ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
29. jan 2013

@martinazvo drzim silno prsty, bude to ok. a ako ti je?

martinazvo
29. jan 2013

@ada83 ahoj, no stale rovnako asi, citim prsia a maternicu, ale to moze byt aj ten utrogestan.... inak nuda, PN mam min. na 3 tyzdne bez vychadzok (ze zo zakona pri tejto diagnoze), takze mi je dlho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martinazvo
29. jan 2013

@katulka25 ahoj, no stale rovnako asi, citim prsia a maternicu, ale to moze byt aj ten utrogestan.... inak nuda, PN mam min. na 3 tyzdne bez vychadzok (ze zo zakona pri tejto diagnoze), takze mi je dlho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

katulka25
29. jan 2013

@martinazvo taj to ti verim ze ti je dlho. a preco nemozes mat vobec vychadzky? ved prave tehotnym davaju neobmedzene

martinazvo
29. jan 2013

@katulka25 no uz ani tehotne nemaju neobmedzene........ ale ja mam PN so zlomenou rukou, ved tehotna este nie som 😀 teda oficialne, este len cakam na vysledok 🙂

ada83
29. jan 2013

@katulka25 jaj tak to hej a potom rovno do práce 😀 😀

ada83
29. jan 2013

@martinazvo a pri zlomenej ruke nemôžeš mať vychádzky veť to nie je choroba

martinazvo
29. jan 2013

@ada83 zo zakona ze az najskor po 3 tyzdnoch od zaciatku PN-ky

katulka25
29. jan 2013

@ada83 presne tak

lea231
29. jan 2013

baby ja som rozhodnuta pockat az na odber a vysledky z iscare

katulka25
29. jan 2013

@martinazvo jaaj a zlonena ruka je tak vazna choroba co? Ti doktori su fakt degesi

martinazvo
29. jan 2013

@katulka25 chore, ani na postu, ani nic... vazenie 😠

ada83
29. jan 2013

@martinazvo ale ja ako som bola v lete po laparke na pn 5 dni som mala vychádzky tak neviem

katulka25
29. jan 2013

@martinazvo tak to je na prasky

martinazvo
29. jan 2013

@ada83 no ved aj ja po cyste...

ada83
29. jan 2013

@martinazvo tak potom neviem uvidím čo poviem mneked si pôjdem pre pn

denulka85
29. jan 2013

@martinazvo
ahoj ten pocit poznam.... drzim palce.

denulka85
29. jan 2013

@katulka25 ja idem v pondelok na kontrolu a potom niektory den asi transfer. uz nech to je za nami.beries zatial len extrimax?

katulka25
30. jan 2013

@denulka85 no ja uvidim kedy bude vklad. bo chceme aj PK, tak neviem. vo stvrtok mi povie co a ako a ak ideme na vklad, tak pridavam utros. a beriem este prednison a anopyrin.

cucoriedkacucoriedka
30. jan 2013

@lea231 ach, tak sa len drž...ja neviem či vydržím...ale asi by som aj...lebo ked neurobíš, furt je tam nádej, že je to oka🙂 tak len pekne počkaj, sa o to viac budeš tešiť🙂

cucoriedkacucoriedka
30. jan 2013

@katulka25 to si môžeš povedať že chceš PK? 😖 som si myslela, že je to na rozhodnutí embryologa? či?

martinazvo
30. jan 2013

@lea231 drzim palce, som zvedava ci to vydrzis 🙂

katulka25
30. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka jasne ze mozes.ved si zato platis. A aj to doporucuju.je to taky prirodzeny selektor 🙂

denulka85
30. jan 2013

@katulka25 na ja idem v pondelok na kontrolu a potom uz asi aj ja pridavam utrogestan a prednison... aj my budeme mat PK..... takze vsetko budem aj ja vediet v pondelok.....ked budeme mat PK tak sa vklad predlzi o tych par dni vsak?

klaudia84
30. jan 2013

@denulka85 ahoj na kolkaty den si zacala pichat injekcie?ja som dostala menzes vcera dr.hovorila ,ze ked dostanem mam ist na kontrolu,a 3dc.zacat pichat.zavolala som a dala mi termin na piatok,nebude to uz neskoro? musi ma pozret lebo pondelok mi nasla cistu,tak musi pozret ci to prasklo

denulka85
30. jan 2013

@klaudia84 fu moja ja som si elonvu pichla na druhy den menstracie a potom som sa pichala az na 6den u kazdej je to ine... ake inekcie ti dali? ja som mala elonva cetritide a puregon

klaudia84
30. jan 2013

@denulka85 bouwelle a menopur.dneska idem pre to este ich nemam doma

katulka25
30. jan 2013

@denulka85 no podla mna sa to predlzi ale neviem ako to cele funguje.uvidime

jajus18
30. jan 2013

@klaudia84 ahoj.zacina sa pichat na druhy, treti den v piatok by uz bolo neskoro ☹ skus este raz zavolat na recepciu a vysvetlit jej co je vo veci,ze by si potrebovala termín na zajtra,najneskorsie 😉 drzim palce

lea231
30. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka
no ale nie kazdemu PK doporucia. ked je malo zrelych vajicok a nasledne embryi, tak nie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre