ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

klaudia84
27. jan 2013

@ada83 ale dovtedy uz budem zdrava ,este nemam ani lieky,ani menzes

ada83
27. jan 2013

To to potom hej ale aby ti to v krvy neukazala daj si na imunittu tabletky a pi zazvor caj mne to pomohlo @klaudia84

martinazvo
27. jan 2013

@klaudia84 ahoj, tohto som sa aj ja bala... choroba by ti mohla prerusit liecbu a ako pisala @ada83 nedali by ta do narkozy, tak sa daj radsej najprv doporiadku...

ada83
27. jan 2013

@martinazvo
@klaudia84 ja sa toho este stale bojim aby som neostala chora najprv som chcela ist na pn od puchania koli tomu ale nesla som zatial nejako to dobojujem a pojdem od piatka

klaudia84
27. jan 2013

@ada83 zajtra kupim,dostala si menzes,potom jak si pokracovala isla si do centra a dali recept,mozes mi napisat ako si pokracovala dalej

martinazvo
27. jan 2013

@ada83
@klaudia84 ja sim papala imunaktiv a zazvorovy caj - vela... s medikom a s citronom...

klaudia84
27. jan 2013

@ada83 tak co sa mam dat na pn?a co,mam povedat pravdu v robote? juj co mam robit?

ada83
27. jan 2013

@klaudia84 mne schvalili ziadost este v novembri tam mi dr dala protokol a recept na puregon a sme sa dohodli ze bud v decembri alebo az v januari nakoniec to skoncilo na januar ale v decembri som volala sestricke a ona povedala ze ked dostanem menzes tak mam prist na krv a poslu na k internej. V pondelok som si rano doma pichla 1 davku a isla som na lacno na krv a viatok som bocla na kontrole dam mi zmenila lieky davkovanie ostalo vytlacila nov protokol a napisala ze 29kontrola a 31 bude opu a dalej neviem v utorok sa asi dozviem viac

ada83
27. jan 2013

@martinazvo presne aj ja som tak pila ale nie z medom ten nemusim

martinazvo
27. jan 2013

@ada83 ja tiez nie, ale funguje 🙂

ada83
27. jan 2013

@klaudia84 ak by si mohla skusila by som ist zajtra obvodnej a povedz jej to a ona ti povie co a ako radsej by som to asi vylezala aby si do 10 dni bolla v pohode ale nesmies antibiotika

ada83
27. jan 2013

@martinazvo ja som sa dozvedela v praci ze sxa ma pit jeden pohar a ja som ho pila ceeli den mozno aj liter 😀

martinazvo
27. jan 2013

@ada83 ja som si robila pol litra denne, viem ze velmi viac nie je dobre...

ada83
27. jan 2013

@martinazvo sesternica mi povedala ze mam byt doma na pn ze aby som bola v kludee a neprechladla ale ja zatial chodimdohodla som sa z veducov ze si zoberem vo stvrtok lekara a pottom asi pn ked je tolko chorob a neviem kedy pojdem pottom na vklad

martinazvo
27. jan 2013

@ada83 ved uvidis, vklad je bud na 3. den alebo na 5. den po opu podla toho ci budes mat PK alebo nie...

klaudia84
27. jan 2013

@martinazvo
@ada83 dakujem za vsetko baby,zajtra zacnem pit caj a budem sa snazit vyzdraviet.ked nedostanem zajtra menzes,tak ideme do centra utorok a povjem doktorke co je vo veci a uvidime co dalej

ada83
27. jan 2013

@martinazvo a po opu ides embriologicke a ona ti vsetko povie a ides aj k svojemu dr?

ada83
27. jan 2013

@klaudia84 kup si aj coldrex caj ja som ho pila a pytaala som sa sesterky ze mozem bala som sa aby sa to neukazalo v krvi

martinazvo
27. jan 2013

@ada83 no moj lekar tam uz nebol ked som sa zobudila, mne dali len spravu, sestricka mi to vysvetlila a na dalsi den vola potom embriologicka...

ada83
27. jan 2013

@martinazvo jaj ale moja tam bude tak uvidime ci pojdem k nej alebo tiez povie sestricka

katulka25
27. jan 2013

@ada83 menopur som mala posledne dva ci tri dni aj ja. bol silnejsi ako puregon, dal mi ho preto aby co najviac folikov dozrelo 🙂 tak drzim prsty. a kedy vo stvrtok tam mas byt?

ada83
28. jan 2013

@katulka25 neviem idem zajtra na 7:30 na kontrolu a asi sa dozviem kedy pojdem vo štvrtok

ada83
28. jan 2013

@katulka25 vieš čo s menopuru nie som taká nafuknutá tak neviem či je silnejší picham stále 150 j

ada83
28. jan 2013

@klaudia84 ahoj tak čo už je ti lepšie?

klaudia84
28. jan 2013

@ada83 ahoj,trosku ano,zobrala som este dovolenku,lebo zajtra mam ist zas do centra.a to by bolo blbe,ze dneska idem a zajtra zas nie.

ada83
28. jan 2013

@klaudia84 kedy ideš zajtra tak sa lieč aby si mohla začať pichať var si vela caju

klaudia84
28. jan 2013

@ada83 zajtra na 11:30 no dufam,ze nebudem musiet cakat,lebo ma porazi.kde si vybrala recept,niekde tam pri centre?kolko si zane platila?

ada83
28. jan 2013

@klaudia84 ja som si ich tu u nas v dnv aj v ten den som ich mala oni ich objednali oni posilaju na do lekarne kozia brana. a mám u nich kartu tak sa mi aj niečo vráti v novembri som paltila za puregon 99 eur a v piatok za cetrotide 4 kab menopur 600j a ovitrelle cca 150 ale dalo mi za to 14 eur na kartu

klaudia84
28. jan 2013

@ada83 v robote mi robia problemi za posrate dva dni dovolenky,co sa mam dat vypísať na pn.potom kolko budem doma?jaj to su problemi

ada83
28. jan 2013

@klaudia84 ja by som sa dala ai vypísať aj preto že si chorá a budeš mať kľud mne v práci nerobia problémy tak pri pichaní chodim do prace ale od vybratia idem tiež na pn včera som sa rozprávala z kamoškou ona bola tiež na ivf tu a že treba ostať aspon 2 týzdne v klude po klade a ležať jej že sa to tak podarilo a zase sesterka je dr gynekolog a ona povedala že aj pri pichaní mam byť doma

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre