ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bibi24
24. jan 2013

@csokasi Stranu, alebo par stran dozadu sme to s kockami rozoberali. Konecne rozhodnutie je na tebe, my sme vzdy pockali az do tehu testu, pre istotu, ja som sa bala.

csokasi
24. jan 2013

@bibi24 Sorry, nečital a som moc dozadu ... Tiež ako sa tak bavíme, tak radšej počkáme, mimi je prednejšie ....
A Vám gratuľujem ...

katulka25
24. jan 2013

@csokasi drzim prsty aby sa pekne uhniezdilo 🙂

lea231
24. jan 2013

tak mam to potvrdene, v sobotu OPU - 7 statocnych caka na vyber 🙂 keby isli aj dalej veci takto hladko....drzte paste. 🙂

martinazvo
25. jan 2013

@csokasi dakujeeem, aj ja Tebe samozrejme 🙂 🙂 🙂 🙂

martinazvo
25. jan 2013

@csokasi no my si dame pauzu urcite min. tych 5-6 dni uplne a potom vyskusame, ale asi len take tie veci okolo, nie priamo styk...

martinazvo
25. jan 2013

@lea231 krasna uroda, gratulujem a neboj, pojde to vsetko hladko 🙂))

ada83
25. jan 2013

@lea231 držím palce

denulka85
25. jan 2013

@csokasi ahoj mala si aj PK?

csokasi
25. jan 2013

@denulka85 Áno, mali sme PK, nakoľko sme maly 5 embryok a vyselektovai ...

ada83
25. jan 2013

@csokasi ked mas pk po kolkych dnoch ti vkladaju

csokasi
25. jan 2013

@ada83 na 5 deň 🙂 ...

katulka25
25. jan 2013

Dievčatá, som nešťastná. Podla dr nereagoval tak ako by som mala.mam nízku sliznicu, len 5mm mala by byt viac. Na transfer je vhodná ked ma minimálne 7mm, ale doc ma najradšej ked je 10mm. Vo štvrtok opat kontrola a uvidime aká bude. A rozhodne či to ukoncime, alebo bude vklad :( porazí ma z toho všetkého :(

martinazvo
25. jan 2013

@csokasi ahoj, tak to sa potom ako super rychlo deli ked ja som mala na 3. den 8-bunkove...

martinazvo
25. jan 2013

@katulka25 ahoj moja, jaj to ma mrzi... skus grepovy dzus a cervene vinko... to zevraj pomaha

csokasi
25. jan 2013

@martinazvo ono sa to vraj násoby,preto to tak peken rastie xixi a nech už len rastie aj Tebe a nám aj všetkým kočkám ...

denulka85
25. jan 2013

@csokasi aj ja budem mat vraj teraz s PK lebo nam to v decembri nevyslo 😢 ako to bolo? tri dni sa rozmrazi a potom daju na Pk? ci? ja idem na 15 den na kontrolu a potom mi povedia ZE kedy bude vklad

denulka85
25. jan 2013

@katulka25 Moja neboj sa hlavne klud neboj vsetko bude v poriadku :D a budeme tu vsetky spolu tehotne a naraz 😀 😀 😀 😀

katulka25
25. jan 2013

@martinazvo tak to skúsim.v robote si dám grepovy dzus a večer doma červené víno a uvidime. Na nervy cele

katulka25
25. jan 2013

@denulka85 skúsim víno a dzus a uvidime. Musím bojovat

denulka85
25. jan 2013

@katulka25 musis a hlavne sa daj do pohody.... vsetky to spolu zvladneme lebo navzajom sa podporujeme 🙂

katulka25
25. jan 2013

@denulka85 ďakujem 🙂 uz som si toho za ten rok a pol prešla viac než dost. Tak verím, že to dobojujem do úspešného konca 🙂

martinazvo
25. jan 2013

kočky, tak toto mi pride o par dni a snad potom bolesti ruky trosku ustupia a uz budem len mojkat brusko a cakat ako to dopadne 😉

martinazvo
25. jan 2013

@katulka25 hlavne sa prihovor brusku nech pekne sliznica rastie....

martinazvo
25. jan 2013

a pre zaujimavosť foto mojej sadry 😀

katulka25
25. jan 2013

@martinazvo ďakujem moja 🙂 určite sa budem prihovarat. A ty ako s rukou? Este boli?

katulka25
25. jan 2013

@martinazvo chuda moje. Drz sa

martinazvo
25. jan 2013

@katulka25 boli, bud boli zlomenina, alebo este tie opuchy alebo laket, kedze si tu ruku neviem v tejto nestastnej zalomenej polohe nijako dobre polozit... v noci nespim a kazdu pol hodinku pozeram na budik, kedy uz bude rano... ale popri tom aj mojkam brusko a prihovaram sa bojovnickom, nechsa pekne zakusnu a nech sa im u mna paci 😉

ada83
25. jan 2013

ahojte dievčata tak 11 vajicok a zmenene pichanie na menopur 150 a cetrotide a posledny den ovitrelle od zajtra a asi vo štvrtok bude vyber vajičok 🙂 🙂 🙂 🙂

martinazvo
25. jan 2013

@ada83 jeeej, Adi, nádherná uroda gratulujeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre