ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
9. feb 2013

@ada83
@katulka25
@martinazvo baby mali sme 6 a 8 bunkove...... vraj to to dobre transfet mi robit valky a 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denulka85
9. feb 2013

@ada83
@katulka25
@martinazvo baby mali sme 6 a 8 bunkove...... vraj to to dobre transfer mi robil valky a 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinazvo
9. feb 2013

@lea231
@katulka25
@ada83
@denulka85 jasneee, vsetkym vam tu, vsetkyyym posielam tehu bacile 😉 😉 😉

ada83
9. feb 2013

@denulka85 gratulujem a teraz oddychuj 😀 😀 😀 😀

martinazvo
9. feb 2013

@denulka85 supeeer, my sme mali dve 8-bunkove a vidis ako dobre to dopadlo... oddychuj, mojkaj brusko a mysli na babence, drzim palce !!! 🙂 🙂 🙂

denulka85
9. feb 2013

@martinazvo dakujem a mala si aj nejake pociti po transfere?

denulka85
9. feb 2013

@ada83 dakujem....... tento rok sa nam to podari vsetkym 😀 😀 😀 😀

ada83
9. feb 2013

@denulka85 musíme dúfať ale podla mojich pocitov tam nič nemám ☹ ☹

denulka85
9. feb 2013

@ada83 preco si to myslis? dnes mi sestricka hovorila ze pozitivne mysliet a zabudla som sa spytat na sex 😀 😀 😀 😀

martinazvo
9. feb 2013

@denulka85 no, asi ani ziadne...... resp. nic nove, ja som mala uz od OPU utrogestan a tak mna uz odvtedy boleli prsia a brusko... ale cca 6 dni po transfere ma preslo uz aj to, zostali len citlive bradavky... no ale potom okolo 10-12 dna ma zase zacalo viac pobolievat brusko a bradavky ma strasne svrbeli a tak je to doteraz...

denulka85
9. feb 2013

@martinazvo a vela si oddychovala? daj nam tip 😉

ada83
9. feb 2013

@denulka85 to aj mne povedala sestrička a čo naša dr tam nebola ked si mala valkyho?

denulka85
9. feb 2013

@ada83 nie asi cez vikend he len jeden dr.... ale valky je dobry som spokojna.....

martinazvo
9. feb 2013

@denulka85 to ano, ja vlastne takmer cele dni lezim doteraz, som na PN kvoli tej ruke a mam strasne bolesti a kludni sa to len ked lezim a ruku mam v takej speci polohe..... no a co je velmi dolezite -dodrziavala som stale pitny rezim - 3 litre denne az do krvicky - je to dolezite pre uhniezdenie - prirovnavaju to k papieru, ktory sa prilepi na mokre sklo, ale na suche nie 😀 no a mojkala som brusko, prihovarala som sa detickam aby sa im u mna pacilo, jedla som naco som mala chut a veru prvy tyzden to boli riadne zravky - teda skor som musela jest menej ale aj 5x denne 😀

denulka85
9. feb 2013

@martinazvo aj ja som na pn a lezim aj ja budem cele dni lezat a nic nerobit.... a ruka ta este stale boli?

katulka25
9. feb 2013

@denulka85 drzim silno prsty aby to vyslo

martinazvo
9. feb 2013

@denulka85 hej stale, je to hrozne nakrivo zasadrovane tak to asi preto...3 prsty si vobec necitim ☹ v piatok by mi to mali vyrovnat a zasadrovat narovno na dalsie 4 tyzdne tak dufam ze to potom uz bude lepsie...

katulka25
9. feb 2013

Stradne ma dnes boli hlava :(

denulka85
9. feb 2013

@katulka25 dakujem kedy ides na krv?

denulka85
9. feb 2013

@martinazvo ti kokso co ti to nejaky zaciatocnik sadroval? este 4 tyzdne dobre si sa dolamala....

katulka25
9. feb 2013

@denulka85 az 18.2 to cakanie je masaker. A valky bol dnes v pohode?

denulka85
9. feb 2013

@katulka25 ano bol je velmi mily aj ked niesom jeho pacientka....

martinazvo
9. feb 2013

@denulka85 to nir, docent osobne. to len aby drzalo tam kde ma lebo inak by to museli operovat a zosrubovat...

denulka85
9. feb 2013

@martinazvo dobre si sa dolamala..... a takto ti ju nemusia potom operovat..... vraj mam ist o dva tyzdne tj.14 dni ale asi pojdem na 13den lebo padne zas viken to by malo ukazat nie? den hore dole....

katulka25
9. feb 2013

@denulka85 on je fajn 🙂

denulka85
9. feb 2013

@katulka25 ano uz to viem..... nemyslela som si je je taky fajn.... hovoril ze mam plny mocovy mechur a po 5tich min, mam im cikat aby sa embryo netlacilo..... potom prisiel ci som uz bola, ja ze nie a on tak pomaly chodte a lahnite si naspat....

martinazvo
9. feb 2013

@denulka85 no ja som sa objednala na 15sty den, vraveli ze mozem uz na 14sty, ale neviem ci sa da aj skor, ved sa treba spytat ked sa budes objednavat...

cucoriedkacucoriedka
9. feb 2013

@martinazvo strašne ti držím prsty, neboj sa...len treba aj nadalej pozitívne myslieť...prvé kroky a aj ten najpodstatnejší je uz za tebou🙂))

cucoriedkacucoriedka
9. feb 2013

@ada83 mysli pozitívne....bábatko to cíti...nemusíš mať ziadne príznaky...ani v tehotenstve dokonca už potvrdenom, takže len pekne tehotni dalej🙂

katulka25
9. feb 2013

@denulka85 to fakt si mala ist uz po 5 minutach? Ja som isla asi az po pol hodine. A to sa ti aj tak strasne dalo ist na wc?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre