ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
29. jan 2013

@lea231 ta postel bola moja na laparke tak neviem či ti ju nechám 🙂 🙂

lea231
29. jan 2013

@ada83 moja bola uz dvakrat ..laparka+OPU, tak mi ju do tretice hadam neobsadis 🙂

ada83
29. jan 2013

@lea231 no neviem pokusim sa že si to ty 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
29. jan 2013

@lea231 ja som mala postel oproti, pod oknom🙂

cucoriedkacucoriedka
29. jan 2013

@ada83 ja som sa aj pred hysteroskopiou aj pred OPU vyholila úplne..lepšie je to..aj lepší prístup majú🙂 aj na KET sa, aby trafili🙂))))))))))))

katulka25
29. jan 2013

@ada83 ahoj tak to mas peknu urodu.rak vo stvrtok sa mozno stretneme.ja idem tiez na 7.15. A co tam mali dnes stres?

marculik
29. jan 2013

@ada83 Ahoj trochu som citala ze ti zostal menopur,je tu take ze mam ci nemam lieky a su tam baby co su samoplatcovia a urcite by si nejakej pomohla 🙂

katulka25
29. jan 2013

ahojte dievcata, ktore uzivate, alebo ste uzivali estrimax. Mali ste aj vy vytok? resp. az take tahave? Bojim sa, ze to nie je dobre a sliznica je stale velmi nizko :( dakujem

katulka25
29. jan 2013

@csokasi ahoj ako, co noveho?

denulka85
29. jan 2013

@katulka25 ja to beriem ale take ako hovoris som nemala 😒 zavolaj do iscare

katulka25
29. jan 2013

@denulka85 no bola somminuly tyzden a nuc mi nato nepovedal a idem zas vo stvrtok.tak uvidim. A kolky den to beries?

denulka85
29. jan 2013

@katulka25 dnes uz 9 den....a ty?

ada83
29. jan 2013

@marculik ahoj dala som to na tu stranku zatial sa len jedna ozvala a viac už nedala vedieť

ada83
29. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som si tiež pred laparkou radšej a asi aj teraz

ada83
29. jan 2013

@katulka25 valky sa bal že ako to budu stihať na operačke. tak sa možno stredneme potom daj vedieť ked tam budeš budeš možno pokecame

csokasi
29. jan 2013

@katulka25 Ajojky, všetko je zatiaľ vpoho, žiadne zmeny akurát čakáme na 8.2. na krv ako kura na sopel xixi Ale aspoň to ubieha, v robote kopec roboty takže dni ubiehajú ani neviem ako ... A Ty ako?

csokasi
29. jan 2013

@ada83 Ja tiež robím s ľudmi,ale doma by som sa asi zbláznila xixi

katulka25
29. jan 2013

@denulka85 ja dnes 16 a vo stvrtok idem na kontrolu tak uvidime.a ty ako prokacuhes?

katulka25
29. jan 2013

@ada83 no ak ta spoznam ozvem sa

ada83
29. jan 2013

@katulka25 snať spoznáš budem ma asi bielu bundu

ada83
29. jan 2013

@csokasi ja ich mám posledú dobu plné zuby tých ludí. ja chcem osta doma asi týžden alebo 2 a potom pojdem do prace tiež by som nevydržala doma tolko 🙂 🙂 🙂 🙂

csokasi
29. jan 2013

@ada83 No tak to j e zas prípad sam o sebe, bo niektorí zákazníci stoja zato, mne skôr vadí teraz to počasie som dnes všade šla 100 hodín, čo celý deň snežilo a cestarou nikde ... Mne stačili tie 4 dni min. týždeň to bolo akurát a ak dopadne všetko tak ako má tak sa doma ešte nasedíme :D ...

ada83
29. jan 2013

@csokasi u nás su všetci v práci chorí a ja zatial s tým bojujem ale už citim že ide niečo aj na mňa a ako sa dvere otváraju tak je dam dosť chladno už má par ľudí poslala niekam 🙂 🙂 😀

csokasi
29. jan 2013

@ada83 No to dne s som jendemu zakaznikovi povedala, že čo nesedí dom a šíri to okolo seba :D sa zobral po chvile a doišiel, že si ide domov ľahnuť. No ta zima je sila, ja furt z auta n aprevádzku a hore dole to tiež srandy kopec ... Al e odolávam, asi citrónik s medom pomáha :D ...

katulka25
29. jan 2013

@ada83 ja budem mat taku dlhsiu hnedu

ada83
29. jan 2013

@csokasi j si dávam zazvor čaj a na imunitu ale čo kolegyne bolí choré des a jedmá už má týzden horučku a dnes jej dal dr konečne antibiotiká

ada83
29. jan 2013

@katulka25 dobre budem pozerať mi sedávame tak pri dverách dr lattakovej a čo ideš tak skoro ráno na kontrolu to ja som bola dnes objednaná na 7:30 a dr prišla až nejako neskorej tak som si to tam odsedela 😀 😀

martinazvo
29. jan 2013

@ada83
@lea231
@csokasi
@katulka25
@denulka85 ahojte kocky... citam vas a drzim palceky, ja som dnes uz 5. den po ET a to cakanie je nekonecneeeee... na krv idem az 8.2., ale rozhodla som sa ze na 12. den (v utorok) si uz spravim test... uff, ale su to nervyyyyy 😖

ada83
29. jan 2013

@martinazvo ahoj a ako sa citiš? to ja som tiež po každej iui urobila test a neviem či teraz neurobím tiež skorej 😀 😀

katulka25
29. jan 2013

@ada83 no ja radsej tak skoro, este pred robotou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre