• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

16. augusta 2017 
@marculik A na základe čoho si už vtedy písala, že to nevyšlo?
11. dec 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2505 no bola som vtom ze test mi na 12 den ukazal ze nie som a potom som zacala krvacat a krvacala som moc a medzi tym som bola na krv a tak vysli tie testy
11. dec 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik Tak to už vôbec nechápem toto, že test ti neukázala a hcg bolo pritom také vysoké, no to je záhada.
11. dec 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky...vcera mi vlozili 2 embrijka, na treti den mali len 5 buniek, vraj mali mat aspon 6-8 :frowning2: je to uz moj druhy pokus...ak to zase nevyjde, tak sa zblaznim :cry: :cry: aj pri prvom ivf sa nam nechceli delit, po PK mali len 8 buniek :frowning2:
11. dec 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2505 no vidis nechapem ,no aj v iscare som volala ze test mi na 12 den co uz ukaze ze bol negativny a ze krvacam no a doktorka ze mam ist este na krv a tam to dopadlo tak no ked som krvacala tak som o to musela prist lebo ma doktor kukal a povedal ze sliznica je zuzena a ze to uz nebude na tehu,tak asi tak
11. dec 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 ahoj moja niekedy sa ujme aj 2 bunkove co som citala ze jednej vkladali,tak len dufaj ze sa to podari a oddychuj a bude to o.k
11. dec 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik .... bodaj by si mala pravdu :( no nic ine mi nezostava, len verit a dufat :frowning2:
11. dec 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 ano aj ja som teraz druhy krat po ivf no neuspesnom,ale ty mas vecsiu sancu ,si myslim prvy krat mi vkladali 4 bunkove este menej ako tebe a jedno a teraz som mala zase jedno 6 bunkove no zevraj bolo slabo uchytene a zacala som krvacat, no ty mas dve tak ver tomu ze to musi vyjst
11. dec 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 kde chodis na kliniku?
11. dec 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 ohh sprosta otazka asi do iscare ked si vtomto fore asi som sa chcela spytat ku komu chodis :slight_smile:
11. dec 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 Mili, ja ta vidim, co tie smutne smajliky?? Nedohodli sme sa, ze este bude chvilu trosku verit?
A zlatko, ked druhy pokus nevyjde, nezblaznis sa. Nie je to koniec sveta, ani zivota. Zas skusis dalsie :wink: Ziadne smutky a negativne nalady, to ti k babatku nepomoze.
11. dec 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik ....no sancu ma kazda, ako oni vravia :slight_smile: tak som tym mojim vajickam verila, ze budu kvalitnejsie...žrala som vitamíny od Q10, vitamin E, cez matersku kašičku, inofolic....a prd z toho...embryjka su lenive ako pri prvom ivfku :angry: chodim k Dr.Petrovej

@bibi24 ...Bibinka chi :grinning: si ma načapala :sweat_smile: ved ja sa snažím veriť im...dnes som dokonca v praci aj trosku na ne pozabudla...dobre ze chodim do prace, doma by som bola v depkach a len by som vyrevovala...koniec sveta bude vraj 21.ho teraz :slight_smile: ja by som nesmutila, keby mi to amh tak rapidne nekleslo
11. dec 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 ahoj dve stvorbunkove :D ale strasne ma boli brucho a prsia
12. dec 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, tak ms prisla vcera, na den presne, takze dalsia by mala byt 8. januara... a ked poistovna dodrzi co slubila, ze do Vianoc bude schvalena ziadost uz naspat v centre, tak by som cca. 12-13. januara mohla zacat pichat stimulku :wink: to by bolo pekne, 13. januara mam narodeniny :slight_smile:
12. dec 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo ahoj tak di drzim palce no moja by mala prist az 14 tak uvidim mozno zacneme v januari spolu :slight_smile:
12. dec 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 je to mozne... sa mi zdalo ze Ty mas skor cyklus ako ja... ci mas dlhsi ako 28 dni?
12. dec 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 neboj, to je dobre znamenie :slight_smile: drzim prsty
12. dec 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 dakujem aj ja ti drzim palce
12. dec 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo ja mám 31 dní niekedy aj viac
12. dec 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 jaj tak to preto :slight_smile: no, uvidim ci ja budem nacas kedze uz budem trosku nervozna pred stimulkou :wink:
13. dec 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 ahoj, tak včera som sa rozhodla odísť z Martina a objednala som sa do blavy k doc. Válkymu. Ty už chodíš k nemu dlho? Možem sa spýtať aký máte problém? Ja som mala 3 krát potrat v 10 tt. Obehali sme genetiku, hematologiu, endokrinologiu, imunologiu a zatial nič nezistili. Teraz som absolvovala 1. ivf s PIGD ale bohužial neúspešne ( zo 7 embryí ani jedno nebolo geneticky v poriadku tak neprebehol ani vklad). Manželovi sme ešte teraz dali robiť fragmentaciu DNA spermií a hodnoty má o 10% vyššie ako je norma. Tak som zvedavá, čo doc. Války navrhne.
@ada83 ahoj, ty chodiš k ktorému doktorovi?
13. dec 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, viete mi niektora poradit - uz som to tu citala len to teraz neviem najst - pri Iscare je nejaka dobra lekaren kde maju za dobre ceny Gonal a ine veci na stimulku? Neviete kde to je a ako sa ta lekaren vola? Vdaka za pomoc! :slight_smile:
13. dec 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, takze vcera, 12.12.12 nam podpisali ziadost a uz putuje postou do centra, takze po mrske 8. januara zacinam stimulku :grinning:
13. dec 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo Gratulujem, bolo to podpísané v magický dátum, tak to musí priniesť šťastie. Je tam lekáreň tuším sa to volá Kozia brána, taký blbý názov...ale ja som dostala od mojej dr. v centre vizitku na lekáreň Atrium na Rezedovej v Ružinove.
13. dec 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2505 dakujem pekne... tak som zvedava aku vizitku mi da Dr. Hruzik :grinning: ale tak radsej chcem mat v zalohe viacero zdrojov na lieky (keby nahodou)...
13. dec 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo ahoj je to lek. u kozej brany :slight_smile: ked pojdes od iscaru smerom dole ku krizovatke,tak je to na pravej strane na rohu. taka mala lekarnicka :wink:
13. dec 2012 o 14:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 ahoj k lattakovej
13. dec 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako to prebieha v iscare keď sa tam ide prvý krát na konzultáciu??? Aké papiere sa vypisujú lebo keď som sa objednávala tak niečo také spomínala.ˇdakujem
13. dec 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes mam 7den po transferu a brucho,prsia bolia a dnes aj zub teraz som bola na pohotovosti a moja mama ze fuuuuuu to bude chlapcek a ani nevieme ze sa to uchytilo :slight_smile:
13. dec 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 fuu take rozhodnutie,pocula som ze dr.valky je aspon odbornik iked je taky tichy no budem drzat palce a preco si si vlastne vybrala iscare,neuvazovala si radsej nad brnom?
13. dec 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok