ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
10. jan 2013

@ada83 pride 🙂

martinazvo
10. jan 2013

@katulka25
@ada83 taaak, dorazila... az podvecer, takze az zajtrajsi den pocitam ako prvy a 1. Gonal budem pichat v sobotu rano... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a vy ako kocky?

klaudia84
10. jan 2013

baby drzim vam palce🙂

martinazvo
10. jan 2013

@klaudia84 dakujemeeeeeeee 🙂 podobne samozrejme 🙂

katulka25
11. jan 2013

@martinazvo tak super. ja stale cakam, tak uvidime, dnes by mohla uz prist. ale nemeram BT, nic. nechavam tomu celemu volny priebeh 🙂

ada83
11. jan 2013

@martinazvo to je super tak sa drz a pis ako pokracujes aby som vedela co ma caka 🙂 🙂

ada83
11. jan 2013

@katulka25 uvidime nechame sa prekvapiť 🙂 🙂 🙂

lucia2505
11. jan 2013

@marculik Ahoj, no v januári začnem brať lieky na KET, ms čakám 21.1. , takže vklad bude až okolo 10ho februára. A ty ako??

martinazvo
11. jan 2013

babulky... svokra nahle cez noc ochorela, priedusky, kasel, nadcha... tak som sa dnes narychlo zbalila a idem byvat k mojej mame kym nebude zdrava, lebo ja teraz NESMIEM ochoriet... tak drzim palce vsetkym, moj pristup na net bude vyrazne obmedzeny teraz... piste ked budete mat nieco nove, ja sa tiez posnazim ozvat 🙂 na UZV som objednana na stvrtok 17.1. rano... majte sa !!! 🙂

denulka85
11. jan 2013

@martinazvo davaj na seba pozor teraz fakt nesvies ochoriet 😎

martinazvo
11. jan 2013

@denulka85 posnazim sa, dufam ze nemam uz bacilky v sebe ☹

marculik
11. jan 2013

@lucia2505 no ja vies co ani to este neriesim mam este cas ked som nemala ziadnych mrazacikov zase budem musiet podstupit ivf tak uvidime do tretice si pockame,tak budem drzat palceky nech sa ti to podari 🙂

csokasi
11. jan 2013

@sakura Dosť možné ... uvidíme ako to celé víde ...

danuska111
11. jan 2013

@danuska111 ahoj, takže sme dnes po 1. IUI, budeme čakať 2 týždne na tehu test a potom uvidíme čo bude ďalej, dr. bola veľmi zlatá, tak mám dobrý pocit...

danuska111
11. jan 2013

@denulka85 takže dnes sme boli na prvom IUI, ako dopadlo ešte ťažko povedať, uvidíme o 2 týždne, ale dr. boli veľmi milá, takže pocit vcelku dobrý a mm spermiogram že ukážkový, tak o to lepší pocit, no nie?

denulka85
11. jan 2013

@martinazvo neboj vsetko bude ok 😉

denulka85
11. jan 2013

@danuska111 neboj vyslo to..... takze o dva tyzdne budes vediet ze ako to dopadlo? neboj vyslo to 🙂

katulka25
12. jan 2013

dievcata, ako naschval mrcha meska :(, ked som chcela aby prisla normalne, prisla skor a ked chcem aby prisla skor, meska :( nevadi, pockame si na nu 🙂

ada83
12. jan 2013

@katulka25 ahoj aj ja mám vždy taký problém som tieš zvedava kedy ta moja príde mám ocit že každu chvílu ale neviem

katulka25
12. jan 2013

@ada83 no ja tiez, a mala prist uz vcera a nic. tka uvidime

ada83
12. jan 2013

@katulka25 moja by mala až v stvrtok 😢

danuska111
12. jan 2013

@denulka85 si zlatá, veď určite budem informovať 😉

katulka25
12. jan 2013

@ada83 tak snad aspon tebe pride na termin. a to uz potom zacinas so stimulkou co? mozno sa na vklade nakoniec stretneme 🙂

ada83
12. jan 2013

@katulka25 hej zacinam pichať rada by som sa tam s niekym známim tam stretla 🙂 nech sa podporujeme tam spolu 🙂

martinazvo
12. jan 2013

@katulka25
@ada83
@denulka85 kocky, tak dnes som mala prvu injekciu - som v soku, to nie ze je v pohode, to VOBEC NEBOLI, fakt, ako keby som to ani sebe nepichala 🙂 🙂 🙂 🙂 to pitie je horsie, uz prvy den a nechuti mi tolka voda a caj... ale musim no...

lucia2505
12. jan 2013

@martinazvo Ani mňa to absolútne nebolelo a pritom som všade čítala, čo babi písali, že to bolí a neviem čo...ja som pila 5-6 litrov denne a celé noci som nespala, lebo každú pol hodinu som behala na záchod.

martinazvo
12. jan 2013

@lucia2505 supis, a nevies tie dalsie injekcie Cetrotide su take iste, tiez nebolia?

lucia2505
12. jan 2013

@martinazvo Ten cetrotide som nemala, mala som Orgalutran, to bola každá injekcia zvlášť balená v krabičke a už naplnená a to tiež vôbec nebolelo...

martinazvo
12. jan 2013

@lucia2505 tot je tiez tak,tak to asi bude podobne...

ada83
12. jan 2013

@martinazvo ahoj tak to je super že to neboli tak sa nemám čoho báť 🙂 tak ti drží palčeky asi si dobre pokračovala asi ani ten cetrotide nebude bolieť ma tieš malú ihlu ale uvidiš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre