ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zuzullik1001
8. aug 2012

to je jake super gratulujem tak to sa tam aj ja hne objednam..🙂 jako dlho si cakala kym ti dali prvy termin??

micak
8. aug 2012

Ahojte, tak už patrím k vám 🙂 zatiaľ som nadmieru spokojná. Aj s pánom docentom..veľakrát som sa musela pýtať "prosím?", ale inak super 🙂 aj vy ste mali taký pokojný a spokojný pocit po prvej návšteve? A tie detičky na fotkách!!! 🙂

pistaciaa
8. aug 2012

@zuzullik1001 ahoj na povzbudenie, my na prvy krat cakame dvojicky 🙂

micak
8. aug 2012

@pistaciaa ahoj! gratulujem! a vdaka ivf ?

pistaciaa
8. aug 2012

@micak dakujem a ano vdaka ivf 🙂

micak
8. aug 2012

doc. Valky mi povedal, ze pockame na vysledky krvi, ale kazdopadne chce zacat s najjednoduchsou liecbou a sice hormonalnou. Ktora k nemu chodite, prosim, popiste mi o co presne ide. Velka vdaka!

zuzullik1001
8. aug 2012

@micak ahoj no jako si dopadla po prvej navsteve???rozpis vsetko?jak ste sa dohodli a tak...??

micak
9. aug 2012

@zuzullik1001 ahoj 🙂 takze doc. Valky sa ma len povypytoval volaco, prezrel a stanovil uz zname pcos. Na druhy den som sla rano na krv (zistenie alergie na spermie a ako su na tom hormony). Buduci stvrtok som objednana na konzultaciu vysledkov a nasadenie liecby. Hovoril, ze ak krv bude v norme v ramci pcos, tak hormony nasadi. Ale asi budem nastojit na laparoskopii a drillingu. Hormony znasam zle...

zuzullik1001
10. aug 2012

@micak ahoj no tak super....a bol prijemny?jka sa ti zdal? ja som sa tam objednala na pondelok tak som mooc zvedava jak to bude prebiehat..🙂a ti mas vsetko v poriadku aj s partnerom?? ci nevies??

zuzullik1001
10. aug 2012

ahojte kto chodi do ISCARE?????? tam idem pondelok co mam ocakovat na prvej konzultaci????

ada83
10. aug 2012

@zuzullik1001 ahoj na 1 navsteve sa porozpravate z doktorom pozre ta od spodu mužovi urobia sperm. a zoberu vam krv. ku komu ideš?

lucia2505
10. aug 2012

Baby ja umrem 😀 Jedna kočka dala na fórum fotky tehu testu, ktorý si robila 16 DC, potom ho rozobrala až na tú vatičku a teraz presviedča baby, že je tam duch, nech si naklonia notebook 😀 to je už psychóza jak vyšitá

silvinnka
10. aug 2012

@micak urcite budes v dobrych rukach u docenta...ja vdaka nemu po 3ochpotratoch,prasknutom vajecniku a 2och neuspesnych ivf. mam doma 10 tyzdnove dvojvajecne dvojicky 😉 posobi trosku pomatene,treba sa ho vela pytat,ale aj ked sa nepytas,presne vie co robi a vzdy zvoli najvhodnejsi postup ,,liecby,,...nevzdava neuspech...pokial nevyjde prve ivf. voli iny postup,inu liecbu 😉 drzim silno paste,nech mas coskoro v brusku vytuzene miminko a hlavne,nech to dotiahnes do stastneho konca ...

zuzullik1001
11. aug 2012

@ada83 docent Valku mam ist...prvy krat...ked ja to chcem urychlit vsetkooo....🙂 a hned na iui

ada83
11. aug 2012

@zuzullik1001 ja som tam 1 krat bola po menzese a dr. lattakova mi povedala že mam zavolať keď mi pride menzes že budu aj vysledky. tak som zavolala a ona mi povedala že si mam prisť pre tabletky mam ich na recepcii a mám prisť na 12 den menzesu a prisli sme tam a ona že vecer si mam isť dať injekciu pichnúť a pozajtra na iui. ta sa nepodarili a o 2 masiace bola dalsia tieš nic. tak teraz som bola 19.7. na laparoskopii a teraz ma poslala endokrinol teraz to vsetko stoji

zuzullik1001
12. aug 2012

uhaaaaaaa ti kokiiii uuf....chuda...ja mam laparoskopiu uz zasebu..ale meram si bazalnu teplotu dneska som 10 DOP a sa mi nejako zdvihla tak som zvedava..🙂

ada83
12. aug 2012

@zuzullik1001 ja si ju nemeriam nechce sa mi to sledovať

zuzullik1001
13. aug 2012

@micak ahoj no jako pokracujec s vysetreniami v ISCARE....idem aj ja za hodku tam doc.VAlkovi tak som yvedava co a jako bude..🙂

micak
13. aug 2012

@zuzullik1001 ahoj 🙂 no zatialnijak, vo stvrtok idem po vysledky a liecbu.
drzim paste! Doc. Valky je velmi tichy, ale ak sa popytas prijemny. Mna nic nenapadalo sa pytat, som bola taka "vyhukana" z toho, ze som tam..

micak
13. aug 2012

Ahojte, prosim vas, kedy pocas cyklu sa robi drilling? Som dnes 4dc a ked vo stvrtok o to poziadam dr v iscare ba, bolo by mozne spravit ho este tento cyklus? Vdaka 🙂

zuzullik1001
13. aug 2012

@micak ahoj no uz som odtial..tak to je tichy...som bola aj ja vyhukana..ale tak v pohode ...zobrali mi krv aj manzelovi...nasadil mi lieky a idem na IUI...🙂 sme sa dohodli..🙂

micak
13. aug 2012

@zuzullik1001 no pekne, nejak zhurta na to idete 🙂 tak uz len drzim paste!!

zuzullik1001
13. aug 2012

@micak ja som mu doniesla spermiografiu manzelovu a to ma velmi dobru..ja papiere s laparoskopi tez povedal ze super...tak to preto....a ti tam ides teraz kedy a vi jak ste sa dohodli???

mamartinka
13. aug 2012

@zuzullik1001 nehnevaj sa ale pises tu ako tatar.Sa nauc pisat prosimta.Inak nic v zlom ale uz ked pises tak aspon zrozumitelne aby sa to dalo aj citat. 😝

mamartinka
13. aug 2012

@zuzullik1001 a nepise sa nahodou spermiogram?Ze spermiografiu 😀

micak
14. aug 2012

@zuzullik1001 prosim ta, ty aj citas, co ti odpisem? stale sa ma pytas to iste.

mamartinka
14. aug 2012

@micak pisem aj ze neni normalna asi.ved pise ako tatar tak sa necuduj.Sa asi zlakla co som vcera napisala.Uz neodpisuje radsej ani.Inak nepocula si nic ze sa uz umele nema preplacat?Dufam ze je to blbost.Som tu nato nasla temu. 😉

micak
14. aug 2012

@mamartinka kazdy sme nejaky 🙂
nepocula somo tom nic, ak ti mam pravdu povedat -velmi sa o umele nezaujimam. Do ISCARE som prisla preto, lebo moja gyneko ma tam hned odporucila,nechcela sa so mnou zapodievat. Takze mi robia vsetky testy a umele verim, ze potrebovat nebudem. Ale ak ano, tak je to este daleko.

Podla mna je blbost, ze sa nebude preplacat. Ako pravda to moze byt, na SR mozne vsetko. Lenze neplodnost je predsa choroba a umele je riesenie, okrem toho z kazdeho narodeneho cloveka ma stat istotu, ze prisiel na svet dalsi clovek, co im bude platit do kasy, tak aj z tohto hladiska by to mali nechat tak ako to je..ale hovorim,neviem o tom..

adinam
14. aug 2012

@mamartinka,prepáč,ale radšej sa pozri na svoje príspevky,tiež neovládaš pravopis a píšeš ako "tatar".Tak zbytočne neurážaj druhých. 😒

mamartinka
15. aug 2012

@adinam Vies co.Nebudem to tu viacej rozoberat.Ja este pisat viem.Pekny den.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre