• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. januára 2017 
karkulak - hej ona niekedy posobi strasne odmerane, ale ho vorim, minule sa i usmiala :wink: to som od nej povodne necakala :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 20:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, namiesto karkulka som napisala karkulak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sorry
16. júl 2008 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky,ahooojte... :wink: ako dlho chodíte do iscare??ja tam idem 2x..a celkom sa bojím,ale aj teším.. :slight_smile: :dizzy_face: čo náš čaká po HP a spermiograme??
16. júl 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasky - a ty si uz zacala stimulku, alebo len robis zaciatocne vysetrenia? I ja som o Valkym pocula dobre veci ako o odbornikovi, ale ze je malo zhovorcivy, to vela dievcatam nevyhovovalo. Sasky ja chodim do iscare asi od zimy minuleho roka, nam sa to vsetko akosi dlho komplikuje :unamused:
Karkulka - ty ides len konzultovat, alebo uz zacinate?
16. júl 2008 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme len na začiatku.. :pensive: stále sme len odkladali, že však to príde samo a prirodzene a už sú to dva roky a stále bez úspechu...takže začíname...l :sunglasses: en vôbec nevieme kde je chyba, asi u mna, hormony sú poblaznené, a ostatné netuším...ked tam začnem chodiť, myslíš,že sa to pohne.??llebo to čakanie ma ubíja..
prečo sa to komplikuje, ak sa môžem spýtať..?
16. júl 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemajte obavy, všetko dobre dopadne. My sme tam chodili síce len krátko, ale podarilo sa. Už sme sa aj smiali, že polovičným otcom bude Ďurechová :grinning:
16. júl 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasky - neboj urcite sa to pohne. Daju ta doporiadku a o chvilocku bude mimco v brusku :wink:
U nas si to komplikoujeme viac menej sami, lebo sme si tiez mysleli, ze to este pojde i prirodzene a ked sme dostali schvalenie od poistovne, tak som prave lezala s mimomaternicovym teho v nemocnici, takze sme museli zase cakat 3 mesiace, co mozeme byt radi, ze to nie je pol roka. Ale uz sa ten cas nastastie krati, co som rada, lebo uz to vsetko tiez niekedy tazsie zvladam :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. júl 2008 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska - dik za povzbudenie, si zlata, ty si si cim presla?
16. júl 2008 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tam chodili iba pol roka, ale hneď od začiatku som brala hormóny. Manžel bol v poriadku, ale mne nerástli vajíčka. Skúšala Duphaston asi 4 mesiace, ten nezabral, potom Clostylbegit a po ňom sa vytvorili 2 vajíčka, Pregnyl a potom obrovské šťastie v podobe IUI. Ja som tomu verila od začiatku, ale veľa ľudí ma ukľudňovalo, že to nemá vysoké výsledky a nech sa radšej držím pri zemi. Ale tu sme dôkazom, že to nie je stále pravda a určite sa to podarí aj vám. Treba myslieť optimisticky. Držím palčeky :wink:
16. júl 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, samé milé slová, fakt Ďurechová bola milá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , a kto vie, možno sa k nej ešte raz vrátim ?????????, uvidíííííííííííííííííííííííííííííííííme :wink: :wink: :wink: , Sylvi čo tá dovolenka bude-nebude? bude :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska - i ja tomu velmi verim, ale pre istotu si nechavam i troska sily, ak nahodou nieco. Ty uz si uz v 12 tt? To si uz za najvacsim rizikom, to je uzasne. Velmi sa tesim s tebou. Kazdy pozitivny priklad povzbudi :slight_smile:
My to mame sice troska komplikovanejsie, ale urcite to zvladneme.
16. júl 2008 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky majuska..Vám vyšlo IUI??paárada...aj ja ceeeeem :grinning:
sylvi, takže ty už budeš v septembri mamina??to máš za chvíľlku...a od decembra, to fakt nie je dlhá doba..
16. júl 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasky nie mamina, len mozem zacat so stimulkou :wink: Caka nas prve IVF + ICSI + PiDG.
16. júl 2008 o 20:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá :wink: ,nebojte sa sa doc.Válkyho,vo svojom vnútri je to úžasný človek :wink: ,aj keď tak nevyzerá. :confused: Pri mojom druhom IVF som ho mala ako náhradného lekára.Pri prvom sone síce žiadna komunikácia,bola som v neistote,ale podvedome som mu verila.Mala som problém vyprodukovať vajíčka.Nakoniec ma tak povzbudzoval,že so mňa vydoloval 5 kvalitných vajíčok/čo bol fakt zázrak/.Dokonca sa všetky oplodnili!Takže teraz som tehu :wink: a ešte mám troch mrazáčikov...Musím povedať,že bol na mňa veľmi milý a veeeľmi mu zato ĎAKUJEM.Takže nech Vás neodradí prvý kontakt s ním.Každý sme nejaký...ale je to vynikajúci odborník.Držtím Vám všetkým palce!!!!!!!!!!!!
16. júl 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tany - predstav si muz ma dnes prekvapil a ideme doTatier, nasiel supisko dovolenku, uz som nedufala, tak sa teraz tesim pojdeme sice len na tyzden od 21/7 do 26/7, ale velmi sa tesim. Ked som bola mensia :wink: tak som nemala sancu poznat velmi Tatry, tak teraz troska pochodime :grinning: :sunglasses:
16. júl 2008 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáčte,malo tam byť" držím" :slight_smile:
16. júl 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adinam...tak to si ma veeeeľmi potešila....a gratulujem...koľký tt si??
sylvi..príliš veľa skratiek na mna.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .iba to IVF a ICSI mi niečo hovorí...čo je to PIDG?
16. júl 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi vo foteckach mas krasny uspesny test, teraz si vegetis v kt. tt? :sunglasses:
Kazda tehulienka, len piste piiiisste, tak rada o Vas citam. A poslite i nejake tehu virusky, kt. maju expiraciu do sept :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 21:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska - PiDG= predimplantacna diagnostika embrii
16. júl 2008 o 21:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi..fuu..to znie moc zložito :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby ešte taká trápna otázka...myslíte, že ten HP by som mohla dať urobiť aj v piatok, ked dnes len špiním..??je dôležité aby to bol 2DC,a nie tretí??
16. júl 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saska - nazov je troska zlozitejsi, dufam, ze prax prejde troska lahsie :wink: Kvoli tomu HP, bude najlepsie, ked si zavolas do CARU, teraz je streda, takze piatok je podla mna pohodicka. Tebe piatok vyhovuje viac ako sobota, alebo naopak?
16. júl 2008 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM,začíname 10tt,ale ešte sme opatrní,lebo ten prvý trimester je všelijaký :unamused: Ale aspoň trošku vírusíkov na Vás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: posielam,ahojte!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. júl 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piatok by bol lepší, lebo by som mala okolo obeda ísť mimo BA na celý víkend.. :unamused: len či ma nesprdnú, že idem skoro..skúsim zajtra cinknúť...len či mi na recepcii budú vedieť poradiť...lebo pochybujem, že Války stíha riešiť aj tel..
16. júl 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A adinamka - dakujem, par som si uchmatla :grinning: :grinning: :grinning: Urcite zaved poriadnu postielkovu kulturu :wink: a vela uz teraz len spokojne oddychuj :wink: Si teraz PN? ALebo dokazes normalne fungovat?
16. júl 2008 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvi,tak ja som na PN,lebo akosi nefungujem normálne/zatiaľ/.Aj keď nevoľnosti ustupujú :wink: ,do práce sa zatiaľ nechystám...
16. júl 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj...trošku chytám aj ja :grinning: :grinning: mnam...mnam...
16. júl 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adinamka - mudro, len pekne oddychuj, teraz nie je nic dolezitejsie :wink: Ja nejako oddychujem, aj ked ani tolko nemusim :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra babulky, idem sa troska pozriet na kvetinky na balkone a troska ich popolievat :wink:
16. júl 2008 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sylvi...rada som ťa spoznala... :wink: idem aj ja..pa
16. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano kocky,vcera som sa uz k vam nedostala,zaspala som jak male babo. Adinam gratulujem a uchmatla som si aj ja troska z vyrusikov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Silvi ideme na konzultaciu, objednala nas na 12:00. vypiseme ziadost a chcem sa jej opytat na iui. Od marca uzivam kys.listovu a duphaston a mam lepsie vysledky. Minuly mesiac mi moj gyn.nasiel 4 zrele vajka aj bez tych hormonov co nam predpisuju car tak mi odporucil najprv vyskusat iui. Uvidime co povie dr. Ďurechova.
17. júl 2008 o 08:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok