ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
4. jan 2013

@katulka25 no drzim teda palce hned prvy den musim brat po jednej tabletky a okolo 7dna uz sa zvysuju davky jaj dufam ze nam to vsetkym vide 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ada83
4. jan 2013

@silvinka20 este nie čakam mrchu ta by mala prisť okolo 19 a potom zacinam mám už doma od novembra protokol a puregon 900 jedno balenie zatial. nevieš potom mi lattakova ked pojdem na kontrolu dá dalšie recepty, lebo s jednou co som si pisala tak dostala recept na všetky lieky ale ona chodik k inému dr v iscare

denulka85
4. jan 2013

@silvinka20 no ani nehovor mala som 31 folikul a 18 sa oplodnilo ake inekcie si brala? ja elonva puregon a cetrotide a lieky mam extrimax ustrogestan a prednison

silvinka20
4. jan 2013

@ada83 denne si to mas pichat ze? lebo ak hej, tak zavolaj lekarke ze mas len jednu injekciu mozno ti zle vystavila recept. ale zavolaj jej cim skor. Ja som mala Merional ten sa ppichal denne a po 5 dnoch som sla na krv a sono.

silvinka20
4. jan 2013

@denulka85 ja som mala vyse 40 a oplodnilo sa 38 embryjok. a po vsetkych tych pokusoch mas este 7 prvojadier zamrazenych a 4 morule.

ada83
4. jan 2013

@silvinka20 hej mam dene pichať ale vyjde mi to do kontroly tak uvidime čo mi povie ale mám isť ked dostanem mrchu na krv tak sa opýtam sestričiek lebo si musim vybaviť predopercne

silvinka20
4. jan 2013

@denulka85 ja som mala merional, a potom este nejake do brucha no uz neviem ako sa volali. teraz na KET som mala estrimax a utrogestan. estrimax uz mam teraz vysadeni uz mam uzivat len utrogestan.

silvinka20
4. jan 2013

@ada83 ak ti to vyjde do kontroly tak by to malo byt v pohode, aj mne davali injekcie len od kontroli do kontroli, kedze nie vzdy su potrebne vsetky, mne ku koncu uz znizili. kedze som dostatocne reagovala na hormony.

ada83
4. jan 2013

@silvinka20 hej bude to do kontroli sestricka povedala ze mam prist na kontrolu cez tyzden na tu prvu nie na vikend mam pichat 150 a den kontroli ze si nemam pichat
@silvinka20

denulka85
4. jan 2013

@silvinka20 no pekne tak urcite aj ty si mala bolesti po odbere co? ja strasne......

silvinka20
4. jan 2013

@ada83 to ti asi pichnu potom tam. budem ti strasne drzat palceky nech sa ti to podari nech mas embryjok vela, nech je z coho vyberat.

silvinka20
4. jan 2013

@denulka85 ukrutne, ja som si myslela ze to ani neprezijem som vyzerala ako pred porodom, no chvala bohu ohs som nedostala, no bola to riadna fuska denne pit 6 litrov, mne uz bolo zle zo vsetkeho.

ada83
4. jan 2013

@silvinka20 dakujem uz sa neviem dockat uz nech pride mrcha 🙂 🙂

denulka85
4. jan 2013

@silvinka20 fu aj ja som mala strasne bolesti hrozne ja som dostala ohhs a preto to hned mrazili ty si isla hned aj na transfer?

csokasi
4. jan 2013

Ahojte Kočky, dnes mi volali že žiadosť na IVF mam schvalenu, v pondelok idem do Iscare, viete mi povedať čo bude nasledovať? Ďaaaaaaaaaaaaaaakovala

katulka25
5. jan 2013

@denulka85 jasne ze to vyjde, verim tomu 🙂

denulka85
5. jan 2013

@katulka25 pocuj teraz pozeram stimulacny protokol tam mam pisane ze dva dni po 1 tabletke a potom ze 3 denne ale nenapisala ze s ktorych...... jaj nervy

katulka25
5. jan 2013

@denulka85 jaaj, tak to neviem, ja mam anpyrin 1x denne a prednison 2xdenne. skus zavolat a zistit. a kedy zacinas? ked pride mrcha?

lucia2505
5. jan 2013

@csokasi ahoj...dostaneš zrejme recepty na lieky a stimulačný protokol a kukne ťa ešte ultrazvukom.

denulka85
5. jan 2013

@katulka25 ano budem musiet lebo je tam napisane ef a konec takze neviem presne tak teraz cakat na mrchu

katulka25
5. jan 2013

@denulka85 neboj, rychlo to zbehla 🙂

denulka85
5. jan 2013

@katulka25 no v pondelok jej zavolam teda ze ktore si mam dat lebo ani tusenie nemam......

katulka25
5. jan 2013

@denulka85 🙂 a kedy ma prist mrcha? mne v paitok, tak uvidime kedy sa dovali. len dufam, ze meskat nebude

denulka85
5. jan 2013

@katulka25 no to prave neviem mne prisli 24ho a mali prist uz 17ho takze vobec neviem ci pridu pridu normalne alebo zas o tyzden neskor ☹ tebe uz teraz v piatok? to je super tak ides na ket koncom januara 🙂 🙂

kraskanz1
5. jan 2013

Vidim ze vela vas tu bojuje v iscare o tie male zazraky aj ja tam chodim a teraz som bola v piatok a velmi zvlastny pocit som mala, akoby mi uz nic nemalo pomoct....drzim vam palce babule....

milacik3
5. jan 2013

Baby mali partneri u Vas zly spermiogram ked ste museli ist na IVF ? mi sme boli prvykrat v piatok a nalez Astenozoospermie a zaver IVF ...sme boli v soku
a teraz v januari mam odniest vysledky gynegologicke tak neviem co ☹

gaga83
5. jan 2013

@silvinka20 ahoj, držím ti palčeky aby to vyšlo. Ja som mala 3 potraty, 1 ivf s Pigd bez vkladu a teraz máme skúsiť prirodzene otehotnieť, tak uvidíme či doc. Války nám pomôže 🙂 .

martinazvo
5. jan 2013

@milacik3 ahoj, ano, u nas tato diagnoza a rovni IVF + ICSI... bud. tyzden zacinam pichat stimulku 🙂

martinazvo
5. jan 2013

@kraskanz1 hore hlavu! ku komu chodis a co si sa dozvedela ze je to na prvy pohlad take zle?

kraskanz1
5. jan 2013

@martinazvo No mam pco a inzulinovu rezistenciu celkom slusnu nadvahu s ktoru bojujem sem tam uspesne sem tam neuspesne ...ale len tolko som sa dozvedela ze uz asi dokyka vsetky zbrane na mna pouzila aj ivf bolo aj kadejaka chemia a zatial stale nic...teraz mam nasdeni clostilbegyt 3x1 tak uvidime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre