ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
4. feb 2013

@vidruska kraaasa, ja mam tiez po svadbe, v maji budeme mat 1. vyrocie, tiez som prestahovana do domceka, postupne rekonstruujeme a zariadujeme... psikov uz mame, uz len to babatko chyba 🙂

martinazvo
4. feb 2013

@sakura dakkujeeem, som zvedava ako dopadne krv...

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 no my sme si s embriologickou volali tak na striedacku, lebo som bola vtedy s toiu rukou v nemocnici... ale kludne zavolaj, ja som volala vzdy priamo na ten mobil z ktoreho mi volala ona...

ada83
4. feb 2013

@martinazvo mne povedala ze cez recepciu mam volat ze ten mobil nie je pri nej

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 jaj, tak zavolaj kludne, prinajhorsom Ti povedia ze nema cas

ada83
4. feb 2013

@martinazvo uz som volala ze zajtra na 11

vidruska
4. feb 2013

@martinazvo tak to mame veeelmi podobne 🙂 my sme mali v oktobri 2.vyrocie svadby ale v januari 12. Vyrocie co sme spolu 🙂

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 supeeer, a ako vyzeraju embrijka vravela Ti? A Utros si zapijes rano vsak? Ja som si nevkladala radsej pred vkladom...

ada83
4. feb 2013

@martinazvo vies co nic nepovedala len ze mam prist na 11 asi nemali cas

csokasi
4. feb 2013

@martinazvo No a to dom chcela vydrzat,ale tak ste ma kocky nastartovali ,ze asi idem do lekarne ...

martinazvo
4. feb 2013

@vidruska wow, tak to my sme vzali zhurta, oktober 1. rande, december ziadost o ruku a zacali sme pracovat na baby, v maji svadba, august lekarka ze preco sa nam nedari a hned sme kvoli spermiogramu skoncili aj v centre...

ada83
4. feb 2013

@martinazvo asi ho rano zapijem a povedalas len ze vela pit

martinazvo
4. feb 2013

@csokasi jeeej, no ja som tiez chcela vydrzat az do 12. dna ale nepodarilo sa mi to 😀 😀 😀 kolky den si?

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 tak asi sa nic nezmenilo a vsetky sa krasne delia 🙂 budem na Teba mooooc moooc mysliet, vela pi aby sa to podarilo, oni maju lepsi pristup potom...

vidruska
4. feb 2013

@martinazvo rychlovka...to my sme spolu zazili strednu, vysoku a totalne zaciatky podnikania. Je to vlastne viac ako 1/3 zo zivota... A aj po tolkych rokoch spolu pracujeme denne 🙂)

martinazvo
4. feb 2013

@vidruska tomu sa povie najst si chybajucu polovicku ked to takto klape 🙂 SUPER! 🙂

ada83
4. feb 2013

@martinazvo asi nic alebo mi nic neostalo a to mi tam povedia 😀 😀 dikk potom dam vediet ako to dopadlo ze ci nieco ostalo 😀 😀 😀

lucia2505
4. feb 2013

@martinazvo gratulujem k druhej čiaročke 🙂 určite je to tam!!

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 MOOOJA, NESTRESUJ, TO BY TA NEVOLALI NA VKLAD 😀 😀 😀

csokasi
4. feb 2013

@martinazvo Zlatik presne tak ako Ty ... Asi fakt idem prikupit a vecer spravime ...Som nedockava ...

martinazvo
4. feb 2013

@lucia2505 dakujem, este sa tesim ten tak potichuuucky lebo cakam na krv

ada83
4. feb 2013

@martinazvo a netreba volat na recepciu a povedat jej ze idem na 11 na vklad alebo ked tak pridem vtedy jej to staci

martinazvo
4. feb 2013

@csokasi hej hej som sa na PK chcela spytat... prepac... tusim ano si mala... tak to uz by si mala vidiet, ja som nemala...

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 radsej si zavolaj, ja som nebola v pocitaci a mala tam gulas... pre istotu...

ada83
4. feb 2013

@martinazvo tak idem skusit co povie

csokasi
4. feb 2013

@martinazvo Ano maly sme aj PK, Ja som sa len bala toho Pregnylu.Ale ako vidim kludne mozem testovat ... A drzkam palcoky nech sa batinka pekne dalej vyvijaju.

martinazvo
4. feb 2013

@csokasi dakujem a daj nam vediet, drzim palcekyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ada83
4. feb 2013

@martinazvo že netreba že sestričky to majú niekde napísané 😀 😀 😀 😀

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 tak super 🙂

katulka25
4. feb 2013

@martinazvo no tak to vyzera dobre 🙂 drzim prsty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre