ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
26. sep 2012

@lucia2505 a ty kedy ideš na IVF?

lucia2505
26. sep 2012

@ada83 no oni to iui musia urobiť proforma kvôli poisťovni, akože ste už vyčerpali všetky možnosti a iné ako ivf neostáva, lebo ináč ivf neschvália...ja som iui nemusela mať, lebo nemám vajcovody a to je automaticky indikácia na ivf...ale kto vie, možno ti to vyjde nakoniec 🙂

lucia2505
26. sep 2012

@lucia2505 ja by som mala začať stimulovať na konci októbra...som objednaná do centra na 29.10. tam ma kukne cez ultrazvuk a ak bude všetko ok, tak mi dá protokol...lieky mám už doma

ada83
26. sep 2012

@lucia2505 uvidime ale r astie tam len edno vajicko a ja chcem dvojicky 😀. hej dr. povedala že už sme podstupilii všetko a možeme podať na ivf povedala že som vysetrena od hlavy až po päty 🙂

lucia2505
26. sep 2012

@ada83 Však dvojičky ešte môžu vyjsť, ale v tomto prípade jednovaječné 🙂

ada83
26. sep 2012

@lucia2505 to hej ale to je mala pravdepodobnosť 🙂

wifina
26. sep 2012

@ada83 vypíšeš to priamo tam, nemusíš to nikam nosiť, vyplníš len údaje v kancelárii čo trvá len chvíľočku 😉

ada83
26. sep 2012

@wifina ja som myslela že to vypisuje lekar. aha tak asi ako pojdeme zaplatit iui tak nam potom daju tu ziadost asi

ada83
26. sep 2012

@wifina ak sa smiem opýtať ku komu chodiš?

wifina
26. sep 2012

Ja som tiež tak popri IUI dávala žiadosť. Teda nakoniec som na IUI nešla.

wifina
26. sep 2012

@ada83 jasné, k doktorke Lattakovej.A ty?

ada83
26. sep 2012

@wifina tiež ona je super

ada83
28. sep 2012

Takze 3iui mame za sebou aj podana ziadost tak uz len cakat

marrad
1. okt 2012

Ahoj po roku sa tuna vraciam,
mame uz sa sebou vselijake pokusy no zatial ziaden uspech,
chodili sme do ISCARU tak chcem sa opytat ako to tam teraz bezi, naposledy som tam bola pred rokom....
teraz by sme chceli este jeden posledy pokus absolvovat, ale neviem ktory lekari su tam,
prosim dajte vediet...

katuska54
1. okt 2012

@marrad ahoj,okrem dr. Marsika asi vsetci 😉

marrad
1. okt 2012

@katuska54 zase tam nie je?

takze aj Dr. Lattakova je tam, tak sa objednam....

baby ktore ma poznate tuna zo stranky pekne Vas pozdravujem aj tie co nepoznate....

katuska54
1. okt 2012

@marrad aj ja chodim k dr. Lattakovej 🙂 vela stastia prajem 🙂

marrad
1. okt 2012

ja som tam uz chodila ku vsetkym....
ked tam dosla Lattakova mala som z nej pocit zr taka mlada, no ked som k nej isla tak som zmenila nazor...

ada83
1. okt 2012

@marrad ahoj aj ja chodim k lattakovej je dobra mame za sebou 3IUI a v piatok sme podalali ziadosť na ivf. my sme chodili len k nej tak neviem posudiť aký su iný

martinazvo
4. okt 2012

Ahojte. Tak sa k vam pridavam, s manzelom sme zacali navstevovat ISCARE v Bratislave a nasa priprava na 1. IVF-ICSI je v plnom prude, zatial to bezi takto:

28.8.2012 vstupný pohovor - MUDr. Hrúzik - sme jasni klienti CAR
20.9.2012 odbery - krv
24.9.2012 spermiogram
25.9.2012 výsledky + konzultácia MUDr. Hrúzik - zaver je IVF-ICSI
1.10.2012 genetická konzultácia + odbery - Doc. Ondrejčák
4-15.10.2012 ja predoperačné vyšetrenia + manžel ešte kvôli poisťovni vyšetrenie u urológa MUDr. Obšitníka z centra
16.10.2012 plánovanie termínu na 18.10. alebo 25.10. diagnostická hysteroskopia - MUDr. Hrúzik

Celkom sa to rozbehlo vsak? Vsetkym drzim palceky nech sa dari a dufam ze sa tu budeme vzajomne podporovat v tychto narocnych tyzdnoch a mesiacoch 🙂

mamartinka
4. okt 2012

@martinazvo Drzim palce k uspechu.

martinazvo
4. okt 2012

@mamartinka dakujem krasne....

ada83
4. okt 2012

@martinazvo drzim ti palce aby to takto aj pokracovalo

martinazvo
5. okt 2012

@ada83 dakujem pekne 🙂 snad sa na niecom nezabrzdime v ramci tych pripravnych vysetreni...

ada83
5. okt 2012

@martinazvo a už ste aj podali žiadosť na ivf

martinazvo
5. okt 2012

@ada83 este nie, k tomu treba mat vsetky vysetrenia, takze este si pockame na vysledky hysteroskopie, genetiky a krvicky... az ked to bude vsetko pokope, lekar s nami vypise ziadost a posle do poistovne...

ada83
5. okt 2012

@martinazvo my sme zatial ani u genetika neboli a neviem ci k nemu aj pojdeme

martinazvo
6. okt 2012

@ada83 tak toto vsetko nam predpisal pan doktor. Asi nie vsetci musia absolvovat vsetko...

ada83
6. okt 2012

@martinazvo asi nie uvidime co odpise poistovňa že ci je to potrebne

katka.gzd
7. okt 2012

@mayka ahoj, preco si nakoniec zmenila za gynfiv a ake sa ti v potrovnani zdaju? komu si chodila v oboch? dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre