ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
11. feb 2013

@ada83 no ale v stredu testikujes nie? 😉

martinazvo
11. feb 2013

@chilinkaxxx tak u mna v robote vedeli... a obj. som sa vzdy hned rano tak som meskala max. hodinku do prace... a bola som tam malo... pichala som od soboty, kontroly v utorok, stvrtok, sobotu a dalsi pondelok uz bol odber...

ada83
11. feb 2013

@martinazvo mozno uz zajtra testnem uvidime

martinazvo
11. feb 2013

@ada83 kazdopadne cakam na spravicky 🙂 a lea ako, nemas nove info?

ada83
11. feb 2013

@martinazvo neviem nic uz dlho tu nebola musime jej napisat ona by mala ist vo stvrtok na krv tak nevim

ada83
11. feb 2013

@lea231 ahoj ako sa mas a co mas nove

ada83
11. feb 2013

@martinazvo ani klaudia neviem ci zacala aleo ako naposledy bola chora tak neviem

martinazvo
11. feb 2013

@lea231 ahoj moja, no ako, co nove?

lea231
11. feb 2013

@martinazvo dnes rano som si urobila testik a po druhej ciarke ani stopy ....uz som aj muzovi volala, ze nic z toho nebude. prave preto uvazujem,ci mam dalej davat utrogestan alebo nie. na krv idem 14.2. rano ale neverim uz, ze by to klaplo. no co, ideme dalej ... utesujem sa tym, ze mame 6 snehuliakov, tak hadam bude niektory z nich ten pravy 😲 ty ako? oddychujes? ruka sa ako hoji? opatruj sa a som mooooc zvedava ako dopadne adka.

martinazvo
11. feb 2013

@lea231 jooj, moja, ani nevies ako ma to mrzi, ale este nevesaj hlavu... sestricky vzdy a vsade prizvukuju ze nevysadzat utros ani ked su negativne testy az do krvi, ja by som ho davala aj nadalej na Tvojom mieste...
Ruka boli, uz sa neviem dockat piatku ked mi to presadruju, lebo v tejto polohe si tu ruku neviem nijak pohodlne polozit a strasne ma na dlani tlaci okraj sadry a pali ma to tam... inak oddychujem, lebo som zo vsetkeho hned unavena a toci sa mi hlava ☹ tak sa setrim aby bolo vsetko ok...

denulka85
11. feb 2013

Baby dnes je treti den transferu a taky pocit mam ako keby som mala svalovku na bruchu... na krv idem 21ho....

petramatulova
11. feb 2013

@denulka85 To som aj ja mala a to sa ti uhniezduju vajicka. Ja som to uz citila o dva dni. To je dobre znamenie 🙂

lea231
11. feb 2013

@martinazvo tak si ho teda pojdem dat, pre pokoj duse 🙂 inak som v poho, najvacsi smutok bol po tom prvom teste rano 7.2. a tak teraz to mam uz predychane. musim si len zistit, ci mozem ist v tomto cykly co bude na KET hned alebo nie. drz sa a budem sa tesit na postupne pridavanie fotiek mimi 🙂

denulka85
11. feb 2013

@petramatulova myslis vazne? a to si citila az do krvi? ake ti vkladali? mne 6 a 8 bunkove...

ada83
11. feb 2013

@lea231 to je mi luto ze sa to nepodarilo ☹ ☹ ale mas este dost mrazacikov no ja som tiez zvedava ako dopadnem uz by som rada dala test ale je este skoro 😒 😒

martinazvo
11. feb 2013

@denulka85 drzim palce, kedy ides 21.2. tam? ja idem k dr. Hruzikovi na 8,00 na uzv 😉

denulka85
11. feb 2013

@martinazvo idem k nam a na druhy den mam vysledky a zavolam im ze co dalej nechce sa nam zbytocne chodit do blavy aj netreba... ides na ultrazvuk?

martinazvo
11. feb 2013

@lea231 jasne, je tu vela tem KET, myslim ze Ti baby posunu infosky... drzim palce...

petramatulova
11. feb 2013

@denulka85 citila som to cca prvy tyzden, potom nic a potom som mala pocit, ze dostanem menzes, take bolenie v podbrusku, uz som bola z toho sklamana, ale povedali mi, ze (vkladali mi dve embryjka), ze vtedy je to viacej citit. A ake mi vkladali???? Juuuj to si nepamatam, to bolo pred 2 a pol rokmi. Velmi drzim palce paste

martinazvo
11. feb 2013

@denulka85 jasne zabudla som... hej, dnes som sa objednala na 21.2., to uz budem 6tt+0 tak dufam ze tam uz nieco pan doktor uvidi 😉

denulka85
11. feb 2013

@lea231 ahoj nam co davali ket 7.12 nevysiel a musela som jeden cyklus pockat a teraz som mala 9.2

denulka85
11. feb 2013

@martinazvo uvidi dve babetka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lea231
11. feb 2013

@denulka85 teraz som mala ET, tak asi tiez budem cakat co? no aj tak mam skuskove, tak aspon to dovtedy vybavim 🙂

denulka85
11. feb 2013

@petramatulova no som zvedava dnes je treti den... a neck je uz 22 aby som vedela na com som.... ku komu si chodila, ? JA Lattakovej

martinazvo
11. feb 2013

@denulka85 ja Ti neviem, nejako mam tusaka ze tam bude len jedno 😲

lea231
11. feb 2013

@martinazvo iank ako som zbadala mena pri tvojom mene, tak moja kamoska je narodena 18.10. vola sa Alexandra a jedna z dvojciat jej sa vola Paulina 🙂 sranda

denulka85
11. feb 2013

@lea231 ano lebo ked som volala do ba tak nam hovorili ze mam prist po sviatkoch na kontrolu. dala mi recepty a pockala som na kramy a na 15 den som isla na kontrolu a potom mi dali embryjka na Pk co neprezili tak rychlo rozmrazili tri a dve mi dali v sobotu 🙂 🙂

martinazvo
11. feb 2013

@lea231 dobra nahodicka 🙂

denulka85
11. feb 2013

@martinazvo uvidis mala si dost vysoke hcg na jedno 😀

petramatulova
11. feb 2013

@denulka85 k marsikovi, ale on uz je na Antolskej v BA, Ja som cely cas do krvi cakala, ale v den krvi, som si spravila test a bol pozitivny. Tak verim, ze aj ty budes na tom tak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre