• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

17. júla 2017 
@denulka85 pripravila som si ho na utorok ak ho nezabudnem
27. jan 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, ja sa tak tesim ... vcera opu a dnes mi volala embryologicka, ze vsetkych 12 vajicok bolo zrelych a zo vsetkych nam aj vznikli embryjka ... tak si prajem, nech to takto pozitivne pokracuje aj dalej :slight_smile: vraj to dlho nevidela ...
27. jan 2013 o 10:09  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (12. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lea231 no super, tak drzim palceky, to su skvele spravy... kolko nechas vlozit? a kedy bude vklad, davate si aj PK?
27. jan 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo ano, davame PK a vklad bude vo stvrtok. sme rozhodnuti vzhladom na vek (33) pre dve. tebe sa ako dari? poctivo oddychujes a si doma? ja si chcem vegetit od stvrtka do nedele a v pondelok uz do prace.
27. jan 2013 o 10:23  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (12. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea231 no mne nic ine nezostava, som na PN... takze lezim, oddychujem, pravda je ze ked beham tak ma boli maternica... o bradavkach ani nehovorim... takze sa mi cas velmi pomaly vlecie... najblizsia "akcia" je v utorok rano, idem ku lekarke do BA rano, kvoli PN-ke... a potom uz asi az 8.2. na krv...
27. jan 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea231 gratulujem a drz sa vo stvrtok sa stretneme idem nfa opu dufam ze budeme spolu na izbe :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo velmi som zvedava ako na krvi dopadnes - drzim moooc palce. ja sa nenormalne tesim na oddych ...4 dni vegetenia som uz dlho nemala. do stredy este 4 skusky zvladnut a budem spokojna.pekne oddychuj, citaj ...
27. jan 2013 o 10:40  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (12. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 vyzera to, ze veru aj budeme :slight_smile: v stredu si mam dohodnut cas. ides hned rano? tipujem, ze ano.
27. jan 2013 o 10:41  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (12. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea231 neviem ale asi hej ide v utorok na kontrolu a tam mi vsetko asi povedia len mi dr povedala ze to budem v utorok si budem pichat vsetky 3 injekcie a vo stvrtok opu uz som sa bala ze tak ostanem sama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 neboj, urcite neostanes....ved aj v sobotu sme boli plna izba ... sice jedina som sla na OPU. drzim palce nech Ti pekne vajicka dozrievaju .... nech je uspesny vyber
27. jan 2013 o 10:48  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (12. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby chcem Vám všetkým popriat veľa šťastia a tiež dodat energiu. Ja som presla z gyn fiv kde som mala 4 neuspechy (to už vrátane KET) do iscare a hned na prvýkrát sa podarilo a čakáme dvojičky. Teraz už v pondelok začínám 11tt a som moc šťastná. V iscare sú naj ľudia a pristup sa s GF nedá porovnat. Rovnako ako nám sa v iscare podarilo na prvýkrát otehotnieť aj kamarátke, takže som si istá, že to neni náhodou, ale odbornosťou lekárov a celého teamu.
Držím vám všetkým palce nech aj vy čoskoro prežívate ten nádherný pocit.
27. jan 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lea231
@ada83 kocky, zo skusenosti... najskor rano robia laparky, potom opu a potom vklady, ale je velka sanca ze sa tam stretnete :slight_smile:

Ja sa snazim mojkat brusko, kazdy den sa ja aj manzel prihovarame babatenkam... snad to dopadne uspesne... pre nas vsetky!!!
27. jan 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katla ahoj,a ku komu si chodila?ja tiez idem teraz prvy krat.a uz tak sa tesim
27. jan 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla srdecne gratulujem a dakujem za podporuuuuuu :wink:
27. jan 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea231 diik mozno pokecame v utorok dam vediet kedy idem
27. jan 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo hej mas pravdu v lete sme boli 2 na laparke isli sme rano ja ako 1 ona 2 a potom isla jedna na opu
27. jan 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla dakujeme za podporu a prajem vam vela stastia
27. jan 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klaudia84 Ja som chodila teda ešte chodím lebo ešte idem na jednu konzultáciu výsledkov co mi krv na tehotensku knížku zajtra budu brat, k doktorke Petrovej, ale myslím, že tam je to jedno komu chodis, všetci sú super.

Baby, ak vám môžem poradit, tak denne zjedzte jednu mrkvu, nepite kávu a sem tam si dajte oriesky (naj sú para lebo majú veľa selenu). A pozitivne myslite. Ja som bola od začiatku nastavená, že sa to podarí (aj keď strach, že nie mi v hlave behal stale). Neviem či toto všetko bola cesta k uspechu, ale rovnako aj kamoske som to poradila a sme obe tehule. Tak skúste.
27. jan 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katla aj ja chodim dr petrovej,velmy ju nechvalia,ale ja som snou spokojna.odporucas jest ake oriesky?a surovu mrkvu?
27. jan 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedka da sa. Len som mala nizku sliznicu. Tak vo stvrtok uvidim ci bude teraz vklad. A tu ako?
27. jan 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla a preco sa nemoze pit kava?
27. jan 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 ahoj vo štvrtok ideš na kontrolu a potom sa dohodnete kedy bude vklad
27. jan 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vidruska Nehovorím, že sa nemôže, ale ja som nepila a ani nepijem. Skôr zelený čaj lebo obsahuje teain čiže povzbudí a je detoxikacny. Káva moc prekysluje telo a kyslost nerobí dobrotu.
27. jan 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia84 Ja som na nu počula samu chválu a preto som si ju na začiatku aj vybrala.
Orirsky je jedno aké, ale arašídy nie lebo tie mozu obsahovat pleseň. Ja som chrumavala para, mandle a makadamove. Nehovorím, že denne, ale tak sem tam v týždni. A mrkvu surovú - očistit a pochrumat.
27. jan 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ahoj.ano vo stvrtok idem na kontrolu a uvidime ci bude vklad a kedy bude vklad.mala som dost nizku sliznicu takze uvidime aka bude a podla toho.mozno sa to.posunie o mesiac :( a ty ako?
27. jan 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 ja idem v utorok na poslednu kontrolu a dr povedala že vo štvrtok bude opu ze tam videla 11 folikulov zmenila mi namiesto puregonu 150 od nes picham menopur 150 a cetrotide
27. jan 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som strasne chora,nic mi nepomaha.co mam robit?pomoccc
27. jan 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia84 skusila si zazvor.mne pomohol zazvor a coldrex ale ja uz dlhsie som brala tabletky na imunitu
27. jan 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 a mozem takto zacat pichat injekcie?teplotu uz nenam ani nadchu,len suchi kasel
27. jan 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi nie ale skus si zajtra zavolat musis byt zdrava inac ta nedaju do narkozi a neviem ci si bydes este interne vybavovat a interna ta bude picuvat mna asi 5 minut pocuvala uz som myslela ze mi nieco nasla @klaudia84
27. jan 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok