• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

5. decembra 2017 
@micak Ahoj prist tam sama samozrejme mozes, a na prvu navstevu ho nepotrebujes, ale jedno z najzakladnejsich vysetreni je spermiogram a ten uz sama nezvladnes :slight_smile:.
3. aug 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pistaciaa to mi je jasne :slight_smile: lenze ja viem, ze problem je u mna. preto spermiogram bude urcite zbytocny..takze neposlu ma prec, ze co tam chcem sama, vsak?
3. aug 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak Na prvy krat urcite nie, ale ten spermiogram ak nemas daky z ineho centra alebo od inakadial budu chciet spravit urcite a ak aj mas, aj tak si myslim, ze si budu chciet spravit svoj.
3. aug 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak ahoj...na prvú konzultáciu určite s partnerom, lebo aj jemu budú robiť spermiogram a brať krv...potom už môžeš chodiť aj sama.
3. aug 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 ahoj, ďakujem ti za odpoveď...a ako to myslíš, že to ICSI a PK nerobia???
3. aug 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak ahoj užciete z partnerom je to lepšie. a potom možeš chodiť sama alebo bude chcieť chodiť s tebou zapaci sa mu to ako mojemu
3. aug 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak ahoj, tak aspoň ja si myslím,že na prvú konzultáciu by mali chodiť ženy aj s partnermi - lebo to nie je iba o žene, ale aj o chlapovi - nám napríklad hneď pri prvej konzultácií urobili ešte dodatočné odbery krvi a manželovi urobili aj spermiogram, o hodinu mal výsledky, takže na ich základe sme si hneď v ten deň mohli podať aj žiadosť do poisťovne :wink:
5. aug 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2505 To je len moj nazor.Ked sa zamyslis,nikde na svete snad to nerobia zadarmo.Preco v tomto centre ano???Je to trosku na zamyslenie.Nie?Snad cele to je len o stasti.Niekomu to vijde na prvy krat a ma velke zdravotne problemi a niekomu to trva viac pokusov a nema zdravotne problemi.Ja mam napriklad vsetky vysetrenia negativne a to som podstupila uz vsetky.Aj spermiogram mame ukazkovy.Bohvie preco to nejde.Ale teraz to uz beriem zlahka,cez najhorsie obdobie som sa uz asi dostala ked som z toho neuspechu bola vhodna na psychiatriu. :grinning:
6. aug 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takze idem zajtra do ISCARE doc.Válkymu o 13.00 a sama.Volala som tam, vraj nevadi, ze drahy nepride, spravia zatial vyšetrenia mne a ked bude moct,tak potom aj on pride na spg. Tesim sa, no zaroven obavam...
6. aug 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co mam prosim vas cakat na prvej navsteve? ake vysetrenia mi budu robit?
Dakujem!
6. aug 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak ahoj klasika ako vyšetrenie u tvojho gynekologa, potom zoberú krv, pokecáte a to je všetko. teda aspoň u mňa to tak bolo :wink:
6. aug 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak ahoj a chces ist na IUI ci??? bo aj ja sa tam chzstam objednat tez som tam nebola nikdy....potoom napis co a jako..:slight_smile:
6. aug 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 ahoj, nie nechcem. osobne dufam, ze tonebude treba. moja doktorka ma hned poslala tam, takze budu vysetrenia a dufam, ze bude stacit drilling,po ktorom tak tuzim :slight_smile: dam vediet..
6. aug 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak ahaaa tak daj vediet..:slight_smile: a ked si tam zavolala za juku dobu ta objednali hned??a beres tam aj nejake vysetrenia od svojej gynekologičky?
6. aug 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 ahoj mna objednali do cca týzdna na prve sedenie si nemusiš nic zobrať oni si všetko urobia ale ak mas niečo od gynekologa tak možeš zobrať
6. aug 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 ahoj, oni ti síce porobia čo treba, ale ak si sa ešte neobjednávala, tak si skús dať urobiť ešte tie najpotrebnejšie vyšetrenia - http://www.iscare.sk/kontakt/objednajte-sa/ tu je zoznam, ja som sa objednávala na prvú konzultáciu tak 2 týždne po mojom telefonáte, dovtedy mi obvodná urobila potrebné odbery a gynekológ napísal správu - ušetríš trochu času a obvodný lekár ti to rád urobí v rámci preventívnej prehliadky - zabiješ dve muchy jednou ranou :wink:
6. aug 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 jasne, dam vediet, sama som velmi zvedava :slight_smile: volala som tam v piatok a prvy volny termin mali uz dnes, v utorok. to ma prekvapilo, ale i potesilo. a neberiem nic, gyneko mi ziadne testy nerobila a od endo neberiem, lebo to bolo pred polrokom a tak nech mi spravia radsej nove, aktualne, testy.
7. aug 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, napadlo ma - zrejme bude problem s tym, ze som od 1dc uzivala fytosoju a kazdy den agnucaston, vsak?
dnes som 16dc.
7. aug 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na doc. Valkyho necitam velmi dobre ohlasy..mam sa teda bat, ked dnes k nemu idem 1x?
7. aug 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak neviem ja chodim k lattakovej tak ti neviem povedať aký je valky niekto hovorí že je dobrý
7. aug 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak ja mam vdaka nemu a doktorke Lattakovej syna, ale volila by som skor Lattakovu pokial tam este pracuje - skvela zena a vdacim jej za vela kedze som po ET chytila strasny OHSS a dostala ma z neho :slight_smile:
7. aug 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracuje tam dr. lattakova chodim k nej
7. aug 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 a kam do centra chodis...???ja by som chcela asi ist do GYN-fiv....
7. aug 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak no jako si dopadla????a v jakom centre si bola??
7. aug 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mary86 a co je lepsie GYN-FIV alebo ISCARE???
7. aug 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak ahoj, on možno nepôsobí veľmi prívetivo, ale je to fakt odborník a netreba sa ho zľaknúť, treba sa pýtať, pýtať, pýtať, nenechať sa odradiť jeho uzavretou povahou...určite budeš u neho v dobrých rukách...ved aj Dr. Lattáková je jeho žiačka čo sa týka ivf...
7. aug 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzullik1001 ja chodim do icsare som tam veľmi spokojná
7. aug 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 tak neviem čo ti ku gyn-fivu povedať - nebola som tam :grinning: , no ja som si aj na základe referencií a preštudovania asi celého fóra tu na MK vybrala práve Iscare, mal veľmi dobrú úspešnosť a hodnotenia - ich klientky boli veľmi spokojné, a nakoniec aj ja :wink: - takže ja osobne ti môžem Iscare len odporučiť :slight_smile:
8. aug 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mary86 dakujem ti a otehotnela si tam?teda pomohli ti tam?
8. aug 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 áno na prvý krát :wink: Takže spokojnosť maximálna - veď len vďaka nim mám v brušku krásne miminko :slight_smile:
8. aug 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok