ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

marione74
1. júl 2008

ahoj annanna, zle, som negativna ☹ hcg bolo sice uz v tehu hladine, ale nizke, uz kleslo uplne...
no co uz, tak hadam do tretice to vyjde.

beke
1. júl 2008

mirinda, nevzdávaj to 🙂

sylvia21
1. júl 2008

Gabi ☹ ale statocne dalej, presne ako hovoris, nemozeme sa tomu poddat, raz to urcite pride.
kocky, neviete, ktoru dokinu spominala pointka, ktora bude mat volno??
Nemate niektora skusenost, ktora chcete zacat znova na jesen v iscare, ako sa zapisuje vo vseobecke? Viem, ze nedavno objednavali na august.

karkulka522
1. júl 2008

ahojte,Sylvi my sme objednany u doktorky na august a vtedy vypiseme aj ziadost do vseobecnej,zanesieme ju priamo tam a budeme cakat. tu na fore som citala ze sa caka aj 2-3 mesiace. tu prvu ziadost ti schvalia hned ale dalsie uz trocha trvaju. ja dufam ze nam to do oktobra schvalia a vianoce budeme mat krasne.

zuzankaro
1. júl 2008

tak hlasim sa aj ja s negativnou spravou :( bohuzial 1. IVF sa nepodarilo :(
sylvia21 tiez zacnem na jesen v septembri, pokusime sa druhy krat, tiez mam vseobecnu. Musim si zistit u Marsika, asi mu zavolam, ze kedy je najlepsie opat prist, ci uz koncom augusta.
Takze mame viacere bezembryjkove letne prazdniny. Tak nech sa to aspon mirinde podari.

karkulka522
1. júl 2008

zuzka tak to je mi luto,treba nabrat novych sil niekde na dovolenke a od septembra znovu hor sa na vec. Su to smutne veci ale prave tie nas zenu dalej vpred. Drzkam palce nech to nabuduce vyjde.

zuzankaro
1. júl 2008

dakujem karkulka, ano mas pravdu, urcite sa pojdem odreagovat niekde k moru.
a ako pises v predchadzajucej sprave, vianoce by sme uz mali mat vsetky my zatial neuspesne snazilky krasne 😅

alicag
1. júl 2008

saxo velmi ti gratulujem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a pekne odychuj si na pn?
zuzankaro hlavne sa nevzdavaj ono to určite pride šubidup 😉 😉 ja stale čakam na tie vysledky z genetiky a mam začat v auguste len mi ten čas ide hrozne pomaly
a dufam,že tentokrat to bude už všetko o.k. 😖 držte sa všetky

sylvia21
1. júl 2008

karkulka my sme na prvu ziadost cakali od 3. marca do 30. maja, ty ides tiez prvy krat? A nehovoriac o tom, ze ked uz ziadost mas, musis cakat na poradovnik, lebo je ohranicena moznost IVF pre jednotlie poistovne - CARY.
Ja tiez starsne verim, ze Vianoce budeme mat krasne, bodaj by nas bolo co najviac a mohli sa krasne vytesovat, ani si to neviem predstavit 😀 😅 😀 😅 😀 😅 😀 😅
zuzankaro, to je mi luto,neboj vsetci tu vravia zo skusenosti, ze tie dalsie pokusy byvaju ovela uspesnejsie, tak mas pred nami prvackami vyhodu 🙂, ale vidim, ze ty to krasne zvladas a uz si krasne planujes, si presne moja krvna skupina, tiez mam zatial silu nevzdavat sa, aj ked citim, ze urcita ta kamaratka depka sa niekedy zastavi 😉
Tesim sa. zacneme na jesen, dovtedy nazbierame kopes sil zo slniecka,....
Saxo, ani nevies, kolko nadeje si priniesla, velmi gratulujem 😉
alicag, neboj, verim, ze krasne leto to prebehne rychlejsie ako sa nazdame a uz bude lepsie, aspon momentalne to tak citim 😉 Nikdy som predtym netusila, ze budeme musiet tymto vsetkym prejst, ale snad to zvladneme, zatial sa snazim nevzdavat, prajem i Vam vela sil. MNe osobne tieto nase rozhovory velmi pomahaju, som rada, ze ich niekto vymyslel 😉

alicag
2. júl 2008

silvia21 🙂 tak to budeme asi stimulovat v rovnakom čase ja začinam august v polovici až september.ja som čakala na schvalenie v iscare asi 5 tyždnov predtym som chodila do heliosu a tam to bolo do 2 tyždnov.tak uvidim čo nas čaka tu hlavne musime bit pozitivne naladene 😉 😉

sylvia21
2. júl 2008

Alicag, to mas uplnu pravdu 😉

beke
2. júl 2008

zuzankaro, je mi to ľúto ale nevzdávaj to!!!
mirinda, držím ti palce na zajtra, dúfam, že ma budeš nasledovať 🙂
saxo, čo nového?

karkulka522
2. júl 2008

ahojte,silvi my ideme na ivf po druhykrat a predtym som nemala problem s cakanim. Zaniesli sme papiere do zdravotnej,hned nam to potvrdili,doktorka napisala lieky a o 3 tyzdne po mrche sme mali transfer.Vsetko to prebehlo bez cakania. Myslim ze to zalezi aj od toho aku zdravotnu poistovnu mas.

edit.ka
2. júl 2008

ahoj ahoj ahoj 🙂 dneska som velmi stastna, a dovod? vcera mi odobrali vajicka aj ked iba dve, ale obe sa mi spojili, takze zajtra idem na transfer, je to neuveritelne, ze uz o par tyzdnou budem tehotna 🙂 kazdej jednej to zelam , hlavne vydrzte 😉

tanyja
2. júl 2008

ahoj editka,
prajem Ti, aby si bola tehotná, ale isté to nemáš, takže teš sa len potom, keď to budeš mať isté. píšem Ti to z vlastnej skúsenosti... mala som vajíčok 6 a napriek tomu tehotná nie som. 😒 😒

mirinda10
2. júl 2008

beke, ja neviem ale mam pocit, ze to bude negativne len sa musim spytat dokiho preco ma stale od ET boli v podbrusku neviem ci nejaka cysta z hormonov nedorastla na velkost co robi sarapatu ale inak nemam ziadne priznaky a este ten moj negativny test na 11den tak neviem som trochu sklamana skor som pripravena na zlu ako dobru spravu

mam este 5 snehuliakov ale ja si paralelne zaziadam o 2IVF aby to vsetko preslo nech to stiham do 39 veku nechcem tp premarnit

tak na mna zajtra myslite uz je aj tak vsetko rozhodnute co sa ma stat tak sa stane, len mam o 2 tyzdnej menej dovolenky a takyto relax si uz pri dalsom ET nebudem moct dovolit potom uz len sup do prace ale ako asi vidim na sebe nema to velky vplyv ci si doma alebo v praci ☹

dam vediet a dik, ze na mna myslite

sylvia21
2. júl 2008

karkulka, to rada pocujem, ze ste to mali takto hladko, asi zalezi na tom, ze ste to do poistovne odniesli vy. Ak by som to musela este raz riesit, tiez to tak urobim. My sme museli cakat na schvalenie asi 90 dni, co je dost, takze da sa to i lepsie, to som rada.
Ja som vo vseobecke, ty si v kt. poistovni?

sylvia21
2. júl 2008

editka - drzim velky palec 🙂 🙂 🙂

tanyja - neboj, nas to urcite tiez pocka 😉

mirinda, budem na teba urcite zajtra mysliet, nech Ti vsetko dopadne len najlepsie, je urcite dobre, ze mas este v teseni sa rezervy, ja by som to citila asi podobne. Potom daj urcite vediet. 😉

alicag
3. júl 2008

babulky všetkym vam velmi držim palce 🙂 🙂 🙂

tanyja
3. júl 2008

hali halo : sylvia21, jasné , že sa dočkáme, ja som momentálne v pozícii mrtveho chrobáka - nerobím s tým nič, nesúrim, zistila som, že u mňa na silu absolútne nič nefunguje, tak čo sa mám stresovať, 😉 😉
práve si vegetím v práci a je mi fajn.................... 🙂 a stará ešte nie som ( 😀 😀 ), 32

adinam, ako ?????????????????????? daj info 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirinda10
3. júl 2008

dievacata tak aj ja som negativna ale cakala som to, nebola som vobec prekvapena

mam este 5 snehuliakov

doki ma jul dovolenku a na august sa objednam co dalej ale ako som pisala asi pojdem na dalsi KET a dam si vypisat ziadost na 2 IVF

po mrche sa zacnem kupat na jazere a idem si uzit tepla a vody aj ked radsej by som bola tehu ale asi mi to stale este nie je dopriane

beke
3. júl 2008

mirinda, je mi to ľúto...nevzdávaj to, uži si leto a hor sa do dalšieho boja 😉

mirinda10
3. júl 2008

beke budem aj ked ma vek uz moc tlaci a asi nie som ok stale mam strasne tlaky v podbrusku a prave som volala do iscaru a doki ma mesiac dovolenku a pride az 7.8 tak musim pockat ked teraz prestanem uzivat lieky tak hadam sa cysty zmensia alebo stratia ale poviem mu nech sa potom na mna pozrie aj ked neviem preco sa u mna bobaci nechcu zahniezdit alebo sa prestanu delit a nema sa co zahniezdit inak ocakavam poriadnu mrchu po tolkych hormonoch uz sa tesim este, ze zacne cez vikend a budem domka

len pekne opatruj bobaka ja si na taky pocit este pockam ved ani vlastne neviem co to je byt tehu ☹ ☹ a uz mam viac ako 38 rokov a dufam, ze este sa mi to v zivote postasti

tanyja
3. júl 2008

to s tou mesačnou dovolenkou som zažila minulý rok, keď Mudr.Ďurechová mala voľno celý jún, a ešte lepšie bolo, keď od marca som čakala na schválenie ( mala som to schválené za mesiac), ale na rad som prišla až v októbri................... moje nervy ☹ ☹ , asi aj tam funguje tlačenka a bolo mi treba vyšetrenia 😝 😝 , mám všetko , len to bábo ešte nie

adinam
3. júl 2008

ahojte dievčatá, 😉 ,tak my máme už 11,9mm a srdiečko nám bije o dušu...Chcem Vás všetky povzbudiť,aby ste to nevzdávali! 😉 Ja som z Iscare úplne spokojná,so všetkým...
tanya-máš IP.
😉

mariettka27
3. júl 2008

ahoj baby.
ahojkaj adinam,som rada,že sa vám tak dobre darí... 😉 Dobre papaj,aby mimi pekne rástlo a oddychuj...
Chodíš do práce alebo si už pn?

zuzankaro
3. júl 2008

mirinda, to mi je luto, ale mas este 5 mrazacikov, ja nemam ani jedneho 😒 musim absolvovat celu stimulku a papierovacky este raz. Inak aj mna tlaci vek, mam o par rokov menej nez ty, tak viem co to je.
Ja som dostala ms den pred krvnym testom a poviem ti to bola sila, v zivote som taku silnu a bolestivu nemala.
Predychaj to, ved zachvilku ta caka KET 😉

adinam
3. júl 2008

mariettka,ďakujem 😉 .Som na PN už od ET a do práce sa zatiaĺ nechystám,lebo sa na to necítim.Mám celodenné nevoľnosti a som ako spomalený film... 😝
držte sa všetky!!!!!!!!!!!!! 😉

saxo
3. júl 2008

ahojte babule, citam tu akesi pesimisticke veci, dlhsie som tu nebola. ja vas aspon trosku povzbudim - mne vyslo 1.ivf a hned dvojcatka a uz maju teraz 1,5 cm. a brucho mam ako v 6.mes. a nie zacinajuci 3.m. 🙂 len treba dalej skusat a nevzdavat to. no ja som bola uz nachystana ze pomaly na 2.ivf a sup a bolo to tu ani neviem ako 🙂 drzim vam vsetkym palce .........

mariettka27
3. júl 2008

ahoj saxo,dlho ta tu nebolo...Tak drobci posluchaju? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre