ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
12. feb 2013

@denulka85 tak to vyzera celkom dobre u oboch 🙂 v decembri si mala tiez taketo stavy?

denulka85
12. feb 2013

@katulka25 mala ale vtedy ma inak bolelo brucho vtedy ma bolel spodok brucha a teraz citim ze mam svalovku aky test si si kupila?

jananyo
12. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka anon, ja som mala uz nejake vzsetrenia u mojej gynekologicky, ovulacia, hormony a podobne. Manyel ma 2 spermiogramy za sebov. Myslis ze bz to mohli aj urychlit tym ze uz mame niektore vysetreenia za sebov ? Alebo si ich budu chciet spravit vsetky nanovo odznova ?
A drzim palce 🙂

katulka25
12. feb 2013

@denulka85 ten najcitlivejsi. Mna teraz tiez boli skor spodok bruska ako na svalovicu

jajus18
12. feb 2013

ahojte babenky,pisem za moju lasku,som jej manzel,chcem vam povedat ze dnes po cs sa nam narodil syncek martinko 49cm,-3,25kg ,tak sa drzte a nech vam to ujde s pozdravom Maťo

katulka25
13. feb 2013

@jajus18 gratullujem a prajem vela zdravicka a rychle zotavenie 🙂

cucoriedkacucoriedka
13. feb 2013

@martinazvo verím ti, nie je to sranda takto dlho byť doma:( všetko prejde, niekedy sú tu preto tie trošku horšie veci, aby sme ssi potom vedeli vážiť tie krásne, ktoré prídu🙂 viem o čom hovorím🙂 držkaj sa...dobre to dopadne.

cucoriedkacucoriedka
13. feb 2013

@jananyo v prvom rade ďakujem za držanie prstov, budem to potrebovať🙂
no, záleží to od lekára...ja viem, že ked sme písali ziadosť, tak som doniesla manželov spermiogram z roku 2009 a jemu urobili v centre ešte jeden, dva stačili., ale to oni tam robia rýchlo..za jeden deň..horšie by bolo, ak by chcela nejaké invazívne alebo neinvazívne vyšetrenie, ako je napríklad hysteroskopia - vyšetrenie dutiny maternice za pomoci kontrastnej látky alebo laparoskopiu...tak čakáš asi 2 týždne na kontrolu, výsledky sú skôr...lebo robia aj biopsiu a posielajú na histologiu..takže neviem..

hormonálny profil, alebo vyšetrenie hladiny hormonov a plus aj nejaké alergologické (či nie si alergická na spermie, na placentu..či čo to tam bolo...) to som čakala asi 4 dni...

ved uvidíš, pôjdete, dohodnete sa..u niekoho je to dlhšie, u niekoho krajtšie..ale v každom prípade držím prsty, nech všetko rýchlo ide🙂

cucoriedkacucoriedka
13. feb 2013

@jajus18 no ale blahoželáme šťastnemu oteckovi a mamičke🙂 držte sa...🙂

katulka25
13. feb 2013

Stale ziadne priznaky :(

marverka
13. feb 2013

@jajus18 gratulujeme a tisko zavidime, ale len v dobrom 🙂 🙂

ada83
13. feb 2013

@katulka25 ani ja nemam ☹ mozno nam pridu neskor

denulka85
13. feb 2013

@jajus18 gratulujeme....

jananyo
13. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka Dakujem Ti velmi pekne,
Tak ja dufam, ze bude vsetko Ok a kazda jedna z nas sa coskoro docka maleho miminka 🙂

denulka85
13. feb 2013

@katulka25 v noci som si musela vyzliect pyzamo uplne mi to vadilo ze mam nieco na bruchu z gumou a dala som si nocnu koselu.... vsetko citim ze mi je male ale bruchu mam nafuknute aj ty mas take stavy?

cucoriedkacucoriedka
13. feb 2013

@ada83 sa nič neboj, si ich ešte užiješ🙂)))

ada83
13. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no nevie ale stále duuufam a ty ako pokračuješ

lucia2505
13. feb 2013

@ada83 Adi a testovať nebudeš? 🙂

ada83
13. feb 2013

@lucia2505 ahoj luci asi zajtra neviem či dnes nie je este skoro

lucia2505
13. feb 2013

@ada83 keď si mala PK, tak nie je skoro už ani dnes, ale je lepšie z prvého ranného moču, tak skús zajtra ráno, to už bude definitívne...ak je to tam, tak už ti test ukáže 🙂

ada83
13. feb 2013

@lucia2505 ok tak skusim zajtra dnes je len 8 den chcela som už dnes ale potom som si povedala že ešte počkam 😀 😀

lucia2505
13. feb 2013

@ada83 budem držať silno palce 🙂

ada83
13. feb 2013

@lucia2505 diiikk ak to nevyjde mame ešte2 snehuliačikov tak uvidime 😀 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
13. feb 2013

@ada83 no, ja papám a papám a papám hormony🙂) celkom fajn, vela pijem, takže zvládam..objedná sa až bud piatok na ultrazvuk, budem múdrejšia🙂

a ty len moja sa šetri, šetri🙂) ono to príde..kedy testuješ?

ada83
13. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka dam asi zajtra test chcela som dnes ale katka mala len slabu čiarku včera tak som si povedala že počkam až na 9 den bude lepšie

cucoriedkacucoriedka
13. feb 2013

@ada83 taaak, máš pravdu..tak čakám na pozitívne info🙂 a ako sa cítiš?

ada83
13. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka trochu ma bolia prsia a tlačí brucho a bolí trochu hlava ale ináč dobre tak uvidíme či budú 2 čiarky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katulka25
13. feb 2013

@denulka85 ja so. Na tom podobne. Aj gombiky rozopinam

martinazvo
13. feb 2013

@katulka25
@ada83
@cucoriedkacucoriedka
@lucia2505
@denulka85
@katulka25 ahojte kocky, co nove? ja uz tiez pyzamko nosim tak dole pod bruskom 😀

katulka25
13. feb 2013

@martinazvo ja nic. Priznaky ziadne a zajtra rano skusim zaae test. To budem 10 den. Tak uvidime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre