ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
11. feb 2013

@denulka85 uvidime, prijimam s laskou obe alternativy 😉

denulka85
11. feb 2013

@petramatulova dufam ze teraz to vide.... snazim sa nic nerobit a len odpocivat

denulka85
11. feb 2013

@martinazvo jasne aj jedno by bolo velke stastie a hlavne radost 😅

denulka85
11. feb 2013

@petramatulova dakujem a mala si dvojicky jednovajecne? 😀

petramatulova
11. feb 2013

nie dvojvajecne, dve mi vlozili a dve deturence zo mna vysli 🙂........chlapec a dievca. Mat dvojicky.....najlepsia vec na svete. Je to narocne,ale uzasneeeee. Tak sa drz a treba verit a vela oddychovat. pA

marverka
11. feb 2013

ahojte dievcata, je tu niektora z Vás taka, ktorej to vislo bud pri et alebo kete s vyskou sliznice max. 5mm???Co ste robili pre rast???? dik moc za odpovede.

katulka25
11. feb 2013

@ada83 pokusa a zajtra asi idem nato 🙂

martinazvo
11. feb 2013

@marverka ahoj, ja 1. IVF uspesne, ale popravde o vyske sliznice sme sa s lekarom nebavili ani raz...vzdy len skonstatoval ze je pekna....

martinazvo
11. feb 2013

@katulka25 jeeeeeeeej, budu nove dobre spravy 😉

katulka25
11. feb 2013

Dievcata, na krv sa musim objednat alebo staci prist?

katulka25
11. feb 2013

@marverka ahoj ja som mala tiez taku nizku sliznicu a dr mi vtedy nechcel robit vklad. Ze minimu je 7mm. Tak sme cakali a zvysila sa

katulka25
11. feb 2013

@martinazvo verim tomu ze ano 🙂

ada83
11. feb 2013

@katulka25 objednat sa musis na krv

ada83
11. feb 2013

@katulka25 potom daj vediet ako dopadol test ja asi az v stredu

marverka
11. feb 2013

@martinazvo 🙂 to je dobre ze ti to vislo

marverka
11. feb 2013

@katulka25 dakujem, a co si robila pre jej zvysenie?

cucoriedkacucoriedka
11. feb 2013

@chilinkaxxx je to zbytočné, ale podla toho ako sa cítiš🙂 ja som chodila do práce, na služobky, po opu som mala hyperstimulák, tak týžden dovolenka...a po kete ostanem aspon tri dni doma🙂 nemám namáhavú prácu🙂 takže pohodička

cucoriedkacucoriedka
11. feb 2013

@lea231 ahoj...to čo čííítam? ešte stále môže byť pozitívna krv...už len vyčkaj...ach

lea231
11. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka noo ved vyckame na krv ale to by bol mega zazrak, som realista. uz sa pripravujem na KET, dlho si snehuliaci neoddychnu ... ja ich v brusku ohrejem ...heh

cucoriedkacucoriedka
11. feb 2013

@lea231 zlatúšik, máš pravdu, nevešať hlavu🙂 a taliansko čaká🙂))

lea231
11. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ved to ... toskansko sa blizi 🙂 zivot plynie dalej ,,, ty ako pokracujes? aka bola sluzobka?

cucoriedkacucoriedka
11. feb 2013

@lea231 páči sa mi tvoj optimizmus🙂strašne držím prsty, možno že si po tom všetkom oddýchneš, vypneš a kto vie,?🙂 to taliansko ti normááánlne v dobrom závidím🙂 pozri, mala si tam ist ešte nie s drobcom, ked sa vrátiš, a nevyjde to inak, tak ketko vyjde🙂
ja druhý den papam tabletky, takže tak, v pohode, čakám ultrazvuk a uvidí sa. už nech je to tiež za mnou.

cucoriedkacucoriedka
11. feb 2013

@lea231 a služobka super...chodíme tri baby, veľmi dobre si rozumieme a máme šoféra takého, že už je to kámoška🙂)))

katulka25
11. feb 2013

@ada83 ok. Tak zajtra zavolam a objednam sa

katulka25
11. feb 2013

@marverka mala som dlhsiu pripravu na ket. Denne si dala poharik cerveneho vinka a liter grepoveho dzusu. Ale nebiem co pomihlo 🙂

ada83
11. feb 2013

@katulka25 neviem ci by ta zobrali aj bez objednania ale asi hej ja som sa pre istotu objednavala oniv tom maju prehlad

katulka25
11. feb 2013

@ada83 ok. Ved to je to najmenej

ada83
11. feb 2013

@katulka25 kedy sa objednas na pondelok?

katulka25
11. feb 2013

@ada83 asi ano. V piatok by to bolo asi moc skoro nie?

ada83
11. feb 2013

@katulka25 asi hej mna dala na utorok le uz ani neviem na kolku ma dala 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre