ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
1. jan 2013

@palculienka007 to si tieš toho vela skusila ja bude vo februari rok čo tam chodime mame zatial za sebou 3 IUI laparku a este ma poslali endokrilonog. a teraz ma caka 1 IVF. tak ti gratulujem k malemu

palculienka007
1. jan 2013

Dakujem a drzim palceky,hlavne to nevzdavat pokial sa da.Hlavne skus tomu moc nepodlahnut.Skus to moc neprezivat a mozno to bide lepsie.Ja som to tak porovnavla na sebe.Prvy krat som dobre ze uz nekupovala vybavicku a druhy pokus som povedala no co ked sa nepodari tak sa budem tesit aj na adopciu.Snazila som sa mysliet na to co najmnenej aj ked to nebolo take lahke.A druha vec co som spravila inak cele dva tyzdne po vklade som lezala len v posteli.Neviem ci to pomohlo,ale
mozno sa to podarilo aj vdaka tomu.🙂 Tak tfuj tfuj tfuj nech sa to podari. 🙂

denulka85
2. jan 2013

@martinazvo tak ich budu mat aj ja som tak kupila len elonvu nemali a do hodiny ju priniesli 😉

lucia2505
2. jan 2013

Babule mám otázku. Ako je to s PNkou, keď budem potrebovať byť PN po KETe, kto mi vystaví PNku? V cenntre, moj gyndoš, alebo všeobecný praktický?? Doteraz som to neriešila, lebo som robila na dohodu. Díky za radu žienky 🙂

denulka85
2. jan 2013

@lucia2505 ahoj ja som vypisana u mojho gyndosa 😉

lucia2505
2. jan 2013

@denulka85 ahoj moja a ako to je, to mu musím zobrať nejaký pepier alebo čo mám urobiť...ja som ešte nikdy nebola PN, tak neviem

micak
2. jan 2013

Zienky, odporuca sa byt po vklade ICSI na pn? ako dlho?

kle1984
3. jan 2013

ahoj ,baby ma niekdo skusenosti s eugenom jonasom?vcera som pocula,ze jednej babe,ktorej nepomohlo ani umele oplodnenie pomohol.idem to skusit🙂

denulka85
3. jan 2013

@kle1984 ahoj ja mam jeho vypocet uz rok vravi sa ze vie vypocitat plodne dni aj to ci chlapec a dievca ak ma presne hodiny a minuti tvojho narodenia 🙂 mne nepomohol mam zlepene vajcovody co som vtedy nevedela. to staci ak mu zavolas a posles mu peniaze a potom ti posle vypocet na rok postou alebo mailom ako chces... stoji to od 20 do 30 eur tusim podla vypoctu 😉

kle1984
3. jan 2013

@denulka85 uz som objednala prihlasku,som taka stasna,ze aspon mam nadej🙂stoji to od 15 do 22 eur.vje ,ze som sa narodila v noci,ale nevieme presni cas.ale to nevadi aj bez toho mi vyrata.ja nepotrebujem vediet pohlavie,mne je to jedno.dvolezite je zdravie.a pomohlo niekomu,nevies?

mary86
3. jan 2013

@micak určite po každom vklade, nezáleží či bolo isci alebo normálne, je dobré aspoň desať dní odpočívať a byť v pokoji - teda tak to vtedy mne hovorili 🙂

denulka85
3. jan 2013

@kle1984 jednej kolegyni to vyslo na 10 meisac ona mala aj pisane ze chlapec a ma chlapca ani ja som nemala presny cas a mala som len maly vypocet taky asi co budes mat ty..... len datum urcite pomohol uz vela ludom ja ho mam aj Fb a tam mu zeny pisu ze ci to pomohlo alebo nie. tak som mu aj ja pisala ze mam ich vypocet a mam zlepene vajcovody a odpisal ze staci mala medzierka medzi vajcovodmi a mohlo by to vist no nevyslo este mam do konca januara tak uvidim ja som skusala vsetko mozne aj gel na podporu pocatia conceive plus a nic ani ivf nevyslo 😒

kle1984
3. jan 2013

to je mi luto,musis bojovat a ist dalej.hlavu hore je to taske ja viem,aj ja to iste prezivam.rano som sa rozplakala,ani nevie ci od stasia ,proste som nasla dr jonasa a mam zas neaky nadej a to ma nesmierne tesi.aspon nieco.ja som volala do nemocnice,kde som sa narodila treba poslat ziadost a oni poslu presni cas

klaudia84
3. jan 2013

to som ja kle,mam novu stranku

denulka85
3. jan 2013

@klaudia84 ano ale moj muz si stiahol do iphone aplikaciu pregnancy a dal tam datum prveho dna menzesu a +- jeden den bola odchylka datumu co mi poslal jonas 😀

klaudia84
3. jan 2013

@denulka85 za pokus nic nedas.mala si prve ivf?kedy ides na druhy

simonini
3. jan 2013

Tak baby som po nasom II. Ivf a vyzera to, ze nic lebo som zacala krvacat ☹ . Neviete mi poradit kedy by sa mohol urobit najblizsi KET?

zuzullik1001
3. jan 2013

@kle1984 mne to nepomohlo .. A som v poriadku az ivf pomohlo, ale poznam jenu holku ktorej to vyslo na druhy termin drzim palce 🙂

zuzullik1001
3. jan 2013

@micak ja som bola doma 5 dni ked neratam den et 🙂 a vyslo to som len lezala a pila vodu a bielkoviny papala 🙂 drzim palceky

denulka85
3. jan 2013

@klaudia84 mala som 7.12 vklad neuspesny a zajtra idem do iscare a neviem co povedia ze kedy bude dalsi vklad 😎

klaudia84
3. jan 2013

@zuzullik1001 dakujem moja.aj ja idem na ket,uz mam ziadost podane ale za pokus to stoji verim tomu ze tento rok budem tehotna nech to stoji co stoji nic ma nezastavi! 🙂a tebe gratulujem uzi si tehotenstvo🙂kedy mas termin?

zuzullik1001
3. jan 2013

@klaudia84 urcite to vide cely rok pred tebu urcite budes tehu fuj fuj tehulkovske bakterie 🙂) 3. 9 podla kalkulacky na nete a na prve sono idem utorok tak sa tesiiiiim 🙂 drzim moc palceky

martinazvo
3. jan 2013

Ahojte kočky... tak som dnes bola v centre... všetko je jasné. Dohodla som si rozpis protokolu s lekárom, sestričky mi poukazovali ako sa používa pero, trošku som sa porozprávala aj s embriologičkou. Ale v lekárni som zohnala len časť liekov, pre jeden Gonal ešte musím zbehnúť po práci lebo nemali dosť :( UZV vyšetrenie bolo v poriadku, nič nebráni tomu aby som budúci týždeň začala pichať injekcie 😀 ... jo a ešte info k predoperačným - tým že mám z konca októbra spravené, tak nepotrebujem nové, akurát mi vzali čerstvú krv, našťastie som bola nalačno 😉

denulka85
3. jan 2013

@martinazvo gratulujem ku komu chodis ja lattakovej ja idem zajtra na kontrolu dufam ze mi povie kedy mozem ist na ket 🙂

martinazvo
3. jan 2013

@denulka85 dakujem pekne... ja chodim k Hruzikovi... v CAR byva len v utorky a stvrtky, ale ordinuje aj na Kramaroch, tak uvidime ako mi vyjde ta prva UZV kontrola, mozno prave na vikend... tak to by som asi prisla v sobotu, alebo este v piatok... no ale to by ma pozrel niekto iny, su to standardne kontroly a pripadne ze by s nim konzultovali cez telefon... tam ide vlastne len o upravu davkovania... a Lattakova nie je niekde odcestovana? Ci to ina a mylim si ju? Dufam ze sa uz dozvies termin aby si vedela kolko este budes cakat, budes kludnejsia...

denulka85
3. jan 2013

@martinazvo k HRUZIKOVI? nikdy v zivote on mi predpisoval lieky prvy krat cista katastrofa este aj recepty mi pokazil v lekarni nadavali ze tam nedal vinimku 😒 nie petrova je odcestovana a ty si s nim spokojna?

martinazvo
3. jan 2013

@denulka85 och, no ja som spokojna - zatial, predsa len je to moje 1.IVF... je to dobry znamy mojej gynekologicky a co viem tak vacsina bab (okrem fakt velmi tazkych stavov) uz maju babatka co ich tam za nim ona poslala... ona je trosku zvlastna, ale zase kontakty ma dobre, aj cystu mi pred rokom a pol operoval prednosta na Kramaroch...

denulka85
3. jan 2013

@martinazvo mozno mal len zly den vtedy aspon na mna ziadny dojem nemal cista katastrofa..... drzim palce ake lieky budes brat?

karkana
3. jan 2013

@simonini ach moja, zas nič? ☹ ,a na krvičke si bola,aaj ja by som ešte chcela skúsiť tie darovane emb., ale muž nechce zatial, nooo, musím počkať,kým zmení názor

simonini
3. jan 2013

@karkana Ahoj babuli...no zajtra idem na krv, ale krvacam silno, tak tomu velmi neverim, ze by to vyslo. Ale nepodlieham panike..ked to nevyjde, tak pojdem na Ket. nevies kedy sa da ist co najskor? aka pauza musi byt medzi tym? Ako si sviatkovala? Ak sa na to citis, treba skusat 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre