam je nejake HCG, ze mam prist v pondelok znova na krv. Cez wee som si urobila test, bola tam riadne silna ciarka. A v pondelok po krvi sestricka volala, ze nic z toho, ze HCG kleslo. Opatruj sa!

holly74
3. okt 2011

@saska1 @bahara Tak to vám obom gratulujem k úspechu, žienky. 🙂

bahara
3. okt 2011

@saska1 Super šikulka prajeme všetko dobré do úspešného konca 🙂

monesz226
3. okt 2011

@insolka dakujem velmi pekne 🙂

nikol18
4. okt 2011

@saska1 jeeej tak moc gratulujem 🙂 vsetko dobre zelam, aby ste to dobre zvladli a coskoro drzali maleho drobca uz v naruci 🙂

saska1
4. okt 2011

babulky ďakujem veľmi pekne... 😉 hrozne sa z toho tešíme, a dúfame , že to bude ok 🙂
každé ráno sa zobúdzam s úsmevom na perách, keď zistím, že to nie je sen, čo práve zažívam 😵 😵
všetkým vám to prajem 😵

mominko
5. okt 2011

Ahojte snažilky, akurát som prišla z centra s neradostnou správou. Oznámili nám že máme rozmýšlať nad IVF, že IUI nám asi nepomôže... ☹ Viete mi poradiť aké je percento úspechu pri IVF? Ďakujem

bobi3
5. okt 2011

@mominko IVF pomohlo mnohým holkám, úspešnosť je vraj nejakých 30-40%... každopádne viac ako pri IUI. Myslím, že nemusíš byť nešťastná, je to zas o kúsok bližšie k mimi 😉 My máme za sebou síce dva neúspešné pokusy, no ešte sme to nevzdali. Držím aj tebe palčeky.

mominko
5. okt 2011

Ďakujem za povzbudenie.. 🙂 A prečo sa vám to nedarí? Aký máte problém?

karkana
5. okt 2011

@mominko to keby sme vedeli ,nevedia to ani lekári,u mna vyskúšali všetko,aj vysledky na všetko mam OK ,

mominko
5. okt 2011

@karkana to ma mrzí tiež sme nevedeli, že máme problém... ☹ dosť o tom teraz čítam a dosť ma vyplašil hyperstimulačný syndróm...

bobi3
6. okt 2011

@mominko nám doteraz na nič konkrétne neprišli, a to máme za sebou už všetky možné vyšetrenia 😒 ja som raz prirodzene otehotnela, no potratila som... a odvtedy sa nedarí 😖 je to asi už aj vekom, tohto roku som mala 34 😖 A vám na niečo prišli?

kaciatko81
6. okt 2011

@mominko ono lekari budu robit vsetko pre to, aby si ohss nedostala, preto ta budu aj dost casto sledovat. ty budes vela pit, papat vela bielkovin a keby nahodou, tak sa to da ustat, neboj 😉

andysok
6. okt 2011

@kaciatko81 bože to leti ty uz si v 33 týždni ;)

mominko
6. okt 2011

@bobi3 najskôr že všetko ok a teraz že zlý tvar spermii a nehrozí prirodzene otehotniet... ☹ teraz ešte čakám na horm.profil.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre