• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. marca 2017 
@nikol18 citala som tu prispevky o pichani inj., ja som si tiez vsetky do brucha pichala sama(Puregon, Gonal, Dekapeptyl, Menopur, Diphereline aj Ovitrelle...) Pregnyl, ten som tiez myslela ze zvladnem sama, ale ked mi telefonicky doc. vysvetloval, ze na co mam dat pozor, aby som netrafila sedaci nerv, ze predsa by bolo lepsie, aby to pichal odbornik, tak som radsej zasla k sluzbukonajucemu lekarovi, tam som si uvedomila, ze tu dlhu inj. by som asi sama nepichla a ani manzel, lebo ona bola naozaj cela vnutri...Moj nazor je bud najst nejaku zdravotnu sestru, alebo ist na pohotovost (teda ak manzel nepracuje v zdravotnictve...). Vela stastia!
10. nov 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mary10 dakujem za odpoved :slight_smile: myslim, ze teraz tam mam predpisany gonal, tak to by som mala zvladnut :wink:
10. nov 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak žienky, od dnes stimulujem na svoje 3. IVf (posledné :slight_smile: dúfam :slight_smile:). Tak držte palce!
10. nov 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@holly74 drziiiim silno palce,teraz sa urcite zadari....do tretice vsetko dobre,aj u mna to takto platilo :wink:
10. nov 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 holly strasne silno drzim palce, aby si mna nenasledovala a aby to uz konecne bolo uspesne. Budem na teba mysliet!!! :wink:
10. nov 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 Ďakujem, moja.
10. nov 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 drziiiim mooooc palce :slight_smile: nech sa to podari :slight_smile:
11. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka tak ako,som zvedavá,či to vyšlo , :slight_smile: :-držím palce :wink:
14. nov 2011 o 13:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana ahoj moja,tak krvicku mame pozitivnu,v piatok idem na sono a uvidime ci su tam dve miminecka alebo len jedno :wink:
14. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka tak to je supeeer správa, :slight_smile: ,konečne to vyšlo,dobre že si to ešte skusila,oplatilo sa :wink: :wink: zaslúžiš si to,teším sa s tebou,a aku hodnotu si mala hcg?
14. nov 2011 o 15:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana dakujem,ja stale sa tesim po tichucky,v mojom okoli o tom skoro nikto nevie....ano,oplatilo sa....na 10.den HCG 951 :wink:
14. nov 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babenky,ja idem v stredu na moje prve ket a lekarka my nedala ziadnu injekciu iba tabletky,netreba alebo zabudla by?
14. nov 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monesz226 Drzim palce!!!
15. nov 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monesz226 ja som pred KET užívala len estrofem,utrogestan plus niečo,injekcie sa neberú :slight_smile:
15. nov 2011 o 15:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana aj ja mam to iste,dakujem za odpoved :slight_smile:
@milka4 dakujem,dufam ze budeme mat stastie :slight_smile:
15. nov 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 Ahoj, Katka, ako sa máš? Posledný týždeň pred Tebou .....si ešte celá? Myslím na Teba a držím palce, a daj potom vedieť ako sa máš a máte :wink:
16. nov 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monesz226 :slight_smile: aj ja držím palce :slight_smile: aby to vyšlo
16. nov 2011 o 15:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 drzim palceky, nech to vyjde :slight_smile:
@silvinnka gratulujem, nech je to tak ako si prajes, ci uz jedno alebo dve..., hlavne nech ste vsetci zdravi :slight_smile:
@monesz226 drzim palceky, nech sa zadari :slight_smile:
17. nov 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana dakujem,a dufam ze sa uz uhniezdili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monesz226 kedy ideš na krvičku? :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 20:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana az 30.11. vlozili my jedno 4-bunkove a druhe 5-bunkove,myslis ze sa mozu uhniezdnit alebo aspon jedno,neboli moc malobunkove?tak velmi chcem aby sa to podarilo :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monesz226 určite áno,ja ked som chodila do iscar,vkladali len taketo niekolko bunkove,nie blastocysty,a veľa otehotnelo,aj z dvojbunkového,čo poznam,nie hned na prvy pokus,i ked su vynimky,na druhy na tretí,ak maš otehotnieť,kludne z tých čo ti vložili,to zas aj iné faktory ovplyňujú,mne davali aj anopyrin,prednison a iné,neboj, :slight_smile: embriá máš pekné,
17. nov 2011 o 20:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana juj tak to si ma potesila,ja som sa ylakla ye je to malo nato abz som mohla otehotniet,ja neberiem nic ine len estrogen a utrogestan,od yaciatku som iba tieto brala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no len uy viac mrayacikov nemame :frowning2:
17. nov 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, žienky...takže OPU máme v pondelok. :wink: Sa teším, dúfam že to dobre dopadne :slight_smile: @mary10, ďakujem.
18. nov 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 Drz sa Holly. Nech vsetko dobre dopadne :wink:
18. nov 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 silno drzim paste ,urcite bude vseko v poriadku :wink:
18. nov 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
tak ja sa Vam hlasim z nemocnice Vcera ma prijali so silnymi bolestami v podbrusku,ktore sice trvali len par minut,ale sposobili mi silne krvacanie....pekne ma prijali,napojili na infuzie,zvysili lieky a o 2 hodky sa im podarili zastavit krvacanie,teraz uz ani nespinim (nastastie)
Dr. mi spravil sono:TRALALALA cakame predsa len dvojicky a gestacne vacky maju 1,4 cm V jednom videl zacinajucu srdcovu akciu,co bol milo prekvapeny,tym,ze na srdiecko je este cas....ak bude vsetko o.k,nezaspinim,tak hadam,ze v pondelok pojdem s detickami domov .
18. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka bože hned taký strach prežívať,hlavne že je to už v poriadku :slight_smile: tak dvojičky výborne, :wink: tak sa opatrujte
18. nov 2011 o 21:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok