ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mili78
27. okt 2012

@sofokleska .... ano, je tam len tri dni v tyzdni 🙂 ale tusim uz ani pan docent tam nie je kazdy den

kristina81
27. okt 2012

ahojte.Potrebovala by som poradit.Sestricka mi ukazala ako sa puregon pouziva.V letaku som sa docitala,ze vzduchovu bublinku ktora je v tej tekutine treba odstranit pred podanim.To mi ale sestricka nepovedala.Teraz neviem ci to je dolezite alebo nie. ☹ Dakujem

ada83
27. okt 2012

@sofokleska ahoj ja chodim k lattakovej a som s nou spokojna

ada83
27. okt 2012

@katulka25 snazime sa už 5 rokov a teraz zistili že muž ma malo a pomalé a ja mam niečo s hormónmi boli sme na 3 IUI a nič tak teraz ideme skusiť ivf

katulka25
27. okt 2012

@ada83 tak verim ze to teraz vyjde. a v akej si poistovni, zevraj schvalenie ziadosti vo vseobecnej zdravot. poistovni to trva velmi dlho. ja mam doveru a bolo to do troch tyzdnov. ale tak uz to pomaly budete mat schvalene aj vy. Potom lieky si chod vybrat do lekarne pri kozej brane, maju ich tam vzdy vsetky, ktore budes potrebovat a najlacnejsie 🙂

ada83
27. okt 2012

@katulka25 dik za info o liekoch a ta lekaren je niekde v meste? ja som vo vseobecnej volala som tam 18.10 že ako je na tom moja ziadosť a ta pani čo to schvaluje povedala že to prišlo k nej 9.10 ze car to neposiela každy den tak neviem. ale mi slubila že zaciatkom mesiaca to bude schvalene že tam nevidí problem pozerala že ci mám všetko poplatene a že ci je ziadosť ok a povedala že nevidi v tom problem. len dufam ze to stihnem do 13 mam dostať menzes a chcela by som zacať stimulovať 🙂

katulka25
27. okt 2012

@ada83 ta lekaren je blizko Iscare, tam kde je ten semafor, tak za nim asi 200 metrov. a stimulovat zacnes 2 druhy den cyklu. tak snad to vujde a stihnete to 🙂

ada83
28. okt 2012

@katulka25 dik asi aj v iscare mi povedia kam mám isť pre lieky držím palce aby ti to dobre dopadlo 🙂

katulka25
28. okt 2012

@ada83 jasne, oni povedia vsetko a sestricky su velmi komunikativne. len sa treba pytat a oni na vsetko odpovedia

ada83
28. okt 2012

@katulka25 dik zistila som že su ukecané sestricky nevieš oni hneť ten deň volajú ako príde ta žiadosť alebo si mám zavolať. a ku komu chodiš?

katulka25
28. okt 2012

@ada83 mne volali hned ako prišla a to dva krát, z kancelárie a aj sestricka 🙂 ja chodim k doc.valkymu a ty ku komu?

ada83
28. okt 2012

@katulka25 ja k dr lattakovej lebo som rozmyslala ze ci tam nemam zavolat ale asi neprisla

katulka25
28. okt 2012

@ada83 no co som pocula, tak bola niekde v zahranici, ale uz by mala byt spat

ada83
29. okt 2012

@katulka25 takže volala som si do poisťovne tak že žiadosť je schválená ale čaká este na podpis že bude to do 2 týždňov tak asi to nestihnem tento mesiac ☹

katulka25
29. okt 2012

@ada83 to fakt tak dlho treba cakat na podpis??? skoda ze sa to posunie na dalsi mesiac ☹

ada83
30. okt 2012

@katulka25 dufam že nie je verím že to stihnu polsať ale už sa s tým zmierujem že to estihnem tento rok 😢

katulka25
30. okt 2012

@ada83 tak ti budem silno držať prsty, aby to vyšlo a stihli ste to co najskor

timona
30. okt 2012

ahojte, vie mi niekto povedat ako prebieha laparoskopia v iscare? kolko sa plati a kedy sa ide domov?

tortelinka
30. okt 2012

@timona ja som bola, v pohode, rano som prisla, poobede odisla

timona
30. okt 2012

@tortelinka a co ti robili, iba dignosticku laparku?

tortelinka
30. okt 2012

@timona ano

ada83
30. okt 2012

@timona ahoj ja som prisla rano na 7 a okolo 14 domov ja mám všeobecnu poistovnu tak som paltila 40,95 myslím

timona
30. okt 2012

@ada83 a tebe tiez robili len diagnosticku laparku?a nasli nieco?ako dlho si bola doma?

ada83
30. okt 2012

@timona hej len diagnosticku nič dr nenasla. doma som bola 6 dni mne ju robili vo štvrtok a v stredu som šla do prace ale mohla som isť aj v pondelok. musiš tam prisť na lačno ja som mala čas na 7 ako som tam prišla ideš najprv to zaplatit a potom pršla sestrička zobrala predoper vyšetrenia a potom povedala že mam isť s nou prišla som na izbu a dala mi papiere podpisať a tabletku a asi za 1O min prisiel anestriolog povedal že čo budu robiť. potom ideš na salu tam mi dali narkozu a zobudila som sa na izbe. sestrička chodi každu chvilu pozerať. okolo 11 prišla dr lattakova povedala že či niečo našla alebo nie a že kedy možeme isť domov

timona
30. okt 2012

@ada83 a nevies nahodou, ze keby nieco nasli ci by to aj hned riesili alebo by bola treba zase dalsia laparka?

ada83
30. okt 2012

@timona asi by to hneť riešila si myslim. ak by tam boli zrasty tak by ich dali preč ale ak by bolo nečo horsie tak nevie. a kedy sa chystaš na laparku a ku komu chodiš

timona
30. okt 2012

@ada83 chodim k valkymu a mala by som ist za cca 14 dni ale presny termin dohodnem az ked budem mat interne predoperačne. Bojim sa , ze ked je to jednodnova chirurgia, tak tam moc veci nebudu vedet poriesit, ked ma budu muset este v ten isty den poslat domov. A nerada by som to cele absolvovala znova..

ada83
30. okt 2012

@timona to asi hej ale nič ti nenajdu tak nebudeš to musieť podstupiť ešte raz 🙂

ada83
30. okt 2012

@timona a už si aj niečo podstupila iui alebo ivf?

timona
30. okt 2012

@ada83 mam za sebou 2x IUI a 1x IVF vsetko neuspesne a raz som spontanne otehotnela, ale v 5 tyzdni potratila...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre