ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

beke
2. jún 2008

Ahoj saxo,
ja som bola na Kete minulý pondelok, ešte týždeň musím vydržať a idem na krv.
A ty kedy si bola?

andy26
2. jún 2008

ahoj saxo, bola som s tebou na izbe ... ako sa darí? zajtra to už bude prvý týždeň... a ktovie či rastieme ...
ide to strašne pomály a to sa snažím stále byť zaneprázdnená a nemyslieť na to.

adinam
2. jún 2008

Ahoj Andy,pozdravujem Ťa,aj ja som bola s tebou na izbe,ako zvládaš to hrozné čakanie? 😒 Veru,vlečie sa nám to!!!Kedy si objednaná na krv?pa. 🙂

andy26
2. jún 2008

jej, ahoj adinam, som nevedela, pod akým menom ta mám hladať...
Ja som objednaná od zajtra za týžden v utorok na pol 8 ráno, už ma napadlo si robiť test.. ale neviem, či to má vyznam... som strašne nedočkavá.
Cítiš nejaké výrazné zmeny na sebe? Ja zatiaľ nič, okrem toho že prsia mám asi o číslo vačšie... ale to je z tabletiek, takže tomu nevenujem pozornost...

andy26
2. jún 2008

a kedy ideš ty na krv?

adinam
2. jún 2008

Ja tiež v utorok o týždeň,na 8hod.Zatiaľ sa nič zvláštne so mnou nedeje 😒 Okrem toho,že mi je občas trochu ťažko od žalúdka,ale to bude asi tým,že som doma,nič nerobím,len jem...A ako dopadol Tvoj bojovník na KET?Myslím,že testovať je ešte skoro,až na taký 10-ty deň.No,ak chceš skús a daj vedieť.

andy26
2. jún 2008

ako to myslíš, ako dopadol môj bojovník na KET? viem akurám, že posledné dve embrya sa už nedelili, tak ich nezamrazovali ☹

andy26
2. jún 2008

som veľmi zvedavá, ako to dopadne... ale nedávam tomu veľa šancí.. neviem prečo.. som dosť pesimistická ☹

saxo
2. jún 2008

no jeej babenky, pekne sme sa tu stretli. ja idem tiez v utorok na krv, preco zrovna v ten den ako vy? 😀 😀 😀 ja mam take priznaky ako vy, len ma uz zacalo boliet brucho ako pri ms. vraj je to normalne ked je baba tehotna, lenze ja si uz namyslam kadejake blbosti. myslim ale ze test skor ako v nedelu sa neoplati, bola by skoda penazi za zniceny test 😉

saxo
2. jún 2008

beke, my sme spolu s andy26 a adinam boli spolu na izbe v utorok, takze den po tebe a chovame po 2 ks ... 😉

andy26
2. jún 2008

ahoj saxo... mna nebolí okrem prs nič... asi preto ten pesimistický postoj... darí sa ti nemyslieť na to? Mne celkom ano, lebo aj tak na nič neprídem. Ja test nebudem robiť.. počkám do utorka, čakanie veci zlepšuje..v mnohých prípadoch, tak uvidíme.
Sledujem sa len, či nechodím častejšie na malú, ale to si tiež len nahováram.. že veľa pijem

beke
2. jún 2008

Ahojte,
tak vám bolo hej...aj ja chovám dvoch bojovníkov ale mne stačí jeden, lebo už doma mám jedného čertíka. 🙂

kukulik30
3. jún 2008

ahoj beke, trosku vam vpadnem do temy, ak sa nenahnevate, zahliadla som ta tu, tak sa hlasim, ze zatial vyzera vsetko na dobrej ceste a vo stvrtok idem na krvicku.....ale robila som testiky...kuk do albumu a vyzera to nadejne, ciarocka silnie, tak uvidime 😵 drzkaj sa a ostatnym dievcatam drzim samozrejme palceky tiez 😵

majusa
3. jún 2008

ahojte, aj my chodíme do Iscare. O týždeň v utorok ideme na prvý utz, tak sme plný očakávania ... 🙂

rybca
3. jún 2008

Ahojte, chcem sa spytat, caka nas kontrolny spermiogram,ktory rozhodne, ci pojdeme na IVF ci nie, neviete, ci po vysledkoch to s nami hned prebru, alebo si budeme musiet objednat termin na vstupny pohovor?

beke
3. jún 2008

Ahojte,
rybca, keď idete len na ten spermiogram a nie ste objednaný k doktorovi tak sa musíte objednať...ale presne neviem.
ahoj majusa, držím ti palce na prvý utz...odkiaľ si presne? 🙂

beke
3. jún 2008

kukulik, držím ti palce na krvičku...testík vyzerá nádejne. 😉

saxo
3. jún 2008

iiiiiiiiiiha, no pekne sa to tu rozbieha s // !!!!!!!!!! dufam, ze mna to nepreskoci 🙂
kukulik daj hned vediet ako si dopadla, ale to je uz aj tak jasne ako facka 🙂 ostatne sa drzte a dalej chovajte ....

adinam
3. jún 2008

Andy,presne na to som sa pýtala,či sa delili tie embryjká.Myslela som,že máš jedného a boli dvaja.Takže ani jedno ☹ Neboj,ak to nevyjde stretneme sa v septembri všetky tri. 😉 Ale nepredbiehajme,aj keď už tiež nie som optimista... 😖

saxo
3. jún 2008

andy, ani tebe nebudu ziadnych bobenkov mrazit? nie si sama...ani mne nic ☹ ☹

beata38
4. jún 2008

ahojte,som tu nová čítam tieto príspevky a sú celkom zaujímavé.ja tiež chodim do Iscare od dec.2007.a teraz od mája 2008 som začala užívať merional a pregon inj.ale po 7dňoch sa to prerušilo,nakoľko sa vytvorilo jedno vajíčko a bol slaby na mňa merional dostala som 4injek.denne.teraz musim počkať na menzes a potom sa bude pokračovať.pevne verím,že už po druhýkrát to bude lepšie.u nás problém hlavný bol u manžela mal spomalené spermie.tak dúfam,že sa nam podari všetko.ak máte pre mňa niečo povzbudzujúce velmi rada prijmem nejake rady. 🙂

zuzankaro
4. jún 2008

Ahoj Beata38,
môj manžel má tiež spermiogram s nie dobrými výsledkami. Tak sme sa rozhodli pre IVF (aj kvôli veku), žiadosť už máme schválenú a zajtra idem k Dr. (tiež ISCARE) na konzultáciu v akých dávkach si mám pichať Gonal a potom Cetrotide. Tiež sa snažím myslieť pozitívne, je to dlhá cesta a verím že bude mať úspešný koniec.
Držím ti palce ako aj všetkým babám snažilkám, a som rada že si môžeme v tomto fóre vymienať svoje skúsenosti, myšlienky a pocity.
Zuzana

gabika24
4. jún 2008

ahojte, už som sem dlho nekukla, niektoré z vás ani nepoznám, ale to neva... 😎 všetkým držím palce.
kukulik, vyzerá to veeeeeeľmi nádejne. už o chvíľu to budeš mať aj potvrdené (teda 5.6.ak ten dátum platí). potom napíš aj do rakeťáčiek, nech ťa nehľadám 😀
pekný deň všetkým...

andy26
4. jún 2008

Ahoj saxo a adinam, no, veru nezamrazujú nič ☹ , ale budeme dúfať, že to výjde hned na prvý krát...
Poznám sa v Iscare s jednou sestričkou, myslím, že ju poprosím, aby mi hned zavolala, ked budú vysledky, lebo v ten den bude všetko trvať nekonečne dlho, asi dlhšie ako tieto dva týždne.
A budete robiť test v sobotu - nedelu?

adinam
4. jún 2008

Ajoj Andy,už sme mysleli,že si sa nám stratila...My to vidíme zatiaľ na nedeľu,čo ty na to? 😒 To máš dobre,že ju poznáš,lebo ten deň nám bude trvať 48 hodín.

saxo
5. jún 2008

baby, no ja som to vymyslela inak. pojdem k mojmu dok., on mi odoberie krv, zanesiem si ju do laboratoria a na druhy den si pojdem pre vysledok. my by sme mali mat v utorok po ivf,et hodnoty hcg priemerne cosi cez 500. to uz som si nastudovala 😀 ja uz s tym bruchom nevladzem ani dychat... ☹

gabika24
5. jún 2008

ahojte.
neviete náhodou niekto niečo o pointke?
pointka, kde si? ako sa ti darí?

saxo
5. jún 2008

gabika, zlahla sa po nej zem 😉

gabika24
5. jún 2008

saxo, som si aj myslela 😉 , ale v júni sa chystala na ket, nie? možno nám napíše rovno pozitívnu správičku... 😎

takitak
5. jún 2008

ahojte
môžem sa sem na mim. votrieť?
ja iden do iscaru na laparku. prosím Vás neviete mi o tom ako to tam chodí trochu dať vedieť. idem tam na 4. DC je to normálne? môžem hneď po laparke ísť do práce? a nehovroiac o tom že o 3 dni po idem na dovču. budem rada za každý popis čo a ako to vlastne prebieha ... vďaka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre