ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 a hrdlo ako, ukludnilo sa to?

ada83
6. feb 2013

@martinazvo hej uz neboli dala som si zazvor. Caj a preslo nastastie ale s toho utrogestranu alebo z coho mam tak divno v ustach a pritom ho nedavam cez usta

ada83
6. feb 2013

@martinazvo a ty ako ruka kedy daju dole sadru?

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 to neviem, to som ja nemala...

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 joooj, to je este na dlho, z 8 tyzdnov mam za sebou 2,5..... za 1,5 tyzdna by mi to mali uz presadrovat do rovnej polohy, som zvedava ci bude treba aj RTG, toho sa trosku obavam ale tak poviem im to aby ma ochranili a zakryli...

ada83
6. feb 2013

@martinazvo no to budem zvedavá ako ti to dajú rovno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 aj ja, dufam ze sa to podari, urcite odfotim 🙂

ada83
6. feb 2013

@martinazvo lebo tak som este nevidela ruku v sadre

katulka25
6. feb 2013

@ada83 hlavne vela pi a bude to ok.

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 ved vacsinou je ta sadra rovno, aspon co som ja videla, nie ako to mam ja teraz 😠 😠 😠

ada83
6. feb 2013

@martinazvo ja som mala rovnu 😝 ale to uz bolo davno ked som bola na zs 😀

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 ja dufam ze toto je moja prva a aj posledna sadra v zivote 😀

denulka85
6. feb 2013

@csokasi neboj sa vsetko bude ok.... potom daj vediet aj ja idem v piatok na vklad zajtra mi budu volat ako sa mi deli eturence s Pk 🙂 🙂 🙂 🙂

denulka85
6. feb 2013

@b.bardyova ako bez hormonov vobec ziadne lieky ci inekcie? tak to ani do centra potom nemusis chodie nie?

denulka85
6. feb 2013

@martinazvo moja ti sa nemusis testovat ti si v tom 😀 😀 😀 😀 ta ciarka sa vygomovat neda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
6. feb 2013

Neviete mam zajtra zavolat embriologovi ci ich zamrazili tie 2 a ze to mam potom zaplatit

martinazvo
6. feb 2013

@denulka85 verim tomu uz, po dnesku snad uz niet pochyb 🙂 a Tebe drzim velmi palce na piatok 😉

b.bardyova
6. feb 2013

@denulka85 no bez liekov akurat, ze mi vlozia emrijka, ktore mame zmrazene ....uvidim ako bude ..nemam dobry pocit z toho ..a ty ako ?

lea231
6. feb 2013

@ada83 aj moj muz to tam bol par dni po ET doplatit ... iste zmrazili,ked hovorili o tom...zavolaj si

katulka25
7. feb 2013

@ada83 ak ti ich zamrazili, tak sa s nimi dohodni ze ked pojdes na krv tak to zaplatis.

katulka25
7. feb 2013

Dievcata, chcem sa spytat, nepytali ste sa niektora doktora na sex? ci ano, alebo radsje nie? Dakujem 🙂

denulka85
7. feb 2013

@martinazvo dakujem budem to potrebovat dnes mi budu volat ze ako sa delia 😉

denulka85
7. feb 2013

@b.bardyova ja idem v piatok na vklad.... neboj urcite sa to podari.....

martinazvo
7. feb 2013

@denulka85 drzim palceky aby sa delili kraasne, daj potom vediet 😉

martinazvo
7. feb 2013

@katulka25 ahoj moja, ja som zistovala vela o sexe a docitala som sa, ze prvych cca. 6 dni nie je dobry, lebo stahy maternice pri orgazme mozu zhorsit uhniezdovanie... ale potom je to uz pohoda... aj ked - ja popravde sa citim taaak divne s tym utrogestanom, FUJ... ale tak co uz, a to si ho budem davat az do 12tt 😠 😠 😠 pre babo vsetko 😉

ada83
7. feb 2013

@lea231 ahoj povedala ze tie dve zmrazia ale potom neviem ako lebo ja som chcela 2 a ona 1 ale asi potom ich zmrazila 😀

ada83
7. feb 2013

Ahojte neviete ci je to dobre mna dnes zobudili take bolesti ze az

martinazvo
7. feb 2013

@ada83 ahoj adi, zavolaj si do Iscare, radsej..... popises im bolesti a mozno sa im prides ukazat... radsej neriskuj ☹

ada83
7. feb 2013

@martinazvo nechce sa mi tam ist 😢 😢 uz to prestalo ak sa to zase vrati zavolam 😀 😀ahoj

denulka85
7. feb 2013

@martinazvo no jasne ze hned sem pisem ako zavolaju.... kde si citala ten sex? to aj mna zaujima 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre