• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

17. júla 2017 
@katulka25 takto je dobre ze ti to pomohlo :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ja colu teraz nejako nepijem, ale kedysi mi na migrenu vzdy pomohla a manzela dnes napadlo ze mi.ju zbehne kupit :slight_smile: zlaty. A pomohlo, tak sa tesim. A ty ako? Je ti lepsie ?
10. feb 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulka25 jo ja tiez colu nejako nechcem pit. Hej uz je lepsie a zacinaju ma boliet prsia tak uvidime ci je to na dobrej ceste
10. feb 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 cola zevraj nevadi. A urcite lepsie ako bolest
No mna prsia este vobec :( tak uvidime.
10. feb 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulka25 najradsej by som uz skusila dnes test,ale je este skoro :frowning2: :frowning2: . My mame doma colu aj som na nu pozerala ale som si povedala nemozem
10. feb 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 urcite budu, inam by nas tak velmi neopatrovali..... :sunglasses:
10. feb 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka to je super ze su taky dobry, pomahaju a opatruju nas :grinning:
10. feb 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 to co skodi tehotnym je umely cukor. Na ten si davaj pozor. Podla dr cola v primeranom mnozstve nevadi, skor pomoze :slight_smile: tak ak mas chut kludne si sem tam trochu daj :slight_smile:
10. feb 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
10. feb 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 dobre bude. Aj ked ti byva zle je niekedy dobra cola.
10. feb 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 presne :slight_smile: uz sa len tesit na nase uzlicky :slight_smile:
10. feb 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katulka25 aj ja dufam ze sa im tam paci :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
10. feb 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka
fuuha.. tak dúfam že lieky zabrali.. no mám sa na čo tešiť :sweat_smile:
Ja už sa tej mojej madam nemôžem dočkať :slight_smile:
A budeš dávať aj PK? Nám ju dr odporučila...teda hned povedala že to pôjde na PK...Máme 5 a 2..takže tých 5 rozmrazia ...
10. feb 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no, asi by som dala aj ja na PK, ale uvidím čo povie embryologička....už si dám poradiť, hádam vedia čo robia:slight_smile:)))
ale už vieš jak mi je dobre? asi od bolesti tabletka zabrala, takže všetko oka:slight_smile: hádam to obe prežijeme v pohodičke..neboj sa, už aj tá tvoja je určite na ceste:slight_smile:
10. feb 2013 o 16:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
mne to hned dr navrhla..asi preto že chceme dať len 1..no uvidím :slight_smile:
No hej hej ..ale asi ide cez Košice :slight_smile:))
Jaaaj sa teším už.. a výsledok sa asi dozviem na malej narodeniny..tak dúfam že to bude krásny darček :slight_smile:
10. feb 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura jeeej, to by bolo aké super, že? :slight_smile:)) toto by boli aj vaše také malé oslavy:slight_smile:)
no, a ty ako decapeptyl znášaš? dobre:? netočí sa hlava?:slight_smile: neboj sa, ona z tých košíc príde ic vlakom, to bude rýchlejšie ako rýchlikom obyčajným:slight_smile:))
10. feb 2013 o 16:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
vieš čo iba 2 dni mi bolo na prd.. už aj ten euthyrox je v pohode.. už ma nebolí žalúdok :slight_smile:
xi xi xi xi
No to by boli tie najkrajšie narodeninky :slight_smile:
10. feb 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no, mne tiež dva dni:slight_smile:) sranda, a odvtedy úplne oka:slight_smile:
no, tak to som rada, že už aj euthyrox je v pohodičke...no, vidíš to, aký pekný začiatok:slight_smile:)
tak šup šup, už nech madam príde....nech sme približne narovnako:slight_smile:
10. feb 2013 o 17:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
no to asi pokial si telo na to zvykne..predsa len su to hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No hej.. nech sme spolu na tom rovnako :slight_smile: Ty si už aspon môžeš plánovať cestu do BA.. mne dr kázala že bud na 14,15 alebo 16 DC.. Na ktorý sa chystáš ty? Ja asi na 15- zlatá stredná cesta :slight_smile:)
10. feb 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no, ja som v blave denne:slight_smile:)))
vieš čo, no vychádza mi teraz 14 den sobota, 15 nedela a 16. pondelok...ja by som najradšej išla už na trinásty, skúsim jej zavolať, lebo ja som mala furt peknú sliznicu aj bez stimulky, dúfam že to ostane tak, a preto sa bojím, aby som zasa nebola prestimulovaá...tak neviem, možno mi povie, že aj v pondelok stačí..uvidím, ale cinknem jej radšej:slight_smile:
10. feb 2013 o 17:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
oni su tam neni cez week? Ja by som asi tiež skúsila na ten 13 deň ked to potom vychádza na week :slight_smile:
No jasné.. cinkni jej :slight_smile:
10. feb 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drzim vsetkym babam palceky nech vam iscare pomoze tak jako Mne :slight_smile:)) nech mate ci naskor vytuzene ciarky :slight_smile:
10. feb 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@sakura no, ved práve, viem že tam nie sú vec vikend, preto radšej v piatok na ten trinásty den, alebo potom až v pondelok na 16.:slight_smile: nechcem niečo zanedbať:slight_smile:
10. feb 2013 o 17:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 dakujem ti tu prvá:slight_smile: ale určite aj za ostatné...si zlatá a držím ti prsty, nech to všetko krásne ubieha...bez problémov:slight_smile:
10. feb 2013 o 17:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka
no radšej na 13 a nech ťa pozrie....
10. feb 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura tiež si myslím:slight_smile: na ten 16, má ešte stále aj druhý pokus:slight_smile:)))

ach, ale už som netrpezlivá, určite aj ty, čo?:slight_smile:
10. feb 2013 o 17:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka drzim palceky komu chodis do iscare aj ides na ivf??
10. feb 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 k dr. petrovej...no, v centre sme iba od septembra, mala som OPU 30.novembra, ale mala som odobratých 17 vajíčok a asi 25 mi ostalo v lavom vaječníku, takže hned od druhého dna hyperstimulačný syndrom, tak dva mesiace oddychovala som a dnes som začala stimulovať sliznicu a idem na KET...máme desať emb. zambrazených:slight_smile:
10. feb 2013 o 17:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 dakujme aj tebe vela stastia :grinning:
10. feb 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok