ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
4. jan 2013

@silvinka20 ahoj, jej to je pekne, ja teda aspon zatial len velmi potichucky gratulujem a prajem aby sa bublinky udrzali 40 tyzdnov 🙂

silvinka20
4. jan 2013

@martinazvo dakujem. dufam ze aj tebe to vyjde. budem drzat palceky.

adrianka69
4. jan 2013

jedine Iscare v Blave a Doc.Valky. Mam kamosky co vdaka jemu su uz mamicky. a ja po 23.rokoch snazenia sa a trapenia sa som v 5.tyz.tehot. A to velka vdaka doc.Valkymu

marculik
4. jan 2013

@silvinka20 jej silvy prajem vela vela zdravicka,jujj som rada ze to vyslo som ti vravela tak nakoniec dvojicky super 🙂

ada83
4. jan 2013

@silvinka20 tak ti držim palce aby to dobre dopadlo. a ku komu si chodila?

denulka85
4. jan 2013

@silvinka20 jej gratulujem potichucky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

denulka85
4. jan 2013

@katulka25 no ja som dnes bola na kontrole vraj ked ma bolelo brucho tak sa to uchycovalo a moje telo vyslalo nejake protilatky takze budem mat tri druhy liekov 😔 a teraz cakat zas menzes a potom kontrola na 15 den 🙂 🙂 🙂

katulka25
4. jan 2013

@silvinka20 tak ticho drzime prsty, aby to vsetko vyslo 🙂 a v ktorom si tt? a ku komu chodis?

katulka25
4. jan 2013

@denulka85 no ja tiez budem brat aj anopyrin a to druhe si uz nepamatam 🙂

silvinka20
4. jan 2013

@ada83 k pani doktorke Lattakovej, predtym som chodila k Marsikovi, no mne sa nezdal jeho liecebny postup. U Lattakovej som bola na 2 KETe, prvy sa nevydaril kedze som bola priliz skoro po potrate.

denulka85
4. jan 2013

@katulka25 mne pridala este perdison alebo ako sa to vola a extrimax a utrogestan ostava vraj 6 rozmrazia daju na Pk a 9 ostava v mrazaku 🙂

silvinka20
4. jan 2013

@katulka25 v 7tt, a chodim k pani doktorke Lattakovej.

ada83
4. jan 2013

@silvinka20 aj ja chodim k dr lattakovej podla mna je dobre a možem sa opýtať môžeš k nej chodiť aj ked ostanes tehotná

silvinka20
4. jan 2013

@ada83 tak to neviem, kedze mam aj obvodneho gynekologa. ale po 12.tyzdni musim zase volat do iscaru ze ci je vsetko v poriadku. budes sa jej musiet na to spytat.

ada83
4. jan 2013

@silvinka20 ja som menila gynekologa a u toho noveho nemám podpisanu este zmluvu. a to pojdeš este k nim na kontrolu po tých 12 tyzdnoch alebo už svojemu a on ti povie čo a ako

denulka85
4. jan 2013

@silvinka20 aj ja k nej chodim 🙂 🙂 🙂 🙂

silvinka20
4. jan 2013

@ada83 ja som uz teraz bola u obvodneho, kedze som mala problem z driekom, som volala do iscaru ci mozem ist na kontrolu uz k obvodnemu, mi povedali ze hej, dneska som im musela volat ze srdiecka biju obidvom drobcekom, tak mi doktorka povedala ze po 12 tyzdni nech im opat zavolam, ze ako sa to vyvija.

silvinka20
4. jan 2013

@denulka85 aj ja som bola na PK, po neuspesnom KETe som si myslela ze PK je len vyhadzovanie penazi, no dnes si myslim ze som spravila dobre ze aj dalsie bolo na PK, z 12tich embijok boli dobre len tieto dve.

ada83
4. jan 2013

@silvinka20 dak držim silna palčeky aby sa pekne vyvíjali 🙂 a po tých 12 si iscaru oznámila dobre správy. bola si doma na pnke alebo si chodila do práce?

silvinka20
4. jan 2013

@ada83 dakujem

silvinka20
4. jan 2013

@ada83 po KET som dva dni lezala, a potom normalne fungovala, chodila do roboty, na nakupy...... vsetko to co som robila predtym. Pri predchadzajucom KETe co bol neuspesny som prelezala 2 tyzdne a nebolo nic z toho.
no teraz uz nesmiem ani do prace, ani dvihat ani nic, len papat a vela oddychovat, aspon lekar mi to dneska naordinoval. kedze su to dvojicky ze si musim velmi davat pozor na seba a na drobcov.

ada83
4. jan 2013

@silvinka20 lebo ja neviem či mám ostať doma alebo isť do práce asi uvidím ako mi bude a ako to budem všetko stíhať. tak sa setri aby bolo dobre maličkým aj tebe 🙂

silvinka20
4. jan 2013

ak nemas velmi narocnu pracu, treba sa vyvarovat dvihaniu tazkych veci uz hned po vklade, a bude ti dobre tak podla mojich skusenosti ti radim ist do roboty, nebudes mat cas zaoberat sa tym ci sa to podarilo a ci nie, ani si neuvedomis a ides na krv. Budem ti drzat palce nech sa ti dalsi pokus podari. Na kolkych ifv si bola?

katulka25
4. jan 2013

@denulka85 hej prednison, tak to mam aj ja 🙂 no som zvedava kolko rozmrazia nam. ja mam ist ked skoncim mrcha, ma prist o tyzden, takze uvidime.

katulka25
4. jan 2013

@silvinka20 silno drzim prsty, aby toi teraz vyslo

denulka85
4. jan 2013

@silvinka20 no uvidime ja mam este 15 v mrazaku a vraj 6 rozmrazia a daju na PK a daju dnu tie najlepsie ..... tak som zvedava ze ako dopadnem, a davajte na seba pozor 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ada83
4. jan 2013

@silvinka20 ja idem na 1 IVF mala som zatial len 3 IUI ja robin prave na poste za priehradkou a dvíham aj ťažkú poštu tak preto neviem

silvinka20
4. jan 2013

@ada83 ak nemas velmi narocnu pracu, treba sa vyvarovat dvihaniu tazkych veci uz hned po vklade, a bude ti dobre tak podla mojich skusenosti ti radim ist do roboty, nebudes mat cas zaoberat sa tym ci sa to podarilo a ci nie, ani si neuvedomis a ides na krv. Budem ti drzat palce nech sa ti dalsi pokus podari. Na kolkych ifv si bola?

silvinka20
4. jan 2013

@ada83 no tak na poste asi sa nevies vyhnut tomu aby si nedvihala, ved uvidis. uz si aj pichas injekcie? Jaj jak som to neznasala, pred odberom vajok som si myslela ze ma ide roztrhnut.

silvinka20
4. jan 2013

@denulka85 ja este mam 11 v mrazaku. tak aj u teba maju dost na vyberanie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre