ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
6. feb 2013

@martinazvo no som zvedavaaaa ci pojdem za tebou

ada83
6. feb 2013

@martinazvo kedy si nieco zacala citit

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 no hned od OPU mam utrogestan, takze ma bolelo podbrusko a prsia, ale cele sa to velmi ukludnilo asi na 6.DPET, az som myslela ze z toho nic nebude... teraz ma ale bolia bradavky, niekedy az tak svrbia, ze by som si ich rozdriapala 😠

katulka25
6. feb 2013

@ada83 to ja zas pijem ako tava 🙂 a nafuknuta som tiez. Ale to asi z tej vody

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 urcite pojdes a budeme spolu tehulkovat 😉

katulka25
6. feb 2013

@martinazvo super tesiiim sa 🙂 a v piatok uz len hodnota hcg a je to super 🙂 podbrusko boli aj mna. To z utrosu?

ada83
6. feb 2013

@martinazvo mna boli v podbrusku a som nafuknuta ako balon 😀 😀 😀 mam utrogestran prsia trochu pobolievaju ale moc nie tak neviem 😒

martinazvo
6. feb 2013

@katulka25 no a tak som dnes chcela vydrzat ale nepodarilo sa 😀 😀 😀 no utros vlastne akoby simuluje tehu, takze vsetky priznaky mozu byt aj z neho, aj ked ako som pisala, mne sa to ukludnilo... aj ked brusko zase pobolieva, to uz asi ako si tam bublinka / bublinky robia miesto 😉

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 neboj, to su kolisave stavy...

ada83
6. feb 2013

@katulka25 ja ani nevie z coho tolko nejem ani nepijem 😀 😀

ada83
6. feb 2013

@martinazvo oni ti budu vediet povedat ci je 1 alebo 2 v piatok ked ti budu volat

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 myslim ze nie, mozno jedine ak by bolo hcg prilis vysoke tak budu predpokladat ze mozno dvojicky, na toto si budem musiet potom pockat 2 tyzdne do uzv

katulka25
6. feb 2013

@martinazvo no to som nevedela. Ale tak hlavne aby vsetko dobre dopadlo.aj bolest pretrpime.hociaku

katulka25
6. feb 2013

@ada83 no ale mala by si. Potrebujes jest a pit

ada83
6. feb 2013

@katulka25 snazim sa ale to moje brucho je trasne velke 😀 😀 😀 mam asi 2 litre mieralky v sebe

vidruska
6. feb 2013

@ada83 Adi, pi radsej ovocne caje...mineralka ta velmi zasyti a preto aj malo jes a vo vseobecnosti je clovek schopny vypit viac bud cistej vody alebo caju ako mineralky.

martinazvo
6. feb 2013

@vidruska
@ada83 ja som tiez fungovala na cajoch...

ada83
6. feb 2013

@vidruska
@martinazvo pojdem asi aj ja od zajtra na caje neviete zelene sa moze alebo len ovocne

katulka25
6. feb 2013

@ada83 no a nemas ty nahodou ohss? Chodis na wc? A ako ra boli brucho. Pri sadani a vstavani?

ada83
6. feb 2013

@katulka25 chodim na wc a boli ma brucho aj aj ale dr povedala ze nedostanem ohss ze som mala malo vajicok 😀 😀

katulka25
6. feb 2013

@ada83 tak potom fajn.

ada83
6. feb 2013

@katulka25 ale dufam ze to nie je ohss

vidruska
6. feb 2013

@ada83 ja som mala to iste, preistotu som smskovala Lattakovej a povedala, ze ked ma to moc boli mam si dat bezny liek (ibuprofen,...)proti bolesti ked mas kramy...a to mi pomohlo. Ale spominala, ze ak to neprejde, tak sa mam potom ozvat radsej. OHSS clovek moze dostat aj ked mal menej vajicok tusim...
Ja by som pila skor ovocne

ada83
6. feb 2013

@vidruska si jej pisala na to cislo co je na sprave ja ju nechcem otravovat pockam ako to dopadne uvidime do rana co bude neboli to az tak da sa to. Asi hej ale vcera ako mi priniesla spravu tak povedala ze mozem ale skor nedostanem 😀 😀

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 adi, vsetky okrem bylinkovych mozes... cierny, zeleny, biely, ovocny...

ada83
6. feb 2013

@martinazvo tak idem od zajtra na caje ale neviem kto ich bude varit 😀 😀

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 najlepsie spravit velku termosku, alebo vela poharov, a vies kolko sivypila alebo este musis vypit 🙂

ada83
6. feb 2013

@martinazvo tohej alebo si budem robit ciarky 😀 😀

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 je to smiesne ale ja som si aj zapisovala este pocas stimulky 😀 😀 😀

ada83
6. feb 2013

@martinazvo to ja pijem od oka radsej si to nepisem lebo neviem ci by to boli 3 litre a viac

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre