ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

macuskka
13. jan 2013

ahoj odpovedam na tvoju otazku ja chodim do centra ISCARE som velmi spokojna s lekarmi ,pristupom aj ked som skusala 3 cikli ivf lekari za to nemozu co sa mne stalio bola som vzdy tehotna ale vzdy potratim 6.10.2011 to vyzeralo nadejne ale nase dvojicky sa narodili predcasne a zomreli a ale co sa tyka centra velka spokojnost nebudem menit aprili sa tam chystam znovu

katulka25
13. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to mate super, rychlo napredujete, takze verim ,ze to bude aj rychlo uspesne 🙂

ada83
13. jan 2013

Chcem sa opytat ak nechcem dostat ohs tak mam pit vela ma to byt voda alebo nieco ine dakujem

martinazvo
13. jan 2013

@ada83 ano, stvrtok je Hruzik rano, to som mala ist k nemu, ale je to neskoro musim ist v utorok... no a pijem poctivo, je to narocne ale davam 5 litrov denne...

ada83
13. jan 2013

@martinazvo a co pijes vodu ja sa teraz stale nalievam cajom zo zazvoru a tabletkmi na imunitu. Aj sa nejako inac citis ako si pichas

martinazvo
13. jan 2013

@ada83 ja pijem najma caje a vodu, treba to striedat lebo jedno ti zacne rychlo tiect aj usami ☹

martinazvo
13. jan 2013

@ada83 kvoli chorobe, aby som neochorela teda, si davam zazvor, citrony a rozne caje, obcas aj vodu ale bublinky sa bojim aby ba nezacalo boliet hrdlo... a nie, zatial necitim vobec nic, ako keby sa nic nedialo 🙂

cucoriedkacucoriedka
13. jan 2013

@katulka25 no, dúfam aj ja....inak, oboch nás to veľmi prekvapilo, tá rýchlosť🙂 no idem ja pomaly preč odtiaľto a prajem ti dobrú noc a nabudúce sa čítame🙂 tak sa drž a pekne "liekuj" nech sliznica rastie🙂 papa

ada83
13. jan 2013

@martinazvo asi hej aj teraz ked varim caj kolko krat sa mi nechce radsej si dam vodu. Rozpravala som sa so sestrickou od obvodnej ze treba teraz vela pit aj koli tomu aby som neochorela tak sa snazim ale neviem ako to pojde ked som stale medzi ludmi

martinazvo
13. jan 2013

@ada83 no to pitie je pre mna to najhorsie teraz...

ada83
13. jan 2013

@martinazvo no uvidim ako ja bude s tym pitim ake nech uz pride ta mrcha a mozem zacat pichat

martinazvo
13. jan 2013

@ada83 neboj ubehne to

katulka25
13. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som zehlila a este chystala ranajky pre nas na zajtra, tak som tu nebola. tak si piseme, ked nieco nove. ahoj

martinazvo
14. jan 2013

@katulka25
@ada83 ahojte, tak na ten UZV som preobjednana na zajtra rano, pozrie ma pan Doc. Valky... som zvedavaaaa, ale v brusku sa uz nieco asi deje, lebo mam pocit ze som pred mrchou a to som vlastne na jej konci...

ada83
14. jan 2013

@martinazvo ahoj tak zajtra uvidiš ako postupujes 🙂 dufam že budeš dobre reagovať 🙂 asi ti rastu vajička preto máš taký pocit

ada83
14. jan 2013

@martinazvo kolko ma by tbazalna teplota pred mrchou ja mám 37,1 a to je asi este vela

martinazvo
14. jan 2013

@ada83 hej to je este vela, u mna je ta hranicna teplota vacsinou 36.5-36.6. Takze ked mi to klsne pod nu tak az potom v ten de alebo na dalsi den dostanem...

ada83
14. jan 2013

@martinazvo to som si 1 krat merala tak ani neviem aké maj byť hodnoty v stredu má 28 den mrchy tak uvidime či pride tento den ale brucho ma bolí asi večer si dám teplú sprchu aby som jej pomohla.

ada83
14. jan 2013

dievčatá nemáte skusenosť s asistovaným hatchingom

lucia2505
14. jan 2013

@ada83 ahoj, ja osobne nie, ale niečo som o tom čítala aj počula...odporúča sa ženám nad 37 rokov, lebo tam vraj môže byť ten obal embrya už zhrubnutý a hlavne sa odporúča až po niekoľkých opakovaných neúspechoch. Určite si to nedávaj, keď ideš prvý krát, predsa je to zásah, ktorý ináč môže poškodiť embryo, takže niekedy podľa mňa menej je viac, netreba využívať hneď všetky metódy, ktoré existujú 🙂

csokasi
14. jan 2013

@ada83 ahojky, mne robil len UZV.

csokasi
14. jan 2013

@martinazvo takéto pocity mám aj Ja, Ja som bola na UZV dnes a všetko ok, dokonca mi doc. ponižil dávku Menopuru. Držkam palčoky nech pekne ide ako má ... a choroba Ťa obchádza ...

martinazvo
14. jan 2013

@csokasi super, gratulujem! A aj Ti povedal ze kolko asi bude vajicok?

katulka25
14. jan 2013

@martinazvo tak daj potm vediet. A kolky den si uz picha? Ono to tak pobolieva, lebo sa tam tvorí viac vajicok

katulka25
14. jan 2013

@csokasi tak to je super že tak dobre reagujes. Tesim sa 🙂

martinazvo
14. jan 2013

@katulka25 dnes som si rano pichla 3. Injekciu, zajtra idem rano bez pichnutia a pichnem si az tam upravenu davku

katulka25
14. jan 2013

@martinazvo no tak to uz banka davaju vediet že sa vytvárajú. Zajtra daj vediet ako si dopadla

martinazvo
14. jan 2013

@katulka25 jasne, urcite napisem a dufam ze dobre spravy

csokasi
14. jan 2013

@martinazvo Nie, veď len ž e jedn a s trane ide pekne ale počta sme neriešili, on niej e moc ukecany :D ... Veď uvdíš zajtra ... A Ďakujem 🙂

csokasi
14. jan 2013

Kočky aj sa dávate vypísať,alebo chodíte normalka do práce, jedná sa mi hlavne o čas po odbere a vklade. Ďakovala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre