ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
24. jan 2013

@denulka85 no netusim, v pondelok ked som bola na opu tak vsetkym 3 kockam pichali pregnyl... dnes nam pichali 2 zo 4... neviem podla coho sa rozhoduju...

klaudia84
24. jan 2013

SLUBILI MI ,ZE DO ZAJTRA BUDE V CENTRE TAK UVIDIME.ZAJTRA IDEME DO CENTRA AJ MI.TAK SOM ZVEDAVA,CO BUDE DALEJ

ada83
24. jan 2013

@lubicaligocka skus si dohodnuť sedenie v iscare to je bezplatné a oni ti všetko povedia a potom sa môžeš rozhodnuť

ada83
24. jan 2013

@klaudia84 kedy ideš ja na 10

martinazvo
24. jan 2013

@denulka85 jo a 2 fotky vytlacili omylom ;)

denulka85
24. jan 2013

@martinazvo no tak to ani ja vobec neviem teraz ake lieky uzivas?

lubicaligocka
24. jan 2013

@ada83 super tu sme len na prvej konzultacii nechali £ 175 😖

denulka85
24. jan 2013

@martinazvo aha aspon tak no hroza som zvedava ze kedy ja pojdem na druhy ket....

martinazvo
24. jan 2013

@katulka25 ahoj, no vela pit, oddychovat, mysliet pozitivne.. a na krv uz som objednana na 8.2. ked pridem do 8:30 tak vysledky budu poobede o 1

csokasi
24. jan 2013

@lubicaligocka Ahojky, áno Tesa Mesa urologický zakrok, odber spermií so semeníkou a robia to len v Iscare, nám to hrozilo nakoľko sme maly podozrenie na Azoo a môj gynekológ nám povedal, že to robia len u nich, že iba jeden urológ na SVK.

klaudia84
24. jan 2013

@ada83 aj na 10k petrovej.tak mozno sa aj stretneme🙂a ako reagujes na lieky?uz by som chcela zacat aj ja.kedy ides na vklad?

csokasi
24. jan 2013

@katulka25 Áno úresne tak ako pisala martinazvo , len u mňa to trvalo trošku dlhšie keďže môj močový mechur nechcel spolupracovať a prvý krát som nevydržala kím príde Doc. a musela som sa ísť vymočiť ale na druhy krát sme to stihli len tak tak a Pregnyl pychli aj mne ...

martinazvo
24. jan 2013

@ada83 za tu fotku sa neplati a davaju ju automaticky... 2 vytlacili omylom, ale dali mi ich

martinazvo
24. jan 2013

@denulka85 uzivam len utrogestan, vkladam 3x 2 tobolky do posvy min. Do vysledkov krvi

ada83
24. jan 2013

@klaudia84 to je super tak sa vidime ja idem k lattakovej neviem ako reagujem zajtra sa všetko dozviem asi dufam ale mám nafuknuté brucho tak neviem neboj možno to tam bude už zajtra

ada83
24. jan 2013

@martinazvo a kto ti vkladal embrijka

martinazvo
24. jan 2013

@ada83 moj pan doktor Hruzik 🙂

csokasi
24. jan 2013

Tak aj nám dnes uhniezdili 1 embryjko ( 100 bunkovú blastocystu ), veríme že sa výborne zabíva 🙂 a budeme sa už len tešiť ...

klaudia84
24. jan 2013

@ada83 urcite bude vsetko ok.tak ti drzim palce🙂

ada83
24. jan 2013

@csokasi držim palce

ada83
24. jan 2013

@klaudia84 dik mozno zajtra pokecame ak bude čas aj ja tebe aby tam bola žiadosť

lubicaligocka
24. jan 2013

@csokasi co je to Azoo a vies meno toho urologa ? takze uz sa nemusim rozhodovat kam ist ... 😖 kedze jedine v ISCARE to robia .

ale ved to ma vela klinik na strankach tak preco to teda nerobia vsade 😢

csokasi
24. jan 2013

@lubicaligocka Neviem nám bolo toto povedané, tak sme sa podľa toho zariadili, môj gynekológ robím IUI sám u seba na ordinácií, nakoľko kedysi pracoval aj v Iscare, takže má prehľad ...

Azoo je e ochorenie, pri ktorom sa v ejakuláte muža nenachádzajú spermie.

denulka85
24. jan 2013

@martinazvo ja som brala aj extrimax a utrogestan kazždemu uplne ine davaju.... teraz beriem extrimax a 4ho idem na kontrolu a potom budem brat utrogestan a prednison......

csokasi
24. jan 2013

@ada83 Ďaaakujem aj Vám, ako bol na internom, všetko v poho? Som Ťa dne s videla ste sa bavili s martinazvo, len som sa nerpihovorila, bo moja polovička nieje zato aby som sem chodila, aj teraz som akože na FB :D ...

csokasi
24. jan 2013

@martinazvo Držkam palčeky, som Ti ani nestihla povedať 🙂 ...

ada83
24. jan 2013

@csokasi jaj no skoda že som ta nevidela. ale ja poznám takých ludí čo o tom moc nechcu rozprávať. na internom bolo dobre napísala že som schopná 🙂 🙂 🙂 🙂 a pýtala sa na valkyho lebo som mala pečiatku od neho tak som jej povedala že k nemu nechodim a že drží palce bola som u tej istej ako v tedy ked sm išla na laparku tak nemusela veľa písať 🙂 🙂

csokasi
24. jan 2013

@ada83 Tak toto (laparku) som našťastie nemusela absolvovať, bo som počula, že to vraj dosť bolí ...

ada83
24. jan 2013

@csokasi ale dá sa nebolo to až tak hrozné a dobre je že môžeš isť hneť domov lebo neviem ako by som bola v nemocnici este som tam nikdy neležala

csokasi
24. jan 2013

Babulky čo ste absoolvovali ET, ako ste to maly so sexom? Abstinovať alebo nie, bo názory na nete sa rôznia ale v tom návode zas píšu, ž e sa doporučuje, tak som s toho jeleň ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre