ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka prečo tak čo kedy prídeš upratovať už aj danulka ťa čaká 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@denulka85 ďalšia žartovníčka: 😀 😀 😀 už som upratala....ach.....🙂

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 no, šak čítam, čítam🙂)) ešte že som tu nebola skôr...lebo by ma to mrzelo vám to odmietnut🙂 ale určite ste šikovné a už to máte tiež za sebou🙂

ada83
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ale nie ja cakáaaaaaaaam a ty stale nikde 😀 o😲

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@denulka85 šak aj my teba...hoci je to také skôr anonymné, lebo sa nepoznáme, ale prežité a prežívané skúsenosti nás spájajú🙂

a inak, ja FB total som odignorovala...ani tam nie som🙂)))))

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 oka, berem metlu a už letím...otvor okno: 😀 😀 😀

ada83
2. feb 2013

Co sa ti nepacilo na fb @cucoriedkacucoriedka

ada83
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka kedy priletis aby mi nebola zima 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 strasne siroké otváranie sa tých ludi...všetci vedia o všetkom...ja ak niekoho potrebujem, tak si ho nájdem inak, aj ked doteraz som to nepotrebovala, s ludmi, ktorých mám rada som v kontakte furt.🙂

ada83
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka mas pravdu obcas tam pisu aj take veci co by tam nemali byt

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 no ved už som u teba 😠 ale teba tu nevidíííím....sakra, to je tak cestovať bez navigácie, kde som zasa pristala? 😲

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 no, veď práve🙂

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 no, idem ja varit🙂 pekný večer ti prajem...papa🙂

ada83
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ok tak pridem na veceru pa

ada83
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no mala by si mat navigaciu tak zajtra si kup aby si prisla spravne

denulka85
2. feb 2013

@ada83 vsak to ti hovorim...... fb kamarati na pocuvaju a nerozumeju mojim pocitom 😒

denulka85
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka mas pravdu toto nas kazdu spaja 🙂 a raz nas bude aj ine spajat take nocne budenia 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
2. feb 2013

@denulka85
@denulka85 no hej to nocne budenie by malo byt tento rok
Tu si vsetky rozumieme lebo sme na tom rovnako

denulka85
2. feb 2013

@ada83 presne tak ..... nech uz mame temu preco place? idu mu zubky? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
2. feb 2013

@denulka85 to hej potom bude ina tema nie tato
Ty si pisala ze nas bude spajat nocne budenie 😀 😀 😀 😀

denulka85
2. feb 2013

@ada83 vsetko mozne nas bude spajat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lebo cez co prechadzame tak to je sila 😉

ada83
2. feb 2013

To hej a tie bolesti co musime trpet je des chlap to ma jednoduhsie 😀 😀 😀 @denulka85

denulka85
2. feb 2013

@ada83 ano nekaramuju a nemusia prejst cez to co mi este prechadzame....

ada83
2. feb 2013

@denulka85 neviem ci by to zvladli chlapi to co musime my

katulka25
2. feb 2013

Ahojte dievcata, tak ako sa mi mate? Ja stale xakam ba telefon od embryologicky ze kedy v pondelok nan prist. A hlavne alo sa nam rozmeazuju drobcovia. Zajtra ked zavola dam urcite vediet. Hlavne hlavu hore a pozitivne myslenie 🙂

denulka85
2. feb 2013

@katulka25 ahoj aj ja idem v pondelok na kontrolu 😉 o 10.30. teraz sa rozmrazuju ci uz su v Pk?

denulka85
2. feb 2013

@ada83 podla mna nie 😉 lebo napr. moj ked je chory tak ine nepocujem len vsetko ma boli a treba ho obskakovat 😀 😀 😀 😀 a preto ho aj velmi lubim uz 10 rokov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ada83
2. feb 2013

@denulka85 to iste aj moj medzi sviatkami mal teplotu tak meral kazdych 5 minut 😀 😀

denulka85
2. feb 2013

@ada83 tak to asi kazdy chlap ma to iste 😀 😀 😀 😀 nase lasky milovane

ada83
2. feb 2013

@katulka25 nemas jej ti volat lebo mne povedala ze si ja mam zavolat v pondelok kedy bude v utorok vklad

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre