ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
24. dec 2012

@zuzullik1001 tak ti gratulujem aspon ti budes mat pekne vianoce a darcek pod stromcek ku komu chodis a na ktory pokus sa to podarilo ?

zuzullik1001
24. dec 2012

@ada83 doc valky 🙂 ale az piatok idem na krv... Prve Ivf 🙂)

ada83
24. dec 2012

@zuzullik1001 ta to je super že na prvý raz aj ja dufam že to bude hneť 1 IVF a uspesné

zuzullik1001
24. dec 2012

@ada83 urcite bude 🙂) na prvy sup 🙂

katulka25
25. dec 2012

@zuzullik1001 ahoj, aj ka chodim k doc valkymu a v januari by sme mali mat prvy KET, tak verim ze to bude uspesne. ake lieky si mala na stimulke?

zuzullik1001
25. dec 2012

@katulka25 ahoj🙂 tak drzim palceky .. Puregon, merional, cetrotide 🙂 a 5 vajicok mi zobralu )

katulka25
25. dec 2012

@zuzullik1001 to som mala aj ja. mala som 14 vajicok, jedno nedozrete a zmrazenych mam 7, vklad som nemala kvoli islnemu OHSS. a ty to mas zatial z testu potvrdene?

zuzullik1001
25. dec 2012

@katulka25 tak ides v januari na vklad 🙂 ja som nemala ohss bo som ich mala menej ;) som si robila test 7 8 9 den test a silnie dneska nie bo som u rodicov tak zajtra testujem sa tesim.. S krvi to nemam az vo stvrtok idem na krv... A kramy mam dostat dneska ale tak zatim nic ani snat nedojduuuuuu

martinazvo
25. dec 2012

@zuzullik1001 srdecne gratulujem! verim ze aj krv bude pozitivna a ze Ta vsetky budeme v januari/februari nasledovat 🙂

katulka25
25. dec 2012

@zuzullik1001 tak to je super, tak drzim silno prsty 🙂 a kolko bublinike si si dala vlozit?

zuzullik1001
25. dec 2012

@katulka25 dve som si dala 🙂 blastocysty🙂 tak uvidim kolko mimi
Sa ujalo 🙂

sakura
25. dec 2012

babule ako je to teraz v Iscare? Fungujú aj medzi sviatkami?

katulka25
25. dec 2012

@zuzullik1001 tak drzim prsty, aby sa obe ujali 🙂

mili78
25. dec 2012

@sakura ...ano, medzi sviatkami su tam 🙂

sakura
25. dec 2012

@mili78
ďakujeeeem 🙂 Aj som si myslela že nebudú mať pauzu.. 🙂

zuzullik1001
25. dec 2012

@katulka25 budem rada aj jedemu lenaby bomi
Zdravucke 🙂 zajtra trstujem tak sa tesim 🙂a ty a kedy ides presne na i vklad ?Aj nas datum?

sakura
25. dec 2012

@mili78
my sa poznáme z tejto diskusie, že? Mám pocit že sme si už spolu písali 🙂

babule aj sa niektorá chystáte na KET? Chodíte niektorá k Petrovej?

mili78
25. dec 2012

@sakura ...ano, zda sa mi, ze sme si obcas prehodili par viet, ale neviem ci z tejto diskusie, alebo z PCO 🙂 vidím, že ty už si šťastnou maminkou 🙂 idete skúsit šťastie znovu? ja zatial stale bojujem s osudom...teraz druhe ivf negativne :( ja chodim k Dr. Petrovej...teraz na mesiac odlieta niekam do zahranicia, pride az koncom januara

sakura
25. dec 2012

@mili78
hej hej aj mne sa zdá že sme si sem tam popísali 🙂 Buď odtialto alebo ešte som bola v OHSS téme...
Hej hej..už máme jednu bambulku a rada by som ešte jedno mimi 🙂
Fuuha to ma mrzí e máš za sebou druhé neúspešné IVF 😖 ...aj máte nejakých mrazáčikov? Mala si teraz ET?
Jeeemine..to vážne ide preč??? Až na mesiac? Hmmmmm.. a ja som sa tam chcela hneď v januári nanominovať.... 😨 😨 😨

mili78
25. dec 2012

@sakura ... no aj ja som bola v OHSS, nakolko som ho po prvom ivf schytala...zial, mrazacikov nemame, nezostalo nic na mrazenie...tak ale co narobim...robim co sa da, ale priroda je aj tak mocnejsia 😖 ano ide, aspon tak mi povedala, ze ide na mesiac preč a pride az po 2O-tom januari...ale ved to ubehne ako voda 🙂

sakura
25. dec 2012

@mili78
tak asi odtial sa poznáme 🙂 Juuj aj ja som to riadne schytala...to bolo strašné.. 😒 My mrazáčikov máme..ináč neviem či by som po zážitku s OHSS do toho zas šla...
A vy máte aký problém? Poznám 3 baby čo boli na neúspošnom IVF a otehotneli prirodzene...
No asi ide na nejaké školenie.. ale musím sa jej pripomenúť 🙂 Bola zlatá..rodila som v Ružinove a akurát mala službu 🙂 Ma bola hneď aj kuken 🙂
A vy teraz ako?

mili78
25. dec 2012

@sakura ...tak to ste na tom dobre ak mate mrazacikov 🙂 snád sa vam teda zadarí, drzim palce 🙂 u nas som problemom ja...nekvalitne vajcia, malo vajec, dvojroha maternica a prirodzene uz nie je sanca, prisla som o vajcovody...takze mam toho az az 😖 hej, je velmi zlata...ked som lezala v septembri v Ruzinove po tazkej operacii tak za mnou prislaj vzdy ked mala sluzbu a velmi ma povzbudzovala a dodavala mi sily do dalsieho boja...teraz sme bojovali spolu, zial nevyslo to..teraz si musim dat par mesiacov pauzu a skusime to do tretice 😒

sakura
25. dec 2012

@mili78
ďakujem 🙂 Dúfam ža sa zadarí🙂
Fuuha .. ja mám len nepriechodné oba vajíčkovody.ani len prefuknúť sa ich nedalo.. hneď od začiatku sú total upchaté..nebola šanca s nimi nič robiť..ani neviem prečo mi ich pri opke nechali...Ale neboj.. ešte šťastie že sa dá ísť cez IVF a určite sa zadarí aj vám...
A kde si ležala v Ružinove? Čo ti bolo?

mili78
25. dec 2012

@sakura ...ja som lezala na 10-tom poschodí, aj na Ačku aj na Bčku...v maji mi brali jeden vajcovod a septembri druhy ☹ v septembri som tam mesiac lezala a pani doktorka vzdy ked mala sluzbu tak ma prisla pozriet a slubila mi, ze budeme spolu bojovat..tak bojujeme 🙂

sakura
25. dec 2012

@mili78
Ja som tam rodila u dr Kozolkovej 🙂 A dr. Petrová je zlatááá..je taká svojská ale ja by som zas šla len k nej 🙂 Tak si na ňu aj počkám pokial sa vráti 🙂 A zlatá je že ti to takto povedala🙂 Ja dúfam a želám aby to do tretice vyšlo 😉

mili78
25. dec 2012

@sakura ... Dr.Kozolkova asistovala mojmu operatérovi pri operacii 🙂 ta je riadny general 😀 ... ja tiez zostanem pri pani doktorke aj do tretice...ale objednat sa uz mozes teraz, zavolaj si a hned sa objednaj, lebo potom asi bude mat plno ked sa vrati...a dakujem za zelanie, snad sa aj na mna stastie raz usmeje 😔

sakura
25. dec 2012

@mili78
noo zajtra jej hned aj volam.. aspon nech mi povie ake vysetrenia si mam dať zatial porobiť..lebo som musela užívať aj lieky na štítnu žlazu..ale to len počas tehotenstva..normálne nemusím...
Noo to teda je 😀 a aj ten pôrod teda bol 😀 a ak sa zadarí tak chcem u nej rodiť zas 😀
Určite sa usmeje.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katulka25
26. dec 2012

@zuzullik1001 tak to je pravda, hlavne aby bolo zdravucke. ja este neviem, podla toho kedy v januari pride mrcha. tak podla toho urcime vklad, ale asi na konci januara

katulka25
26. dec 2012

@sakura ahoj, ja sa chystam na KET v januari a chodim k valkymu

denulka85
26. dec 2012

@sakura ahoj aj ja mam oba vajecniky nepriechodne a prve ivf nevyslo davali mi dve 4 bunkove a vraj january pojdeme na ket ake sa ti ujali hned na prvy krat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre