• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. marca 2017 
@cucoriedkacucoriedka 2.11 ale vklad nebol.
31. jan 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,

o babo sa snazime uz vela rokov, minuly rok sa to konecne podarilo,ale bohuzial potrat v 2. mesiaci, ja mam zle hormonalne vysledky, teraz cakam na vysledky a doktor ma posiela do Iscaru......mam uz 38 rokov, ma tu niekto skusenosti so samoplatenim???? dakujem
a drzim palce Vam vsetkym, viem ake je to nestastie, ale este aj ja stale dufam,ze to slniecko vyjde....... :cry:
31. jan 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka
sevas...juuj to som si aj myslela že bude štípať, auuu.. no tak sa ohromne teším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja už som sa informovala u sestričky čo mi to bude pichať u nás že čo to je.. že to sa pichá pri stimulácii....
No ja idem zajtra volať Petrovej..som jej už volala 2x a nedvíhala telefon...ale zajtra bude v centre tak si ma aspon môže kuk aj do pc..
No a opýtam sa jej už aj na ten anop ked ju už bude mať na dráte :slight_smile:
Idete aj do tej PK?
31. jan 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka pekne tak aj ti si si uzila svoje......
1. feb 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo
@denulka85
@cucoriedkacucoriedka
@katulka25 @klaudia84
dievčatá takže 7 sa oplodnilo cez icsi a vklad bude v utorok embrilogička povedal že je to 100% uspešnosť pri tom našom včerajšom spermiograme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no supeeeeeeeer :slight_smile: tak nech sa pekne vyvijajuuuuuuuu.... takze mate PK?
1. feb 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no, supeeer...daj mi prosím vedieť, čo si zistila u petrovej...no, neviem či PK, to mi snád povie embryologička...ved uvidíme, nechávam to už na nich...ale asi by som bola radšej keby bola PK..uvidíme:slight_smile:
1. feb 2013 o 09:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 no perfektné:slight_smile: tak držím prsty:slight_smile: koľko sa bude vkladať? dve?:slight_smile:
1. feb 2013 o 09:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 na moje narodeniny si mala OPU:slight_smile:

no, tak nech len to vyjde:slight_smile:
1. feb 2013 o 09:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 tak to je super. Tesim sa s tebou.a kolko budete vklada? Tak nakoniwc ideme skoro spolu.ja mam vklad v pondelok :slight_smile:
1. feb 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka jeej to fakt? Tak snad to vyjde.
1. feb 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka tak dodatočne všetko najleppšie diik aj tebe nech to dobre dopadne
1. feb 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 chcela by som 2 ale embrilogička včera povedala že na môj vek môžeme 1. tak držím palce aby to v pondelok dobre dopadlo a ty kolko ideš vkladať
1. feb 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 dakujem:slight_smile: a kedy ideš najbližšie do centra?
1. feb 2013 o 10:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 no, tak len nech sa pekne uchytí:slight_smile: bude tam mať aspon viac miesta a nemusia sa pobiť:slight_smile:
1. feb 2013 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 to akože si dosť mladá? či dosť stará?:slight_smile:)))))) tak mne kvôli veku nevložia ani jedno?:slight_smile:)))
1. feb 2013 o 10:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka dúfam že sa pekne uchytí ale ja chcem 2 dať vložiť aby sa mohli mlátiť :grinning: :grinning: :grinning: ty si chceš dať koľko vložiť
1. feb 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 no pekneeeee, súrodenecká láska:slight_smile: no, ja mám 36 rokov, takže uvidím čo mi povie embryolog..kľudne by som si dala aj dve..ale muž už hystáči, že pre boha....:slight_smile: tak uvidím
1. feb 2013 o 10:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka môj chcel 3 tak uvidíme a o ona včera že stáči 1 uvidíme koľko ich ešte prežije do utorka. na ja mám 29 a podla mna to je už dosť veľký vek aby som dala vložiť len 1
1. feb 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 coze? To mne vobec nepovedali a ze v pohode dame dve
1. feb 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka v pondelok by mal byt vklad.cez vikend mi volaju ako sa to rozmrazuje
1. feb 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 drž sa:slight_smile: to čakanie na všetko je asi najhorišie, že?:(
1. feb 2013 o 10:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 asi si mala inú embriologičku ja som mala takú mladú blondínu čo bola na jojke v správach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 no supeeeeeeeer tak nech sa pekne vyvijajuuuuuuuu.... takze mate PK?
1. feb 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo hej máme pk už sa neviem dočkať ináč bola som si pre pn a tiež nemám vychádzky tak sa to asi zmenilo od leta
1. feb 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 hej, oni to veeeelmi sprisnili
1. feb 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo ale neviem prečo pôdľa mňa ak nemáš niečo až tak vážne že nakazíš iných by si mohla isť von
1. feb 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 neviem, to oni skor pacienta "chrania" nie inych :slight_smile:))
1. feb 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo asi hej a čo ako sa citiš
1. feb 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok