ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mili78
22. dec 2012

@denulka85 ...ty si na tom stale dobre, mas aspon mrazaciky...ja nemam nic :((

denulka85
22. dec 2012

@mili78 a toto si mala kolkaty transfer?

mili78
22. dec 2012

@denulka85 ...druhe ivf a druhy transfer...ani pri prvom ani teraz mi nezostal ani jeden mrazacik :(((

denulka85
22. dec 2012

@mili78 a kolko si mala vajicok? ked ti nic neostalo?

mili78
22. dec 2012

@denulka85 ...len 5, z toho sa len 3 oplodnili a jedno zastalo na 3 bunkach a zvysne dve mali len 5 buniek ale aj tak ich vlozili ☹ ☹ ... jednak mam vzdy velmi malo vajičok a jednak su nekvalitne, tym ze sa embryjka prestavaju delit ☹

denulka85
22. dec 2012

@mili78 to mi je luto a kam chodis ku komu? kedy si mala transfer?

denulka85
22. dec 2012

@mili78 mne vlozili dve 4 bunkove

mili78
22. dec 2012

@denulka85 ...chodim k pani dr. Petrovej a vklad som mala pred 12-timi dnami ☹ pani doktorka je velmi zlata, este aj dnes rano ked som jej s plačom volala tak mi to dvihla a utesovala ma, aby som sa nevzdavala, ze budeme bojovat dalej
ale ty aspon mas nadej, mas mrazacikov...co by som ja dala aspon za jedneho ☹ neboj, tebe to KETko urcite vyjde

denulka85
22. dec 2012

@mili78 aj teraz som mala z mrazeneho a neujalo sa ja chodim k lattakovej .strasne sa bojim tohto ako to dopadne a ti ako budes pokracovat? ja som sa to vcera dozvedela ze nic nebude a lekarka mi povedala ze mam sa v january ukazat ale menzes my mal prist v pondelok a stale neprisiel

mili78
22. dec 2012

@denulka85 ... a uz si bola na krv? uz je to iste, ze nic? ja vobec neviem co budem robit. Pani doktorka mi dnes povedala, aby som si kupila DHEA na kvalitu vajicok, mam si to skusit nasadit a brat to aspon 2 mesiace a potom sa snad pustime do posledneho pokusu

denulka85
22. dec 2012

@mili78 ja som bola u mojho gynekologa v nz a mala som hcg 0,1 tak som volala do ba a lattakova povedala ze mam vysadit lieky a ukazat sa v january ze teraz to nevyslo.... takze odvcera sama depka 😢 😢 😢

mili78
22. dec 2012

@denulka85 ... aha, takze to je uz isté ☹ no musime sa vyplakat a potom bojovat dalej, ty este mas sancu, si mlada, ale proti mne aj vek hrá

denulka85
22. dec 2012

@mili78 vyplakat? od vcera v jednom kuse revem a neviem prestat. je to tazke. takze aj ti to mas iste ze nic?

mili78
22. dec 2012

@denulka85 .... ved aj ja od dnes rana stale revem, uz som minula cely toaletak, co si slzy a sople utieram 😢 😢 toto budu velmi smutne vianoce...u mna je to viac nez iste, ide zo mna cervena krv, kusy krvy, ziadne spinenie 😢 ja ani na krv nepojdem, naco

denulka85
22. dec 2012

@mili78 ja revem uz od vcera oci mam uplne napuchnute a citim sa nic.... aj u nas budu smutne vianoce velmi smutne. a ta krv ti prisla den menzesu ked ti mali prist?

mili78
22. dec 2012

@denulka85 ...tak to bude u nas podobne...ani na darceky sa netesim :(( ano, presne dnes je 28 den cyklu a presne dnes prisli :(

denulka85
22. dec 2012

@mili78 take iste pocity mam aj ja najhorsie vianoce na tieto nikdy nezabudnem .... ti kokso a mne kramy neprisli uz dnes 6 den a hlavna vec ze nie som tehotna tak nech mi uz pridu nech viem zacat odznova

mili78
22. dec 2012

@denulka85 ... ja by som bola radsej keby neprisli keby to aj bolo negativne, ale aspon aby som nemala uplakane sviatky, takto ich budem mat uplakane a smutne 😢

denulka85
22. dec 2012

@mili78 to iste presne ako pises.... normalne nervy mam na to cele ja neverim ze raz sa na teste ukazu dve ciarky prisaham neverim ze raz budes stastnejsia

mili78
22. dec 2012

@denulka85 ... to uz ani ja neverim...take co nechcu, otehotneju len co chlap okolo nich prejde...a také čo chcu nemozu 😢 je to nespravodlive...800 eur ma to stálo a nic z toho...robim len na ivfká 😢 mozem zacat setrit na tretie

denulka85
22. dec 2012

@mili78 presne tak ako pises ludry na potraty chodia normalne vidno ze mame depku ale nieje to spravodlive ani trosku 😢

mili78
22. dec 2012

@denulka85 ... ja nezavidim nikomu dieta, nech má kazdý, aj 5 detí...len preco ja nemozem mat aspon jedno? 😢 jednu co poznam, od 14-tich fajcí, 2O kilov aj s bicyklom to má a rodí kazdy druhy rok .... ja nepijem,nefajcim,zdravo sa stravujem a vidis 😢 a o tych co chodia na potraty a okrem toho maju doma este dve tri deti, to radsej pomlcim...ja som musela byt v minulom zivote velmi zlym clovekom asi

mamartinka
22. dec 2012

@mili78 Takych je nas viacej co by chceli a nemozu.A take hociake to pohodia,vzdaju sa toho a take maju stastie.To co pises som si uz viez kolkokrat hovorila.Ale uz to neako neriesim.Tiez nam IVF nevyslo v Iscare.Zatial ale dalsie umele neplanujeme.Snad raz sa aspon jedinacik postasti.Musime bit silne aj ked je to velmi tazke ale mi sa nevzdame.Bojujeme a budeme dalej.Verim ze raz babetko mat budes a vsetky co tu su a snazia sa.Ved to by bol cert aby to nevyslo.Drz sa a ver ze to vide len asi este nieje cas bit rodicmi.

katulka25
22. dec 2012

@lucia2505 a iscare toto nemá? To je divne, nie?
@denulka85 ja som mala odber 2.11 a transfer uvidime

denulka85
22. dec 2012

@katulka25 no tak to fakt uvidime jaj takto sme dopadli:(

denulka85
22. dec 2012

@mili78 tak to urcite aj ja takych poznam co chodia na potraty kazdy rok ako na klavir ani ja nepijem nefajcim a asi preto mate taketo problemy keby sme pili fajcili tak by asi toto nebolo 😒

katulka25
22. dec 2012

@denulka85 hlavne hlavu hore a vsetko bude ok

mili78
22. dec 2012

@mamartinka ... dakujem za povzbudenie moja...no cas hra proti mne, mam 34r a amh priserne nizke a vajka nekvalitne...ak nevyjde ani treti pokus, budeme musiet ist do darcovskych 😢 to ma ani vo sne nenapadlo, ze takto raz dopadnem...no co uz, zivot je pes

@denulka85 ... presne ako pises, cim clovek zdravsie zije, tym horsie...ved ani nemusime daleko chodit, staci sa pozriet na nasich spoluobcanov...aj minule ked som bola u gynekologa tak tam bola uz jedna 13 rocna

gaga83
22. dec 2012

@mili78 to mi je veľmi lúto ale treba ísť ďalej a veriť že sa to raz podarí

mili78
22. dec 2012

@gaga83 ...dakujem za povzbudenie...dnesny den je najhorsi, ale snad sa z toho vyspim a zajtra bude lepsie...tak velmi som tomu verila, vselijake vitaminy pchala do seba 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre