ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka 2.11 ale vklad nebol.

santamonica
31. jan 2013

ahojte dievcata,

o babo sa snazime uz vela rokov, minuly rok sa to konecne podarilo,ale bohuzial potrat v 2. mesiaci, ja mam zle hormonalne vysledky, teraz cakam na vysledky a doktor ma posiela do Iscaru......mam uz 38 rokov, ma tu niekto skusenosti so samoplatenim???? dakujem
a drzim palce Vam vsetkym, viem ake je to nestastie, ale este aj ja stale dufam,ze to slniecko vyjde....... 😢

sakura
31. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka
sevas...juuj to som si aj myslela že bude štípať, auuu.. no tak sa ohromne teším 😝
Ja už som sa informovala u sestričky čo mi to bude pichať u nás že čo to je.. že to sa pichá pri stimulácii....
No ja idem zajtra volať Petrovej..som jej už volala 2x a nedvíhala telefon...ale zajtra bude v centre tak si ma aspon môže kuk aj do pc..
No a opýtam sa jej už aj na ten anop ked ju už bude mať na dráte 🙂
Idete aj do tej PK?

denulka85
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka pekne tak aj ti si si uzila svoje......

ada83
1. feb 2013

@martinazvo
@denulka85
@cucoriedkacucoriedka
@katulka25 @klaudia84
dievčatá takže 7 sa oplodnilo cez icsi a vklad bude v utorok embrilogička povedal že je to 100% uspešnosť pri tom našom včerajšom spermiograme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinazvo
1. feb 2013

no supeeeeeeeer 🙂 tak nech sa pekne vyvijajuuuuuuuu.... takze mate PK?

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@sakura no, supeeer...daj mi prosím vedieť, čo si zistila u petrovej...no, neviem či PK, to mi snád povie embryologička...ved uvidíme, nechávam to už na nich...ale asi by som bola radšej keby bola PK..uvidíme🙂

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@ada83 no perfektné🙂 tak držím prsty🙂 koľko sa bude vkladať? dve?🙂

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@katulka25 na moje narodeniny si mala OPU🙂

no, tak nech len to vyjde🙂

katulka25
1. feb 2013

@ada83 tak to je super. Tesim sa s tebou.a kolko budete vklada? Tak nakoniwc ideme skoro spolu.ja mam vklad v pondelok 🙂

katulka25
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka jeej to fakt? Tak snad to vyjde.

ada83
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka tak dodatočne všetko najleppšie diik aj tebe nech to dobre dopadne

ada83
1. feb 2013

@katulka25 chcela by som 2 ale embrilogička včera povedala že na môj vek môžeme 1. tak držím palce aby to v pondelok dobre dopadlo a ty kolko ideš vkladať

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@katulka25 dakujem🙂 a kedy ideš najbližšie do centra?

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@ada83 no, tak len nech sa pekne uchytí🙂 bude tam mať aspon viac miesta a nemusia sa pobiť🙂

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@ada83 to akože si dosť mladá? či dosť stará?🙂)))))) tak mne kvôli veku nevložia ani jedno?🙂)))

ada83
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka dúfam že sa pekne uchytí ale ja chcem 2 dať vložiť aby sa mohli mlátiť 😀 😀 😀 ty si chceš dať koľko vložiť

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@ada83 no pekneeeee, súrodenecká láska🙂 no, ja mám 36 rokov, takže uvidím čo mi povie embryolog..kľudne by som si dala aj dve..ale muž už hystáči, že pre boha....🙂 tak uvidím

ada83
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka môj chcel 3 tak uvidíme a o ona včera že stáči 1 uvidíme koľko ich ešte prežije do utorka. na ja mám 29 a podla mna to je už dosť veľký vek aby som dala vložiť len 1

katulka25
1. feb 2013

@ada83 coze? To mne vobec nepovedali a ze v pohode dame dve

katulka25
1. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka v pondelok by mal byt vklad.cez vikend mi volaju ako sa to rozmrazuje

cucoriedkacucoriedka
1. feb 2013

@katulka25 drž sa🙂 to čakanie na všetko je asi najhorišie, že?:(

ada83
1. feb 2013

@katulka25 asi si mala inú embriologičku ja som mala takú mladú blondínu čo bola na jojke v správach 😀 😀 😀 😀

martinazvo
1. feb 2013

@ada83 no supeeeeeeeer tak nech sa pekne vyvijajuuuuuuuu.... takze mate PK?

ada83
1. feb 2013

@martinazvo hej máme pk už sa neviem dočkať ináč bola som si pre pn a tiež nemám vychádzky tak sa to asi zmenilo od leta

martinazvo
1. feb 2013

@ada83 hej, oni to veeeelmi sprisnili

ada83
1. feb 2013

@martinazvo ale neviem prečo pôdľa mňa ak nemáš niečo až tak vážne že nakazíš iných by si mohla isť von

martinazvo
1. feb 2013

@ada83 neviem, to oni skor pacienta "chrania" nie inych 🙂))

ada83
1. feb 2013

@martinazvo asi hej a čo ako sa citiš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre