• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

17. júla 2017 
@ada83 Dakujem.A ty mas kolko rokov?A kolko sa nedari?Mate neaky konkretny problem?Prepac ze sa tak vypitujem.
8. jún 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mam 29 muž 34 snazime sa 5 rokov. najprv muž mal spermiogram horsi ale teraz že sa zlepšuje tak doktorka navrhla,že skusime tu laparoskopiu ci su prechodne vajcovody lebo 2 krat robily IUI a nic a ze aby sme mohli podat ziadosť do poistovne je lepšie urobiť laparoskopiu tak uvidime mam s toho strach @mamartinka
8. jún 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 No tak to ako my.Tiez uz cez 5 rokov.Obaja zdravy nic nam nechyba.A nejde to a nejde aj tak.Ja mam 32 manzel 35.
8. jún 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 a neboj sa zakroku.Ked ti to ma pomoct tak sa to da zvladnut.U nas sice ani to nepomohlo.Tak neviem cim to stale je.Bude dobre neboj.Ani nebudes vediet ako a bude to za tebou.
8. jún 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
najhorsie je to prekonať potom sa to už povie že nic to nie je :slight_smile:. len na ambulant zakrokoch. Dufam že mi nič tiež nič nenajde lebo neviem. mam sesternicu ktora je gyneko a ona povedala tiež že nic to nie je
@mamartinka
8. jún 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 Neboj bude dobre.
8. jún 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka diik dufam
8. jún 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka a vy kedy sa chystate na druhe umele mate zamrazene nejaké?
8. jún 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akykoľvek pokus o otehotnenie je tušim uspesnejsi nez tie pokusy co predvadzaju v ISCARe
8. jún 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 Pisala som ze zatial ee.Az budeme na Slovensku nastalo niekedy.Mozno buduci rok.Uvidime.A zamrazene nemame nakolko ze ma manzel dobre spermie tak je u nas zbytocne zamrazovat.Aspon tak nam povedala lekarka co to ma nastarost.A ani sme zamrazit nechceli.Dame si radsej cerstve.
8. jún 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona ty si riadne znechutená iscar, ako čítam,hm :unamused:
8. jún 2012 o 21:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timona Co sa stalo?
8. jún 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 Ahoj, ja som absolvovala laparoskopiu v ISCARE a kebyze mam ist znovu, tak jedine tam, doplacala som 40 eur, ale doplatok zavisi od poistovne, ja som vo vseobecnej.
11. jún 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pistaciaa ahoj a ako to prebiehalo ja som ties v šeobecnej
11. jún 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pistaciaa ja si teraz robim predoperacne a potom mam zavoalť a dohodneme sa
11. jún 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 co myslis, ako prebiehalo, ja som to mala vsetko velmi rychlo v utorok sme sa dohodli, ze v pondelok idem, vsetko som rychlo vybavila a v pondelok som bola na LSK, isla som odtial asi o piatej, ale su baby co to zvladli aj o druhej, ja som sa vsak po operacii rychlo zobudila a podarilo sa mi zaspat az okolo jednej tak ma sestricka nechala vyspat, potom musi niekto pre teba prist, samu ta domov nepustia.
12. jún 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pistaciaa a po toklých dni si isla do prace
12. jún 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola doma vlastne tyzden, dalsi pondelok som uz isla do roboty a to som este stihla dostat aj horucky a vybrat antibiotika, ale tak ratala by som, ze tych 5 dni na zotavenie, ale kazdy je iny, niektor baby pisali, ze vecer po uz varili veceru, ale to si teda neviem predstavit, najhorsie su prve 3 dni asi.
12. jún 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, potrebovala by som radu. V roku 2009 sme boli v Iscare u doc. Válkyho, ktorý mi robil IVF a v roku 2010 na KET, ale neúspešne. Potom sme sa rozhodli, že to necháme tak. Ale za tie dva roky od KET sa nám nepodarilo otehotnieť (bojujeme už 5 rokov). Moja gynekol. ma opäť posiela do centra, ale ja som rozmýšľala nad tým, že by som zmenila doktora, už by som nešla k Válkymu. Nevedeli by ste mi poradiť nejakého iného lekára z Iscare? Ďakujem
13. jún 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 Ja sice chodim k Petrovej, ale fakt dobre referencie su na Lattakovu. Skus, je vraj velmi super.
Ja som spokojna aj s Petrovou, ale vela ludi si s nou nesadlo.
13. jún 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viktoria1975 Ďakujem. Ja mám známu, ktorá chodila tak isto k Petrovej a tiež si ju chválila. Vy sa už dlho snažíte? Absolvovali ste aj vy IVF?
13. jún 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto robi v ISCARe laparoskopiu?Mohli ste si operatera vybrat?
13. jún 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 ahoj my chodime k lattakovej a ona je tieš dobra
13. jún 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona ahoj ja chodim k lattakovej a ona povedala že mi ju bude robiť tak neviem ci sa da vybrať
13. jún 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevite ci valky robi laparky?dufam ze nie..
13. jún 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 ja chodim k doktorke lattakovej a ani by som nemenila,teraz mala dovcu a zastupoval ju dr,valky no a pravdu povediac nemala som z neho dobry pocit,neviem ale kazdy ma svoj nazor a mozno je to len vtom,ze ho nepoznam
13. jún 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aká je dr. Lattáková? viem, že je nejaká mladá ale či je aj odborníčka? ešte to síce neriešime, ale možno tak o pol roka ak budeme chcieť druhé bábo by som skúsila IUI.
13. jún 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona ahoj.ano robi aj on laparoskopiu,ale zvycajne si kezdy dr.odoperuje svoje pacientky. :wink:
13. jún 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalienka12 ja som s nou velmi spokojna nemenila by som
13. jún 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ktore chodite k dr.Petrovej ako ste s nou spokojne?
13. jún 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok