ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lucia2505
11. dec 2012

@marculik A na základe čoho si už vtedy písala, že to nevyšlo?

marculik
11. dec 2012

@lucia2505 no bola som vtom ze test mi na 12 den ukazal ze nie som a potom som zacala krvacat a krvacala som moc a medzi tym som bola na krv a tak vysli tie testy

lucia2505
11. dec 2012

@marculik Tak to už vôbec nechápem toto, že test ti neukázala a hcg bolo pritom také vysoké, no to je záhada.

mili78
11. dec 2012

ahojte babenky...vcera mi vlozili 2 embrijka, na treti den mali len 5 buniek, vraj mali mat aspon 6-8 ☹ je to uz moj druhy pokus...ak to zase nevyjde, tak sa zblaznim 😢 😢 aj pri prvom ivf sa nam nechceli delit, po PK mali len 8 buniek ☹

marculik
11. dec 2012

@lucia2505 no vidis nechapem ,no aj v iscare som volala ze test mi na 12 den co uz ukaze ze bol negativny a ze krvacam no a doktorka ze mam ist este na krv a tam to dopadlo tak no ked som krvacala tak som o to musela prist lebo ma doktor kukal a povedal ze sliznica je zuzena a ze to uz nebude na tehu,tak asi tak

marculik
11. dec 2012

@mili78 ahoj moja niekedy sa ujme aj 2 bunkove co som citala ze jednej vkladali,tak len dufaj ze sa to podari a oddychuj a bude to o.k

mili78
11. dec 2012

@marculik .... bodaj by si mala pravdu :( no nic ine mi nezostava, len verit a dufat ☹

marculik
11. dec 2012

@mili78 ano aj ja som teraz druhy krat po ivf no neuspesnom,ale ty mas vecsiu sancu ,si myslim prvy krat mi vkladali 4 bunkove este menej ako tebe a jedno a teraz som mala zase jedno 6 bunkove no zevraj bolo slabo uchytene a zacala som krvacat, no ty mas dve tak ver tomu ze to musi vyjst

marculik
11. dec 2012

@mili78 kde chodis na kliniku?

marculik
11. dec 2012

@mili78 ohh sprosta otazka asi do iscare ked si vtomto fore asi som sa chcela spytat ku komu chodis 🙂

bibi24
11. dec 2012

@mili78 Mili, ja ta vidim, co tie smutne smajliky?? Nedohodli sme sa, ze este bude chvilu trosku verit?
A zlatko, ked druhy pokus nevyjde, nezblaznis sa. Nie je to koniec sveta, ani zivota. Zas skusis dalsie 😉 Ziadne smutky a negativne nalady, to ti k babatku nepomoze.

mili78
11. dec 2012

@marculik ....no sancu ma kazda, ako oni vravia 🙂 tak som tym mojim vajickam verila, ze budu kvalitnejsie...žrala som vitamíny od Q10, vitamin E, cez matersku kašičku, inofolic....a prd z toho...embryjka su lenive ako pri prvom ivfku 😠 chodim k Dr.Petrovej

@bibi24 ...Bibinka chi 😀 si ma načapala 😅 ved ja sa snažím veriť im...dnes som dokonca v praci aj trosku na ne pozabudla...dobre ze chodim do prace, doma by som bola v depkach a len by som vyrevovala...koniec sveta bude vraj 21.ho teraz 🙂 ja by som nesmutila, keby mi to amh tak rapidne nekleslo

denulka85
12. dec 2012

@katulka25 ahoj dve stvorbunkove :D ale strasne ma boli brucho a prsia

martinazvo
12. dec 2012

ahojte dievcata, tak ms prisla vcera, na den presne, takze dalsia by mala byt 8. januara... a ked poistovna dodrzi co slubila, ze do Vianoc bude schvalena ziadost uz naspat v centre, tak by som cca. 12-13. januara mohla zacat pichat stimulku 😉 to by bolo pekne, 13. januara mam narodeniny 🙂

ada83
12. dec 2012

@martinazvo ahoj tak di drzim palce no moja by mala prist az 14 tak uvidim mozno zacneme v januari spolu 🙂

martinazvo
12. dec 2012

@ada83 je to mozne... sa mi zdalo ze Ty mas skor cyklus ako ja... ci mas dlhsi ako 28 dni?

katulka25
12. dec 2012

@denulka85 neboj, to je dobre znamenie 🙂 drzim prsty

denulka85
12. dec 2012

@katulka25 dakujem aj ja ti drzim palce

ada83
12. dec 2012

@martinazvo ja mám 31 dní niekedy aj viac

martinazvo
13. dec 2012

@ada83 jaj tak to preto 🙂 no, uvidim ci ja budem nacas kedze uz budem trosku nervozna pred stimulkou 😉

gaga83
13. dec 2012

@katulka25 ahoj, tak včera som sa rozhodla odísť z Martina a objednala som sa do blavy k doc. Válkymu. Ty už chodíš k nemu dlho? Možem sa spýtať aký máte problém? Ja som mala 3 krát potrat v 10 tt. Obehali sme genetiku, hematologiu, endokrinologiu, imunologiu a zatial nič nezistili. Teraz som absolvovala 1. ivf s PIGD ale bohužial neúspešne ( zo 7 embryí ani jedno nebolo geneticky v poriadku tak neprebehol ani vklad). Manželovi sme ešte teraz dali robiť fragmentaciu DNA spermií a hodnoty má o 10% vyššie ako je norma. Tak som zvedavá, čo doc. Války navrhne.
@ada83 ahoj, ty chodiš k ktorému doktorovi?

martinazvo
13. dec 2012

ahojte kocky, viete mi niektora poradit - uz som to tu citala len to teraz neviem najst - pri Iscare je nejaka dobra lekaren kde maju za dobre ceny Gonal a ine veci na stimulku? Neviete kde to je a ako sa ta lekaren vola? Vdaka za pomoc! 🙂

martinazvo
13. dec 2012

dievcata, takze vcera, 12.12.12 nam podpisali ziadost a uz putuje postou do centra, takze po mrske 8. januara zacinam stimulku 😀

lucia2505
13. dec 2012

@martinazvo Gratulujem, bolo to podpísané v magický dátum, tak to musí priniesť šťastie. Je tam lekáreň tuším sa to volá Kozia brána, taký blbý názov...ale ja som dostala od mojej dr. v centre vizitku na lekáreň Atrium na Rezedovej v Ružinove.

martinazvo
13. dec 2012

@lucia2505 dakujem pekne... tak som zvedava aku vizitku mi da Dr. Hruzik 😀 ale tak radsej chcem mat v zalohe viacero zdrojov na lieky (keby nahodou)...

katuska54
13. dec 2012

@martinazvo ahoj je to lek. u kozej brany 🙂 ked pojdes od iscaru smerom dole ku krizovatke,tak je to na pravej strane na rohu. taka mala lekarnicka 😉

ada83
13. dec 2012

@gaga83 ahoj k lattakovej

gaga83
13. dec 2012

Baby ako to prebieha v iscare keď sa tam ide prvý krát na konzultáciu??? Aké papiere sa vypisujú lebo keď som sa objednávala tak niečo také spomínala.ˇdakujem

denulka85
13. dec 2012

baby dnes mam 7den po transferu a brucho,prsia bolia a dnes aj zub teraz som bola na pohotovosti a moja mama ze fuuuuuu to bude chlapcek a ani nevieme ze sa to uchytilo 🙂

marculik
13. dec 2012

@gaga83 fuu take rozhodnutie,pocula som ze dr.valky je aspon odbornik iked je taky tichy no budem drzat palce a preco si si vlastne vybrala iscare,neuvazovala si radsej nad brnom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre