ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
27. jan 2013

@denulka85 pripravila som si ho na utorok ak ho nezabudnem

lea231
27. jan 2013

dievcata, ja sa tak tesim ... vcera opu a dnes mi volala embryologicka, ze vsetkych 12 vajicok bolo zrelych a zo vsetkych nam aj vznikli embryjka ... tak si prajem, nech to takto pozitivne pokracuje aj dalej 🙂 vraj to dlho nevidela ...

martinazvo
27. jan 2013

@lea231 no super, tak drzim palceky, to su skvele spravy... kolko nechas vlozit? a kedy bude vklad, davate si aj PK?

lea231
27. jan 2013

@martinazvo ano, davame PK a vklad bude vo stvrtok. sme rozhodnuti vzhladom na vek (33) pre dve. tebe sa ako dari? poctivo oddychujes a si doma? ja si chcem vegetit od stvrtka do nedele a v pondelok uz do prace.

martinazvo
27. jan 2013

@lea231 no mne nic ine nezostava, som na PN... takze lezim, oddychujem, pravda je ze ked beham tak ma boli maternica... o bradavkach ani nehovorim... takze sa mi cas velmi pomaly vlecie... najblizsia "akcia" je v utorok rano, idem ku lekarke do BA rano, kvoli PN-ke... a potom uz asi az 8.2. na krv...

ada83
27. jan 2013

@lea231 gratulujem a drz sa vo stvrtok sa stretneme idem nfa opu dufam ze budeme spolu na izbe 🙂 🙂

lea231
27. jan 2013

@martinazvo velmi som zvedava ako na krvi dopadnes - drzim moooc palce. ja sa nenormalne tesim na oddych ...4 dni vegetenia som uz dlho nemala. do stredy este 4 skusky zvladnut a budem spokojna.pekne oddychuj, citaj ...

lea231
27. jan 2013

@ada83 vyzera to, ze veru aj budeme 🙂 v stredu si mam dohodnut cas. ides hned rano? tipujem, ze ano.

ada83
27. jan 2013

@lea231 neviem ale asi hej ide v utorok na kontrolu a tam mi vsetko asi povedia len mi dr povedala ze to budem v utorok si budem pichat vsetky 3 injekcie a vo stvrtok opu uz som sa bala ze tak ostanem sama 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lea231
27. jan 2013

@ada83 neboj, urcite neostanes....ved aj v sobotu sme boli plna izba ... sice jedina som sla na OPU. drzim palce nech Ti pekne vajicka dozrievaju .... nech je uspesny vyber

katla
27. jan 2013

Baby chcem Vám všetkým popriat veľa šťastia a tiež dodat energiu. Ja som presla z gyn fiv kde som mala 4 neuspechy (to už vrátane KET) do iscare a hned na prvýkrát sa podarilo a čakáme dvojičky. Teraz už v pondelok začínám 11tt a som moc šťastná. V iscare sú naj ľudia a pristup sa s GF nedá porovnat. Rovnako ako nám sa v iscare podarilo na prvýkrát otehotnieť aj kamarátke, takže som si istá, že to neni náhodou, ale odbornosťou lekárov a celého teamu.
Držím vám všetkým palce nech aj vy čoskoro prežívate ten nádherný pocit.

martinazvo
27. jan 2013

@lea231
@ada83 kocky, zo skusenosti... najskor rano robia laparky, potom opu a potom vklady, ale je velka sanca ze sa tam stretnete 🙂

Ja sa snazim mojkat brusko, kazdy den sa ja aj manzel prihovarame babatenkam... snad to dopadne uspesne... pre nas vsetky!!!

klaudia84
27. jan 2013

@katla ahoj,a ku komu si chodila?ja tiez idem teraz prvy krat.a uz tak sa tesim

martinazvo
27. jan 2013

@katla srdecne gratulujem a dakujem za podporuuuuuu 😉

ada83
27. jan 2013

@lea231 diik mozno pokecame v utorok dam vediet kedy idem

ada83
27. jan 2013

@martinazvo hej mas pravdu v lete sme boli 2 na laparke isli sme rano ja ako 1 ona 2 a potom isla jedna na opu

ada83
27. jan 2013

@katla dakujeme za podporu a prajem vam vela stastia

katla
27. jan 2013

@klaudia84 Ja som chodila teda ešte chodím lebo ešte idem na jednu konzultáciu výsledkov co mi krv na tehotensku knížku zajtra budu brat, k doktorke Petrovej, ale myslím, že tam je to jedno komu chodis, všetci sú super.

Baby, ak vám môžem poradit, tak denne zjedzte jednu mrkvu, nepite kávu a sem tam si dajte oriesky (naj sú para lebo majú veľa selenu). A pozitivne myslite. Ja som bola od začiatku nastavená, že sa to podarí (aj keď strach, že nie mi v hlave behal stale). Neviem či toto všetko bola cesta k uspechu, ale rovnako aj kamoske som to poradila a sme obe tehule. Tak skúste.

klaudia84
27. jan 2013

@katla aj ja chodim dr petrovej,velmy ju nechvalia,ale ja som snou spokojna.odporucas jest ake oriesky?a surovu mrkvu?

katulka25
27. jan 2013

@cucoriedka da sa. Len som mala nizku sliznicu. Tak vo stvrtok uvidim ci bude teraz vklad. A tu ako?

vidruska
27. jan 2013

@katla a preco sa nemoze pit kava?

ada83
27. jan 2013

@katulka25 ahoj vo štvrtok ideš na kontrolu a potom sa dohodnete kedy bude vklad

katla
27. jan 2013

@vidruska Nehovorím, že sa nemôže, ale ja som nepila a ani nepijem. Skôr zelený čaj lebo obsahuje teain čiže povzbudí a je detoxikacny. Káva moc prekysluje telo a kyslost nerobí dobrotu.

katla
27. jan 2013

@klaudia84 Ja som na nu počula samu chválu a preto som si ju na začiatku aj vybrala.
Orirsky je jedno aké, ale arašídy nie lebo tie mozu obsahovat pleseň. Ja som chrumavala para, mandle a makadamove. Nehovorím, že denne, ale tak sem tam v týždni. A mrkvu surovú - očistit a pochrumat.

katulka25
27. jan 2013

@ada83 ahoj.ano vo stvrtok idem na kontrolu a uvidime ci bude vklad a kedy bude vklad.mala som dost nizku sliznicu takze uvidime aka bude a podla toho.mozno sa to.posunie o mesiac :( a ty ako?

ada83
27. jan 2013

@katulka25 ja idem v utorok na poslednu kontrolu a dr povedala že vo štvrtok bude opu ze tam videla 11 folikulov zmenila mi namiesto puregonu 150 od nes picham menopur 150 a cetrotide

klaudia84
27. jan 2013

baby som strasne chora,nic mi nepomaha.co mam robit?pomoccc

ada83
27. jan 2013

@klaudia84 skusila si zazvor.mne pomohol zazvor a coldrex ale ja uz dlhsie som brala tabletky na imunitu

klaudia84
27. jan 2013

@ada83 a mozem takto zacat pichat injekcie?teplotu uz nenam ani nadchu,len suchi kasel

ada83
27. jan 2013

Asi nie ale skus si zajtra zavolat musis byt zdrava inac ta nedaju do narkozi a neviem ci si bydes este interne vybavovat a interna ta bude picuvat mna asi 5 minut pocuvala uz som myslela ze mi nieco nasla @klaudia84

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre