• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

22. januára 2017 
@cucoriedkacucoriedka dakujem, ked mas este nejake otazky len kludne napis poradim ak viem.
13. jan 2013 o 19:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka aha no a ked si vcera dostala mrchu, tak beries nejake lieky? lebo ja som dostala dnes a uz od dnes beriem lieky a na 5 den mam prist na kontrolu a uvidime ako budem reagovat a podla toho bude vklad. ku komu chodis?
13. jan 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ano? tak to som nepocula, tak idem na chili, to ja mozem :slight_smile: ano, je to moje prve IVF a rovno s KET, kedze som mala OHSS. tak si budeme pisat info kto bude co vediet :slight_smile:
13. jan 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 nie, bola som v decembri na kontrolu, a po OHSS mi povedala dr, že počkáme na dve menzesy a potom..takže som dohodnutá až na toho 22 januára...takže fakt to vyzerá na február:slight_smile:)) tak ved už počkáme toľko, ked sme to doteraz prežili, nie?:slight_smile: uvidím čo mi povie a ako to naplánuje:slight_smile:
13. jan 2013 o 19:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 no, vidím že sme dopadli rovnako:slight_smile: tak sa teším...dúfam že to vydržíme až dovtedy ked si neoznámime dve palice :slight_smile:))))
13. jan 2013 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 a ešte mi napadlo, že veľa po vklade pit...lebo to prirovnávajú k papieru:slight_smile: akože sa to dieťatko priletí..a ked je sliznica vlhká, tak to ide lepšie:slight_smile: no neviem čo je na tom pravdy:slight_smile:
13. jan 2013 o 19:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no tak to dufam aj ja. a verim, ze nam to obom vyjde. teda vsetkym nam tu :slight_smile:
13. jan 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ano? tak to ja nemam problem, ked som mala OHSS, kupila som si flasu 1 lieter ako odmerku a denne som vypila 5 litrov a anastastie to v pohode ustupilo. takze pit budem. a treba pit uz teraz alebo az po vklade?
13. jan 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu, prave som zistila ze som sa zle obj. na kontrolny uzv, lebo to nema byt na 5 alebo 6 den pichania, ale cyklu, tak si tam musim zajtra zavolat a preobjednat sa uz na utorok...
13. jan 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 malo by sa už tak veľa piť pri príprave na ket....a hlavne po:slight_smile: no, ja málo pijem....pri OHSS som ale riadne hltala....skoro som sa tou vodou utopila:slight_smile: fakt som vypila aj 5 - 6 litrov:slight_smile: takže je najlepšie si na to dať pozor už pri príprave
13. jan 2013 o 19:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo a na 1 kontrole bude len utraz alebo aj krv?
13. jan 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no tak ja uz radsje idem nato a budem poriadne pit uz teraz a potom po vklade este viac
13. jan 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 o krvi mi nehovorili ale radsej pojdem na lacno keby mi ju nahodou chceli brat
13. jan 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 veru máš pravdu...nič nezanedbať:slight_smile:
13. jan 2013 o 19:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo ak tam nie je tvoj lekar potom ides ku komu?
13. jan 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 zabudla som ti napísat, že chodím k dr. petrovej:slight_smile:
13. jan 2013 o 19:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka tak tak :slight_smile: aby to vsetko dobre dopadlo :slight_smile:
13. jan 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 musíme verit:slight_smile: a ty ku komu chodíš do centra?
13. jan 2013 o 19:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 no netusim ku komu ma daju, Hruzik tam je ale az poobede a musim prist rano lebo si musim aj pichnut, tak uvidim, snad mi povedia alebo uvidim az v utorok osobne...
13. jan 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi ti povedia ked ta budu objednavat to viem ze si nemam pichnut ze az tam podla kontroli a tu pre tym objednavku si mala k tvojmu aj pijes vele?@martinazvo
13. jan 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka tak tak, hlavne pozitivne myslenie a mozno sa nato az tak nezameriavat. ja chodim k valkymu. a nemenila by som :slight_smile:
13. jan 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 no, raz som bola unho na kontrole, lebo mi to tak vyšlo, že moja tam nebola a bol strasne milý:slight_smile: takže verím ti:slight_smile:
13. jan 2013 o 19:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no je taky iny, pretozem oc nerozprava, ale ked sa spytas, odpovie na vsetko. a naozaj sa velmi snazi a hlada ako co najlepsie pomoct. takze mu vo vsetko doverujem
13. jan 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 a vieš že aj petrova je taká? dost báb na nu nadáva, ale ja som si s nou sadla...tiež vela nenahovorí, ked s opýtam povie, nečičíka, ide rovno na vec, priamo, nič nepredlžuje...takže aj ja jej verím...a ja si myslím, že dôvera je veľmi dôležitá:slight_smile:
13. jan 2013 o 19:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka presne tak, treba im doverovat, pretoze inac to asi nema zmysel. a petrakova, ona je taka starsia vsak?
13. jan 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 petrová sa volá...no, staršia, taká blond, nosí drdol, chudulinká...
13. jan 2013 o 19:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka jaj, sekla som sa :slight_smile: tak asi viem ktora to je, ona vacsinou ordinuje napravo od sestriciek, nie?
13. jan 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 noooo, myslím že ako to berieš...ak to berieš z chodby, tak napravo od sestričiek je valky a ešte trošku dalej, jedny dvere, ona.....a v tých dverách ako sa ide na zákrokové miestnosti, tak je latáková:slight_smile: tiež blond, ale mladá baba.
13. jan 2013 o 19:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka aha, lebo mne sa zdalo, ze som ju videla olrdinovat tam kde lattakova byva. oni si to mozno menia, neviem. a ako dlho tam uz chodis?
13. jan 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 no, možno si to aj menia:slight_smile: no boli sme tam prvýkrát 18. septembra 2012....a hned som mala druhého oktobra hysteroskopiu a potom žiadosť, dva týždne schvalovanie, hned ako scvhálili tak druhý den som začala pichat lebo načas došiel menzes atd atd....takže krátko sme tam:slight_smile:
13. jan 2013 o 20:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok