ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
27. dec 2012

@katulka25 uvidime co mi povedia nech je uz 4ho ale tieto lieky asi neboli pre mna dobre bolelo ma brucho musim to povedat lekarke kedy ides so iscaru? ked mi to spravia o mesiac po menzese tak to padne az na zaciatok februara.... no uvidime

katulka25
28. dec 2012

@denulka85 no hlavne aby bolo vsetko ok. mne valky povedal, ze mi moze byt po tych likeoch zle. takze uvidime. ja idem ked mi v januari skonci mrcha na kontrolu. mala by prist 11.1 takze uvidime. ak pojde vsetko ok, tak nakonci januara, resp. zaciatok februara by bol vklad

denulka85
28. dec 2012

@katulka25 mozno pojdeme spolu 🙂 lebo ked pocitam ked este jednu mrchu budem musiet pockat tak aj ja idem zaciatkom februara a budes mat aj PK?

katulka25
28. dec 2012

@denulka85 no mozno pojdeme, hej aj PK aj PIG, tak uvidime kedy to cele vypukne

denulka85
28. dec 2012

@katulka25 Pig je co? to som este nepocula 😒

katulka25
28. dec 2012

@denulka85 predgeneticke vysetrenie. mame totiz obaja zly jeden chromozom a preto sa nam stale nedari babatko. takze ked nam teraz rozmrazia, tak daju PK a potom PIG. nam budu musiet skor rozmrazit aby to vsetko stihli

denulka85
28. dec 2012

@katulka25 ach jaj a na to vam ako prisli? ti kokso ja umrem toto uz fakt neni normalne ale teraz nam to uz musi dobre dopadnut 🙂 🙂 🙂

katulka25
28. dec 2012

@denulka85 boli sme na jedno specialno vysetreni u geneticky, ktora spolupracuje s iscare, mne na ten chromozom prisli v iscare, ale manzelovi to nevedeli spravit, tak sme isli tam a zistili to aj jemu. a preto sa to stale nedokaze uchytit.ale verim ze teraz to uz vyjde a budeme sa tesit z krasnych uzlickov 🙂

denulka85
28. dec 2012

@katulka25 ako ti to zistili z krvi? dlho sa snazite? my tri roky, normalne sa bojim ked bojdem zas na vklad ze ako to cele dopadne ak teraz to nevide tak si asi fakt adoptujem lebo nechcem zas cez to cele prejst odznova.l..

katulka25
28. dec 2012

@denulka85 mne z krvi a manzelovi zo spermii. no aktivne sa snazime rok a pol, ale v priebehu roka som mala 3 potraty. to posledne tehotenstvo som uz chodila k valkymu, nie do iscare, ale do jeho sukromnej ambulancie. a dohodli sme sa ze hned ako zistim ze som znovu tehotna mam prist a on sa pokusi to udrzat, takze som k nemu chodila hned ako bol test pozitivny, kazdy den inekcie a nepodarilo sa a dr to vyhodnotil ako biochemicke tehu, lebo nic nebolo na sone vidiet, eln HCG stupalo. tak potom mi povedal, ze ma nebude psychicky trapit a pojdeme na umele. a teraz ani to nejde tak ako by malo., ale verim ,ze ked iuz takto cakam a posuva sa to, ze uz konecne dockame. a neboj sa, urcite nam to vyjde

denulka85
28. dec 2012

@katulka25 no to dufam mna toto polozilo ze sa to neujalo a nie to este ze potraty si silna to je dobre ja som slaboch na taketo veci uz teraz som revala 5 dni a stale ked sa niekto opyta tak mi to neni jedno to som nevedela ze valky ma sukromnu ambulanciu.... ja ked som sa prvy krat objednavala tak som pocula ze valky je dobry ale nemal volne terminy len lattakova tak odvtedy patrim k nej....

katulka25
28. dec 2012

@denulka85 to z tohto všetkého som nejako zosilnela, ale neboj že aj ja si nepopkacem. Aj ked sa vklad musel posunúť, tiež som si poplakala. Ale verím že teraz to vyjde. Uvidis . A vy ste preco isli na umele?
A Valky je uz len v uscare, uz súkromnú zrušil, mal toho vela

denulka85
28. dec 2012

@katulka25 no ja som neviem otehotniet 3 roky. isla som na laparku do gpn koch a tam mi zistili ze mam zlepene vajcovody a nejde to oddelit a doporucili ma ivf. ale ostatne uz poznas vklad nic a teraz neviem ako to bude pokracovat 😕

katulka25
29. dec 2012

@denulka85 a to ste sa tri roky snazili a az vtedy ti prisli na to? ved to je nejako velmi dlho nie? vacsinou to lekari riesia uz po roku. a toto bolo tvoje prve IVF nie?

denulka85
29. dec 2012

@katulka25 anio je to moje prve ja som isla po roku aj nieco k svojmu lekarovi stale my pozeral folikul pichal ma pregnylom a clostybergitom a stale nic vlani ma posielal na laparku ale ja sprosta som to pozrela na nete a zlakla som sa. teraz v septembri som sa odhodlala ze pojdem na laparku a zistili zlepene vajcovody a dalej to uz vies......

katulka25
29. dec 2012

@denulka85 no niekedy je net zly radaca a zbytocne nas vystrasi. a potom sa zbytocne plasime

kle1984
29. dec 2012

baby nevie niekto,ci pondelok budu v iscare lekari?dnes som dostala menzes a dr.petrova mi hovorila,ze na druhy den ked dostanem mam ist na krv.nebude uz pondelok neskoro
?nechcem cakat este jeden mesiac

denulka85
29. dec 2012

@katulka25 vsak to ale co narobime uz radcej nic nepozeram dopredu ze ako to v skutocnosti je 😉

katulka25
29. dec 2012

@denulka85 najhoršie je že sa ucime na vlastných chybách. Ale teraz budeme myslieť poizitivne a bude to ok 🙂 verím tomu 🙂

katulka25
29. dec 2012

@kle1984 ahoj a kvoli comu tam mas ist? ides stimulovat? no stimulacia zacina ked uz poriadne krvacas, vacsinou na druhy den, tretu den uz moze byt neskoro a ak navyse nemas este lieky, moze byt problem, ze ich v pondelok nezozenies

kle1984
29. dec 2012

@katulka25 ahoj.este nemam ani poistovnu schvalenu.takze neviem,lebo som tu nova.ale ked sme boli na konzultacii ,tak doktorka hovorila,ze mam dojst na druhy den,ked dostanem menzes

denulka85
29. dec 2012

@katulka25 no ja som aj teraz myslela pozitivne 😒 aaaaa........ no uz sa my blizi kontrola tak uvidime co sa noveho dozvieme 😉

katulka25
29. dec 2012

@kle1984 tsk zo mozno kvoli hormonalnemu profilu a to by nemal byt problem. takze by to malo byt ok. a v pondelok by tam mali byt.

denulka85
29. dec 2012

@kle1984 no ja ked som nemala schvalenu poistovnu tak sa somnou nebavili len ze co a ako bude prebiehat 😉 a krv my brali az po vysetreni a hlavne ked to schvalila poistovna komu patris?

katulka25
29. dec 2012

@denulka85 ja viem, ja som tiez vzdy myslela pozitivne, ale verim, ze konecne ro uz vyjde a budeme sa spolu tesit 🙂

denulka85
29. dec 2012

@katulka25 no to dufam jaj nech sa to splni aspon raz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to urcite sa budeme spolu tesit a nadalej si pisat 🙂 🙂 🙂 🙂

katulka25
29. dec 2012

@denulka85 jasne ze splni, rok 2013 je nas 🙂

denulka85
29. dec 2012

@katulka25 pevne verim :D

kle1984
29. dec 2012

@katulka25 asi kvoli tomu hej.takze pondelok by tam mali byt?tak staci,ked rano zavolam.

kle1984
29. dec 2012

@denulka85 patri k petrovej asi budu robit hormonalny profil,len so nevedela kontaktovat doktorku,lebo je v zahranici .tak pojdeme pondelok a uvidime co dalej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre