ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@sakura no seeeruuus, no super, tak to som rada...mna už fakt bolí brucho a brutálne prsiaaa, fnuk, už nech príídu kramušky moje zlaté🙂

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@ada83 ahoooooj, tak už to máš za sebou..super..🙂))) ako to prebiehalo? bolelo to? alebo?

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@vidruska supeeeeer, blahoželám ti🙂 veľmi

sakura
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
no mne je od obeda tak na prrrrrrd..ma strašne bolí brucho..kks...len sa pohnem a cítim vaječníky ako mi skáču...to ale bleskovo zabralo 😲 😅

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@sakura nooo, presneeee, dnes mi bolo fajn, čo sa týka točenia hlavy....ja neviem, či sa moc pozorujem, či čo...ale dnes som makošila v robote tak som veru aj zabudla že sa mám pozorovať...len vela pi...a začni papať čili papričky🙂 dve denne

lea231
5. feb 2013

@ada83 myslela som na teba, tak uz mas za tym....drzim palceky. tiez som prekvapena preco ti dve nechceli dat a jedno zmrazit. mysli pozitivne 🙂 a kliiiidek

ada83
5. feb 2013

Snazim sa snazim lezat 😀 😀 😀
@gaga83

ada83
5. feb 2013

@lea231 diiik bola sa aj s tou babou co sme boli spolu jej vlozili 2 a 3 dali zamrazit a mne dali 1 a 2 budu mrazit neviem preco embriologicka povedala uz vo stvrtok ze vlozime 1 ale ja som myslela ze aj tak dam 2 a vidis ostala som pri 1 😀 😀 a ty ako uz si testovala alebo este cakas

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 ahooooj, ako sa máme?

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@ada83 no moja, teraz už len čakať, čakať, čakať.....a dočkať sa🙂 ako ti je?

lea231
5. feb 2013

@ada83 este cakam a odolavam 🙂 dnes som len 5. den po ET-neratam den vkladu. neviem ale zhorsila sa mi plet ako keby som mala dostat menzes.mozno je to tym, ze gonal uz nepicham...vtedy som mala krasnu ako dlho nie. uvazujem, ci odolam nerobit test v piatok...to by bolo 8.den. hm, uvidime.... zatial sa drzim a zajtra mam skolu aj pracu.ale som v klude, doma napecene,navarene 🙂

lea231
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka zatial fajn, len brucho viac nafuknute ako je zvacsena maternica. som zvedava ako nam to dopadne. ty ako? mozno v piatok dam testik.... mozno vydrzim do Valentina,ked maju brat krvicku 🙂

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 he, no žeby u teba nebolo napečené a navarené🙂 juj, baby, ako toto čakanie znášate, to je desné, šak ja z kože vyskočím:(

lea231
5. feb 2013

@vidruska velkaaaa gratulacia, super nech pekne vydrzi do stastneho konca 🙂

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 no, ja čakám menzes, v piatok a začínam brať extrimax...už sa neviem dočkať...juju jujujujuj🙂

ada83
5. feb 2013

@lea231 diiik bola sa aj s tou babou co sme boli spolu jej vlozili 2 a 3 dali zamrazit a mne dali 1 a 2 budu mrazit neviem preco embriologicka povedala uz vo stvrtok ze vlozime 1 ale ja som myslela ze aj tak dam 2 a vidis ostala som pri 1 😀 😀 a ty ako uz si testovala alebo este cakas

lea231
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka nuz myslela som, ze na to budem viac mysliet 🙂 keby mi to okolie nepripominalo... clovek je v obavach,ci ho caka neskutocna radost alebo sklamanie. som zvedava co nam osud nadelil ...

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 ach veď to...aj tak je to také zvláštne, mať bábatko v brušku, teda embyjko, ale ja to už beriem od začiatku ako človiečika🙂 a čakať či to vyjde...neviem si zatiaľ ten pocit ani len predstaviť...no strašne ti držím prsty🙂 nech je osud milosrdný🙂

ada83
5. feb 2013

@lea231 ja tiez kupim asi test do 19 je daleko

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@ada83 nekuuupuuuuuj, vydrž🙂))

lea231
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka mam ale zalozny plan, ktory ma z pripadneho neuspechu dostane ... chceme prejst provensalsko a toskansko autom, miestny zivot pozriet, vinne regiony, vyrobne syrov,spoznat ludi a pod. to si dam ako naplast 🙂 skusky skoncim v skole uz v aprily, tak si leto uzijem kazdopadne.... s bruskom ci bez.

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 jeeeeeeeeeeeeeejjjjjj, milujem toskánsko, vlastne som tam ešte nikdy nebola.))))) ale taliansko..ach....a my sme boli v rumunsku v transylvánii v júni, parááááda, krajšiu dovolenku, teda poznávačku som nezažila🙂))) a vieš čo, ty to tak úžasne berieš, že sa ti to určite podarí🙂 a my už tiež máme na koniec apríla karlové vary...a tak...a včera sme si kúpili čistučko nové, vonavé, krásne auto....tak tiež budeme cestovať..tak🙂))))

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 a čo študuješ, ak to nie je tajné? ja už to mám všetko za sebou, výšku, aj doktorát🙂

lea231
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka nie je to tajne, stvrty rok externe manazment .... o rok v marci koncim 🙂 uz to utecie. no na doktorat som bola odhodlana tiez dlhsie, uvidime ako sa vsetko vyvinie. ty si co skoncila? ja som zacala neskor,predtym kupa bytu, prerabka, manzelstvo, praca, muzov byt prerabat a pred dvomi rokmi pozemok,dom a stahovanie do madarska 🙂

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 jeminenku, tak to si riadne preskákala🙂 ja mam doktorat zo psychologie...ja som išla do školy hned a hned po vyške aj na doktorat..a manželstvo potom🙂 aj byt sme už konečneprerobili....no vidíš to a na vianoce už budete aj vy, aj my traja🙂 všeeetko bude, niekto skôr, niekto neskôr.

lea231
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no gratulujem k auticku, nam treba tiez nove. ja som pozitivne mysliaci clovek ale nie s ruzovymi okuliarmi. prezila som podozrenie na rakovinu, trapenie a operaciu chrbtice, tak ma uz len tak nieco nezlomi. aj vtedy som brala vsetko s kludom anglicana a v nemocnici si vsetci na prijme mysleli, ze idu operovat muza,ked som ho chlacholila,ze vsetko bude dobre 🙂 psychika je dolezita.

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 ach, to je super že sa to takto skončilo..si strašne silná osoba, aj z týchto písmenok... no, my máme malé kabrio, 206 a môj muž, ked nám povedali, že máme desať mrazáčikov, tak sa zlakol tej skôlky, že hned kúpil auto s 500 litrovým kufrom..my ešte máme aj micinku, mačičku, tak ju vozíme s nami po celom slovensku...to je taký cestovateľ...no a kde by sa v kabriu už dvaja vzadu zmestili, no neviem..tak máme auto🙂

lea231
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka aj manzel vysku absolvoval hned po strednej, len ja som neskor na to dozrela. po pravde som chodila rok na materialovotechnologicku fakultu STU v Trnave ale nenadchynalo ma to a vzdala som to. v praci som v tej istej firme 11. sezonu - som veduca cestovky, tak to mam hobby aj zaujimave infocesty a fajn kolektiv. vlastne som s terajsim zivotom velmi spokojna. muz si robi srandu, ze aj v skole asi skoncim s cervenym diplomom,kedze mam zatial same A z tohto semestra 🙂 no pomozem si, ked som sikovna ...hehe

ada83
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no neviem aj pri iui som kupila 😀 😀

lea231
5. feb 2013

@ada83 dam vediet, ci som sa testla alebo vydrzala....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre